قيمت بالش معمولی

قيمت بالش معمولی

اگر در این روزها به دنبال خرید بالش هستید، به طور حتم می خواهید قيمت بالش معمولی را بدانید. قیمت بالش معمولی جز ارزان ترین قیمت های انواع بالش موجود در بازار است. زیرا بالش های معمولی از الیاف مصنوعی پر شده اند و با پارچه های نخی و تترون دوخته شده اند. این الیاف مصنوعی و پارچه های تترون و نخی جزء مواد اولیه با قیمت پایین در صنعت تولید بالش و انواع کالای خواب در بازار هستند.

بنابراین قیمت بالش معمولی در حدی است که همه اقشار مختلف جامعه توان خرید آن را دارند. به همین دلیل بسیار پر فروش و پر طرفدار و پر استقبال هستند. قیمت بالش معمولی حتی پایین تر از قیمت بالش های پنبه دوز و بالش های پر شده از الیاف پشم شیشه از آب در می آید.

پس اگر نمی توانید یا به هر دلیلی نمی خواهید هزینه زیادی را برای خرید بالش های مورد نیاز در منزل خود اختصاص بدهید، بهتر است که بالش معمولی بخرید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بهترین الیاف مصنوعی 

بالش های معمولی همگی از جنس الیاف مصنوعی پر شده اند. الیاف های مصنوعی اسامی و جنس های مختلفی دارند ولی بهترین نوع الیاف مصنوعی ورجین و هالو هستند. که هم کیفیت خود را حفظ می کنند و هم در اثر استفاده از بالش و یا جذب رطوبت هوا دچار کاهش حجم نمی شوند. و اصطلاحاً پف بالش در آن ها بر اثر مرور زمان نمی خوابد.

خوشبختانه باید گفت که قیمت بالش معمولی اگر از الیاف هالو و ورجین پر شده باشند، بسیار مناسب و ارزان است. به نحوی که همه خانواده های ایرانی از هر سطح مالی باشند، به راحتی می توانند قیمت بالش معمولی را پرداخت کنند. همچنین کیفیت بالش های معمولی نیز در سطح مطلوب و رضایت بخشی است. و تاکنون هیچ مورد عدم رضایتی از استفاده کنندگان بالش های معمولی گزارش نشده است.

بیشتر بخوانید
فروشگاه آنلاين روبالشی

بیشتر بدانید

خرید بالش نرم

خرید بالش سفت

خرید عمده جا فلاکسی

تولیدی کیف جا فلاسکی

جا فلاکسی مسافرتی

مقایسه قيمت بالش معمولی در تولیدی های مختلف

قبل از هر مورد خوب است بدانید که قیمت بالش های معمولی در تولیدی های مختلف بستگی زیادی به نوع و جنس الیاف پر شده در داخل آن بالش دارد.

با جستجو و گشت و گذاری در بین قیمت انواع بالش معمولی در سایت دیجی کالا می توان مشاهده کرد که قیمت بالش معمولی از کف قیمت صد هزار تومان برای یک جفت بالش شروع می شود.

قیمت بالش معمولی مدل پنبه دوز با قیمت های حدودی 125 هزار تومان پس از آن قرار دارد. و قیمت بالش معمولی سوپر ورجین در حدود 110 هزار تومان برای دو عدد بالش پر شده با الیاف ورجین است.

قيمت بالش معمولی
قيمت بالش معمولی

چرا بالش های طبی بهتر است؟

قيمت بالش معمولی مدل لایکو در حدود 300 هزار تومان و بالش های طبی مدل ژینورا در حدود 500 هزار تومان است. البته مسلم است که بالش های طبی به دلیل سازگاری بیشتر با ارگونومی مهره های گردن و سر از استاندارد طبی بالاتری برخوردار هستند. و به طور طبیعی دارای قیمت های بالاتری نیز هستند.

حتی در بین انواع مختلف قیمت بالش معمولی، بالش های مدل هتلی نیز با قیمت هر عدد 60 هزار تومان دیده می شود. که هم قیمت مناسبی دارند و هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

آنچه که به صورت واضح مشخص است این است که قیمت بالش های معمولی مختلف در تولیدی های مختلف بسته به کیفیت الیاف به کار رفته در آن ها و درجه خلوص الیاف ممکن است تفاوت قیمت زیادی با یکدیگر داشته باشد. حتی در برخی برند های مشهور و نام آشنا ممکن است این افزایش قیمت به علت شهرت نام خود برند تولیدی آن بالش باشد.

بیشتر بخوانید
خرید بالش ارزان قیمت

در هر صورت با اندکی جستجو در بین سایت های فروشگاهی کالای خواب به راحتی می توان در بین قیمت های بالش های معمولی موجود در بازار بالش های با قیمت تولیدی و کیفیت مناسب را نیز پیدا کرد و خریداری نمود.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

قيمت بالش معمولی در تولیدی ویرا سفر

تولیدی ویرا سفر یکی از آن تولیدی های پیشرو و معتبر در صنعت کالای خواب ایران است که قیمت بالش معمولی در آن بسیار مناسب و به قیمت تولیدی است. بالش های معمولی در تولیدی ویرا سفر از الیاف ورجین و هالو تولید شده اند.به همین دلیل کیفیت بالا و ماندگار و ثابتی دارند. و در اثر استفاده و با مرور زمان یا شست و شو دچار کاهش حجم نمی شوند.

قیمت بالش معمولی در تولیدی ویرا سفر در حد پایین و متوسط و ارزان است. و به راحتی برای همه اقشار جامعه قابل خریداری کردن است. البته به دلیل نوسانات قیمتی در بازار ایران از ارائه قیمت دقیق و قطعی در اینجا معذور هستیم.

ولی شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به دانستن قیمت بالش معمولی تولیدی ویرا سفر داشتید. از طریق گزینه خرید در سایت فروشگاهی این تولیدی و یا تماس با کارشناسان فروش آن از قیمت روز انواع بالش تولیدی ویرا سفر اطلاع پیدا کنید.

 فروش بالش معمولی در ویرا سفر

همچنین تولیدی ویرا سفر بالش های معمولی خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند. و برای همه فروش های خود ضمانت برگشت کالای فروش یک ماهه قرار داده است.

بیشتر بخوانید
قیمت عمده بالش

همچنین این تولیدی بالش های معمولی خود را هم به صورت تکی و جزئی به مصرف کنندگان خانگی آن می فروشد. و هم به صورت عمده و کلی در خدمت مغازه داران و فروشگاه های کالای خواب در سر تاسر ایران پهناور است.

فروش بالش های معمولی تولیدی ویرا سفر هم به صورت تلفنی توسط برقراری تماس با کارشناسان فروش این مجموعه انجام می شود. و هم به صورت فروش اینترنتی از طریق سایت فروشگاهی این تولیدی همه فروش های تولیدی ویرا سفر از پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان فروش این مجموعه برخوردار می شوند. تا رسیدن سفارشات به دست مشتریان پشتیبانی می شوند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *