اندازه معمولی بالش

خريد روبالشي دو رو مخمل

اندازه معمولی بالش

بسیاری از خانم های خانه دار تمایل دارند قبل از خريد بالش اندازه معمولی بالش را بدانند. اندازه معمولی بالش به طور کلی اندازه ای است که یک فرد معمولی در هنگام خواب بر روی آن احساس راحتی می کند. احساس این که بالش برای او کوچک یا زیادی بزرگ است را ندارد.

اندازه معمولي بالش استاندارد مطابق با آن چه در سایت های استاندارد ارتوپدی بیان شده است ابعاد 50 سانتی متر در 70 سانت است. این اندازه معمولي بالش فضای کافی در اطراف سر برای چرخیدن آن در هنگام خواب را دارد. به این معنا که نه آن قدر کوچک است که فرد نگران باشد که هنگام غلطیدن در خواب ممکن است سر او از بالش بیرن بیفتد و نه آن قدر بزرگ است که دو عدد از آن بر روی یک تخت خواب استاندارد جای نگیرد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

به علاوه این اندازه معمولي بالش که 70 سانت در 50 سانتی متر است. فضای زیادی را در کمد های دیواری مخصوص رخت خواب اشغال نمی کند و وزن زیاد سنگینی نیز ندارند. در حالی که برخی مدل های قدیمی تر بالش های دست دوز در میان اقوام مختلف ایران دیده می شد. که بسیار سنگین و حجیم بودند . جابجا کردن آن ها انرژی زیادی را می طلبید.

در ضمن شست و شو و جابجایی بالش های بزرگ برای خانم های خانه دار سخت تر و وقت گیر تر است. بنابراین به مرور زمان بالش های تک نفره به اندازه معمولی بالش نزدیک تر شدند و اندازه بهینه تری پیدا کردند. این اندازه معمولي بالش به ابعاد 70 در 50 سانتی متر هم برای خواب و استراحت یک فرد بالغ به اندازه کافی است . هم برای جابجا کردن و یا شست و شو مشکلاتی را برای خانم خانه ایجاد نمی کند. ضمن آن که استفاده از اندازه معمولی بالش کم زحمت و راحت و سبک است.

بیشتر بدانید

بهترین بالش برای خواب

قيمت روبالشی گلدار

خرید بالشت مسافرتی

تولیدی بالش در تهران

روبالشتی مخمل ساده

مزایای خرید اندازه معمولی بالش

اولین مزیت خرید بالش در اندازه معمولی بالش راحتی فرد در هنگام خواب و به خصوص در هنگام چرخیدن فرد به سمت راست و چپ بر روی آن بالشت است. در واقع برخی بالشت های کوچک تر از اندازه معمولی بالش که بیشتر داخل منازل دوخته شده اند دیده می شود. که فضای کافی را برای گردش سر فرد به اطراف ندارند.

بیشتر بخوانید
بهترين بالش تختخواب

به این شکل فرد در هنگام خواب بر روی بالش های با اندازه غیر معمولی احساس راحتی و آسایش ندارد . حتی ممکن است که به دلیل پایین افتادن سر فرد از روی بالشت، در هنگام خواب او بیدار شود. به طور قطع این مساله در خواب فرد اشکال ایجاد می کند و حتی رعایت نکردن اندازه معمولی بالش ممکن است در زمان به خواب رفتن فرد نیز اختلالاتی ایجاد کند. بنابراین رعایت کردن اندازه معمولی بالش در کیفیت خواب افراد نیز تاثیر گذار است.

مزیت دوم

خرید اندازه معمولی بالش فیکس شدن دو عدد از آن بر روی تخت خواب ها و کمد های دیواری مخصوص رختخواب است. بنابراین در هنگام خرید بالش به اندازه عرض تخت خواب خود نیز دقت کنید و با خرید بالشت های غیر استاندارد برای خود دردسر ایجاد نکنید. به طور مسلم هیچ بانوی خانه داری دوست ندارد که با قرار دادن بالش های خریداری کرده خود  بر روی تخت خواب شاهد بیرون زدن بالشت ها از عرض تخت باشد.

همچنین انواع روبالشی های آماده ای که امروزه در بازار وجود دارند نیز به اندازه معمولی بالش دوخته شده اند. بنابراین اگر اندازه معمولی بالش در خرید بالش های شما رعایت نشده باشد. چه بسا روبالشتی دلخواه شما برای آن بالش خریداری شده بزرگ و یا کوچک باشد. به این ترتیب آن روبالشتی خریداری کرده از بازار برای شما بلا استفاده می ماند و یا در صورت استفاده بر روی بالش های کوچکتر از روبالشتی ممکن است آن روبالشی برای بالش غیر استاندارد شما گشاد و بزرگ باشد.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی مخمل جديد

اندازه معمولي بالش در تولیدی ویرا سفر

تولیدی ویرا سفر از آن دسته تولیدی های استاندارد و معتبری است. که همواره سعی کرده است اندازه معمولی بالش را در تولید بالشت های خود و روبالشی های آن رعایت کند. از آن جایی که تولیدی ویرا سفر تولید کننده مجموعه کامل کالا های خواب است، به اندازه معمولی بالش و ابعاد استاندارد آن به طور کامل واقف است.

شما به عنوان خرید کننده تکی و یا خریدار عمده بالش های معمولي تولیدی ویرا سفر می توانید. با خرید توام بالش های معمولی و روبالشی های تولیدی ویرا سفر از ابعاد استاندارد بالش و روبالشتی ها مطمئن باشید. چرا که به طور قطع هیچ تولیدی رو بالش هایی تولید نمی کند که در اندازه بالش های تولیدی خود نباشد و یا برعکس. یعنی تولیدی ویرا سفر به عنوان تولید کننده همه انواع کالا های خواب موجود در بازار هرگز بالش هایی را تولید نمی کند که کوچکتر یا بزرگتر از ابعاد استاندارد روبالشتی های خود یا دیگر تولید کنندگان باشد.

از آن جایی که بسیاری از مغازه داران و صاحبان فروشگاه های کالای خواب ذر سراسر ایران پهناور جزء مشتریان عمده بالش ها و روبالشتی های تولیدی ویرا سفر هستند. اندازه معمولي بالش در این تولیدی همواره رعایت شده و رعایت می شود. زیرا کسب رضایت همه خریداران عمده و یا تکی تولیدی ویرا سفر از جمله اهداف مهم و حیاتی این مجموعه تولیدی بوده است.

به خصوص که قیمت های اندازه معمولي بالش در تولیدی ویرا سفر بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه برای همه مشتریان تکی و عمده آن است. تا آن جا که مجموعه تولیدی ویرا سفر به عنوان یکی از مراکز همیشه حراجی انواع کالای خواب در کشور شناخته شده است و با پشتیبانی 24 ساعته از خریداران خود در حال خدمت رسانی به اقصی نقاط ایران عزیز است.

بیشتر بخوانید
اندازه بالش استاندارد


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *