خريد اينترنتی روبالشتی

قيمت بالش پر

خريد اينترنتی روبالشتی

امروزه با ظهور پاندمی کرونا بیشتر خانم های خانه دار ترجیح می دهند .خریدهای خانوار خود را تا جای ممکن از طریق اینترنت یا فضای مجازی انجام دهند. بر همین منوال خرید اینترنتی روبالشتی نیز از طریق وب سایت های تولیدی ها رایج شده است. خرید اینترنتی روبالشتی به ویژه برای مادرانی که دارای کودکان نوپا و یا نوزاد هستند . امکان خرید کردن آن ها از بیرون از منزل مشکل است و یا با دشواری هایی همراه است، راهگشا و بسیار مفید است.

خرید اینترنتی روبالشتی به ویژه از سایت تولیدی ها علاوه برکاهش هزینه های ایاب و ذهاب شما به بازار، موجب صرفه جویی در وقت شما هم می شود. زیرا چه بسا شما برای خرید یک جفت روبالشتی مجبور باشید به چند مغازه سر بزنید. قیمت ها و کیفیت های مختلف را بررسی کنید و دست آخر با خستگی فراوان روبالشتی مطلوب خود را هم پیدا نکنید. در این گونه موارد بشتر خانم ها از سر اجبار تن به رضایت خرید یک روبالشتی نه چندان دلخواه خود را می دهند.فقط برای این که خرید روبالشتی را در همان روز انجام داده باشند. در برخی موارد نیز ممکن است چندین روز و چندین محله و بازار را برای خرید روبالشتی جستجو کنید . پس از خرید و استفاده از آن روبالشتی متوجه شوید که کیفیت مورد نظر شما را ندارد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

مزایای خريد اينترنتی روبالشتی

خريد اينترنتی روبالشتی،بنابراین جهت جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی خود، عاقلانه تر این است که در سرمای زمستان یا گرمای تابستان در منزل خود راحت بنشینید و با مرور کردن چند سایت معتبر و مقایسه کیفیت ها و قیمت های مراکز مختلف، خرید اینترنتی روبالشتی خود را از طریق سایت تولیدی مربوطه انجام دهید. بدین ترتیب نه پاهای خود را خسته و آزرده کرده اید و نه وقت و انرژی خود را به هدر داده اید.تعداد زیادی روبالشتی را دیده اید . قیمت کرده اید و به خوبی با هم مقایسه نموده اید. همچنین در کنار فرزند و خانواده خود نیز بوده اید .حتی امورات دیگر منزل مانند آشپزی یا مدیریت درس خواندن فرزندان را نیز کنترل کرده اید.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشتی ابريشمی

حالا بماند که چقدر وقت و انرژی ارزشمند خود را ذخیره کرده اید. وقت و انرژی که در اثر گشتن در مغازه ها و فروشگاه ها و مذاکره با فروشندگان مغازه ها به سرعت به هدر می رود. حالا تصور کنید که پس از خرید روبالشتی و آوردن در منزل و استفاده متوجه عیب یا ایرادی در دوخت یا پارچه شده اید. بر فرض مثال که به مغازه خریداری شده پس بدهید، مغازه دار هیچ مسئولیتی را تقبل نخواهد کرد. زیرا به شما خواهد گفت که ما نیز مانند شما این روبالشتی ها را از توزیع کننده و یا تولید کننده خریده ایم. مسئولیتی در قبال کیفیت آن روبالشتی نداریم. در بیشتر مواقع نیز حتی امکان عودت و یا تعویض وجود ندارد.

حتی در صورت تعویض روبالشتی معیوب با روبالشتی سالم، نیز زمان و انرژی شما برای عودت روبالشتی به فروشگاهی که از آن خریداری کرده اید، تلف شده است.

بیشتر بدانید

فروش انواع رو بالشی

خريد رو بالشی از توليدی

توليدی روبالشتی

خريد عمده روبالشتی

فروشگاه آنلاين روبالشی

نکته های مهم در خريد اينترنتی روبالشتی

هنگام خرید اینترنتی روبالشتی بهتر است به چند نکته توجه و دقت کافی نمود. اولین نکته خرید روبالشی از تولیدی ها است. زیرا پایین ترین قیمت روبالشتی را در کل بازار دارند. بقیه سایت ها حتی اگر برای مثال سایت دیجی کالا باشد، حدود 10 الی 20 درصد سود خود را از فروشندگان محصول خواهد گرفت و لا جرم این قیمت بر بهای تمام شده محصول اضافه می شود. بنا براین در ابتدا دقت کنید سایتی را که قصد جستجوی روبالشی در آن و مقایسه قیمت ها و کیفیت های مختلف آن را دارید، تولیدی روبالشتی باشد.

بیشتر بخوانید
اندازه بالش استاندارد

بعد از اطمینان از تولیدی بودن سایت اینترنتی که قرار است از آن خرید اینترنتی روبالشتی خود را انجام بدهید، اطمینان از معتبر بودن آن سایت است. طبق آگاهی های پلیس فتا بهتر است خرید های اینترنتی را از طریق سایت هایی که دارای نشان نماد اعتماد الکترونیکی یا ای- نماد هستند، انجام بدهیم.  این نشان از طریق مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت به مراکز فروش و تولیدی ها داده می شود و به همین دلیل بسیار معتبر است. بنابراین حتی اگر بر فرض محال، یک درصد هم برای واریزی شما مشکلی پیش بیاید با ارائه این نماد قابل پیگرد قضائی می باشد.

در صورتی که اگر سایت اینترنتی مزبور فاقد این علامت باشد و شما خرید خود را انجام داده باشید . کالا را دریافت نکرده باشید، اولین بیانات پلیس به شما این خواهد بود که چرا از سایتی که فاقد نماد اعتماد الکترونیکی بوده است. خرید کرده اید؟

خريد اينترنتی روبالشتی از تولیدی ویرا سفر

اولین مزیت خريد اينترنتی روبالشتی از تولیدی ویرا سفر آن است که این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد است که در صفحه اول سایت و قسمت پایین سمت چپ خانه قرار دارد. بنابراین با اعتماد کامل به پروسه خرید اینترنتی آن می توانید با خیالی آسوده وجه روبالشتی انتخابی را به شماره کارت ارائه شده واریز نمایید.

مزیت بعدی خريد اينترنتی روبالشتی از تولیدی ویرا سفر، قیمت های بسیار مناسب و ارزان و اقتصادی روبالشتی های تولیدی آن است. زیرا ویرا سفر یک تولیدی روبالشتی در ایران محسوب شده و قیمت روبالشتی های آن، بهای تمام شده تولید آن روبالشتی و کف قیمت است.

بیشتر بخوانید
پخش عمده بالش

سومین امتیاز خريد اينترنتی روبالشتی از تولیدی ویرا سفر، اطمینان از کیفیت و تضمین مرغوبیت و اصالت روبالشتی های آن است. گروه تولیدی ویرا سفر تا آن حد از کیفیت روبالشتی های خود اطمینان داردکه یک ماه ضمانت بازگشت کالا برای تمام محصولات خود قرارمی دهد. یعنی اگر تا زمان یک ماه پس از گذشت از تاریخ خرید روبالشتی به هر دلیلی از کیفیت و یا رنگ و طرح روبالشتی خریداری شده خود راضی نبودید. می توانید با عودت آن به تولیدی، روبالشتی مطلوب خود را تحویل بگیرید.

به علاوه برای خریدارانی که در خود شهر اصفهان ساکن هستند، امکان پرداخت در محل وجود دارد. به این ترتیب که شما پس از دریافت روبالشتی خود، می توانید از طریق دستگاه کارت خوان فرد تحویل دهنده، قیمت روبالشتی را پرداخت نمایید.

 

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *