فروشگاه آنلاين روبالشی

خريد عمده بالش پر

فروشگاه آنلاين روبالشی

هر تولیدی روبالشتی که دارای سایت اینترنتی است خود می تواند یک فروشگاه آنلاين روبالشی باشد. در واقع فروشگاه آنلاین روبالشتی همان خرید اینترنتی روبالشتی از سایت اینترنتی یک مجموعه تولیدی روبالشی است. با جستجویی چند دقیقه ای در صفحات وب به این نتیجه می رسید که فروشگاه آنلاین روبالشی در داخل ایران کم نیست. بلکه تعداد زیادی فروشگاه آنلاین روبالشی در داخل کشور وجود دارد. اگر بخواهید به صورت دقیق این تعداد بیان شود باید گفته شود. که به تعداد تولیدی های معتبر و بزرگ روبالشتی در ایران، فروشگاه آنلاین روبالشی وجود دارد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

البته مسلم است که کارگاه های خیاطی کوچک و یا خرده تری نیز در بازار تولید روبالشی در اقصی نقاط شهر های ایران وجود دارند. ولی باید گفته شود که این کارگاه های کوچک تولیدی یا برندی را ثبت نکرده اند یا اصولاً برای آن ها برند شدن مطرح نبوده است. بلکه به سادگی آن ها بازار های فروش خود را بدون برند شدن پیدا کرده اند . شاید نیازی هم به تاسیس فروشگاه آنلاین روبالشی نداشته باشند.

در هر صورت هر تولیدی معتبر و صاحب برندی که بخواهد فعالیت مستمر در بازار تولید روبالشتی و یا کالاهای خواب داشته باشد، قطعاً به تاسیس یک فروشگاه آنلاین روبالشی اهمیت می دهد. زیرا امروزه میزان فروشی که سایت های اینترنتی و یا فروشگاه آنلاین روبالشی دارند کمتر از نرخ فروش فروشگاه ها و مغازه های حضوری در سطح شهر ها و بازار نیست. بلکه در بسیاری از موارد دیده شده که فروش این فروشگاه آنلاین روبالشی حتی بیشتر از فروش مغازه ها و فروشگاه های حضوری نیز بوده است.

بیشتر بدانید

حراج روبالشی

توليدي روبالشتي در اصفهان

 ليست قيمت روبالشتی

انواع روبالشتی کدام اند؟

معرفی بهترين روبالشی های جديد

 قيمت عمده رو بالشي

آن چه مسلم است قيمت عمده رو بالشي کمتر و ارزان تر از قیمت فروش تکی آن است. به علاوه قيمت عمده رو بالشی

بیشتر بخوانید
خريد عمده بالش معمولی

در تولیدی های آن کمتر از قیمت فروشگاه ها و مغازه های عرضه کننده روبالشتی در سطح شهر ها است. به همین دلیل اغلب خریداران روبالشی به دنبال قیمت عمده روبالشی و تولیدی های آن هستند. به ویژه صاحبان فروشگاه های کالا های خواب روبالشی های فروشگاه خود را به قیمت عمده روبالشی در تولیدی ها خرید می کنند.

قیمت عمده روبالشی در تولیدی های مختلف نیز بستگی به جنس پارچه دوخته شده آن روبالشتی دارد. برای مثال قیمت عمده روبالشی های ابریشم و ساتن به نسبت بالاتر از قیمت عمده روبالشتی های نخی و پلی استری است. همچنین قیمت عمده روبالشی های مخمل و روبالشی های سنتی نیز به نسبت قیمت های بالاتری از دیگر انواع روبالشتی های نخ پنبه ای و یا کتان است.

به طور کلی هر چه پارچه ای که روبالشتی از آن دوخته شده است. پارچه گران قیمت تری باشد، قیمت آن روبالشتی نیز بالاتر و گران تر است. البته در بین روبالشتی های نخی و پنبه ای و یا کتان نیز درجه بندی و درصد طبیعی بودن و یا مصنوعی بودن الیاف پارچه نیز در قیمت عمده روبالشی موثر است. به این شکل که هر چه درصد خلوص و درصد تراکم آن پارچه بیشتر باشد و به عبارتی درصد پنبه آن پارچه بیشتر باشد، قیمت عمده روبالشی دوخته شده از آن نیز بالاتر خواهد بود.

قيمت عمده رو بالشي در تولیدی ویرا سفر

قيمت عمده رو بالشي در تولیدی ویرا سفر نیز بسیار کمتر از قیمت تک فروشی روبالشی در این مجموعه است. البته بسته به جنس پارچه روبالشی قيمت عمده رو بالشی آن فرق دارد. به عنوان مثال قیمت عمده روبالشی سنتی از قیمت روبالشتی مخمل بیشتر است. قیمت روبالشی های شانل و نخی و ساتن نیز پایین تر از قیمت روبالشی های مخمل و سنتی است. به طور کلی هر چه کیفیت و تراکم و ماندگاری پارچه روبالشی بهتر و بیشتر باشد، قیمت آن روبالشتی گران تر خواهد بود. البته همه انواع روبالشتی های تولیدی ویرا سفر شامل مدل های مخمل، شانل و قابی و روبالشتی های سنتی دارای کیفیت بالا و قیمت های تولیدی و مناسب هستند.

بیشتر بخوانید
فروش بالش پر

لازم به ذکر است که تولیدی ویرا سفر اقدام به فروش تکی و عمده انواع روبالشتی های خود با قیمت مناسب به مصرف کنندگان و فروشگاه داران عزیز می کند. به ویژه که قیمت عمده روبالشی در تولیدی ویرا سفر با تخفیف های بیشتر و سود اقتصادی بالاتری نیز برای خریداران عزیز همراه است. بنابراین اگر شما نیز دارای یک فروشگاه کالا های خواب در داخل شهر ها هستید، می توانید با خرید عمده از روبالشتی های با کیفیت و با قیمت مناسب تولیدی ویرا سفر از کسب و کار پر منفعتی برخوردار شوید. زیرا خرید عمده از روبالشتی های تولیدی ویرا سفر با قیمت های تولیدی و به صرفه همراه است.

فروشگاه آنلاين روبالشي ویرا سفر

تولیدی ویرا سفر نیز مانند همه تولیدی های معتبر و پیشرو در عرصه تولید روبالشتی در ایران، دارای فروشگاه آنلاين روبالشی در سایت اینترنتی ویرا سفر است. فروشگاه آنلاين روبالشي ویرا سفر عرضه کننده انواع روبالشتی های مدل مخمل، شانل، قابی و روبالشی های سنتی است.

البته تولیدی ویرا سفر برای عروس خانم های جوان یا خریدارانی که برای تهیه جهیزیه خود نیاز به خرید سرویس روتختی دارند. نیز در فروشگاه آنلاین روبالشی خود، انواع سرویس های روتختی جدید و مدرن و شیک و زیبا را عرضه می کند. زیرا چه بسا خانم های خانه داری که بخواهند انواع روبالشی های خود را با سایر قطعات سرویس روتختی خود ست و هماهنگ کنند. این دسته از مشتریان ترجیح می دهند که تمام اسباب و لوازم و کالا های خواب آن ها از یک طرح و یک رنگ و یک جنس واحد باشد. برای تهیه سلیقه این دسته از مشتریان عزیز نیز تولیدی ویرا سفر انواع سرویس های روتختی زیبا و با کیفیت را تولید کرده است.

بیشتر بخوانید
خريد آنلاين بالش

اگر شما نیز به دنبال خرید روبالشی های جدید و با کیفیت و با قیمت مناسب هستید یا می خواهید یک سرویس روتختی و کالای خواب ست داشته باشید. می توانید سری به فروشگاه آنلاین روبالشی تولیدی ویرا سفر در سایت آن بزنید. از مدل های زیبا و جدید انواع روبالشی و یا سرویس های روتختی شیک و جذاب تولیدی ویرا سفر دیدن کنید . بهترین طرح ها را از بین آن ها انتخاب و خریداری کنید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *