حراج بالش در تهران

قيمت بالش پر

حراج بالش در تهران

ساکنان تهران هنگامی که به دنبال خرید بالش ارزان هستند، در جستجوی مراکز حراج بالش در تهران می گردند. فروشگاه ها و مغازه های حراج بالش در تهران بیشتر مراکز فروش و عرضه و توزیع بالش های یک تولیدی هستند. زیرا تنها تولیدی ها می توانند قیمت فروش بالش خود را تا حد حراجی پایین بیاورند.

برای تهرانی های عزیز خرید بالش از مراکز حراج بالش در تهران باعث صرفه جویی اقتصادی و کاهش هزینه های خرید کالا های مصرفی خانوار آن ها می شود. همچنین برای آن دسته از مغازه داران و فروشندگان کالای خواب که بالش های قابل فروش در مغازه خود را از مراکزبالشت در تهران خریداری می کنند نیز می تواند این خرید ارزان آن ها محل سود و منفعت اولیه باشد. خصوصاً آن که با خرید ارزان این بالش ها از مراکز حراج بالش در تهران و فروش تکی آن ها در فروشگاه های خود با قیمتی بالاتر می توانند به سود های بیشتری نیز دست پیدا کنند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

مراکز حراج بالش در تهران اصولاً از انواع بالش های معمولی و مدل های ارزان قیمت بالش در بین محصولات عرضه شده خود دارند. که البته همگی نیز کیفیت قابل قبول و مناسبی دارند. زیرا بالش های معمولی همگی از الیاف مصنوعی با کیفیت پر شده اند. که حجم آن ها بر اثر استفاده کاهش نمی یابد و دوام بالایی دارند.

بنابراین تصور نکنید که خرید بالش از مراکز بالش در تهران با خرید بالش های کم کیفیت یا بی کیفیت همراه است. بلکه این پایین بودن قیمت بالش در این مکان های حراج بالش در تهران به مفهوم کنترل و مدیریت قیمت توسط آن تولیدی بالش است. به این منظور که فروش بیشتر و مشتریان متنوع تری را برای خود فراهم کنند.

بیشتر بدانید

خريد عمده بالش پر

خريد عمده بالش پنبه ای

قیمت بالش پنبه ای

نکات خرید کاور رختخواب جاجیم

قيمت بالش پر

مراکز حراج بالش در تهران

مراکز حراج بالش در تهران به دلیل پایتخت بودن آن و پر جمعیت بودن و صنعتی بودن آن فراوان هستند. چرا که جمعیت بیشتر به بالش بیشتری نیاز دارند. و برای تامین این نیاز بیشتر تولیدی های بالش بیشتری نیز در شهر تهران وجود دارند. البته باید توجه داشت که همه تولیدی های کالای خواب یا تولید کنندگان بالش نمی توانند به عنوان یک مرکز حراج بالش در تهران فعالیت کنند. بلکه برخی از آن ها که توانایی مدیریت کردن بهای تمام شده بالش های تولیدی خود ، نرخ فروش ماهیانه و سالیانه بالایی داشته باشند. قادر به برداشتن عنوان حراجی بر روی خود هستند.

بیشتر بخوانید
قيمت عمده بالش معمولی

همچنان که بسیاری از تولیدی ها و برند های مشهور کالای خواب در تهران وجود دارند. که نمی توانند در تمام طول سال به عنوان حراج بالش در تهران اقدام به فروش بالش های خود به نرخ حراجی کنند. بلکه تنها در یک یا دو محدوده زمانی در طول سال برای برخی مدل های دپو شده در انبار خود می توانند اقدام به فروش حراج بالش در تهران کنند.

در حالی که برخی تولیدی های معتبر و پیش رو و نوینی وجود دارند. که توانسته اند با کنترل بهای تمام شده بالش های تولیدی خود به یک قیمت حراجی همیشگی دست پیدا کنند. و با مدیریت عرضه و تقاضای بازار خود به یک مرکز همیشگی حراج بالش در تهران تبدیل شوند.

 سنجش کیفیت بالش های تولیدی مرکز حراج تهران

بنابراین امتیاز بودن یک مرکز حراجی در تهران برای یک تولیدی یک مزیت ناشی از توان مدیریتی و اقتصادی بالای آن ها است. به خصوص آن که برخی از این مراکز حراج بالش در تهران توانسته اند. کیفیت بالش های تولیدی خود را ضمن کنترل قیمت آن بالا ببرند و حفظ کنند.

البته شاید نتوان کیفیت بالش های تولیدی یک مرکز حراج بالش را با یک بار خرید متوجه شد و یا سنجید. ولی می توان با خرید های آزمایشی و تعداد کم خرید در ابتدا و استفاده و کاربرد آن بالش ها برای مصرف کنندگان حانگی و یا فروش آن ها توسط فروشندگان کالای خواب به کیفیت بالش های حراجی پی برد.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

تولیدی ویرا سفر یک مرکز حراج بالش 

یکی از همین تولیدی های پیشرو و نوین در عرصه تولید کالای خواب در ایران که توانسته است به یک مرکز دائمی حراجی در تهران مبدل شود، تولیدی ویرا سفر است. این تولیدی که بالش های پنبه دوز و بالش های معمولی پر شده با الیاف مصنوعی از جنس ورجین و هالو تولید می کند. توانسته است کیفیت را در کنار مدیریت قیمت، حفظ کند.

بیشتر بخوانید
پخش انواع بالش

همچنین پارچه بالش های تولیدی ویرا سفر از جنس های پنبه ای و تترون دوخته شده است. که سبب کیفیت بالا و دوام و ماندگاری آن بالش ها می شود. به علاوه الیاف پر شده در بالش های معمولی تولیدی ویرا سفر خاصیت انعطاف پذیری و پف دار بودن خود را به صورت دائمی و با مرور زمان حفظ می کنند. و در اثر استفاده از بالش دچار کاهش حجم نمی شوند. به همین دلیل است که می گوییم تولیدی ویرا سفر توانسته است. کیفیت بالش های با قیمت حراجی خود را حفظ کند.

ضمانت اصالت کالا در ویرا سفر

تمامی بالش های تولیدی ویرا سفر با ضمانت اصالت کالا به فروش می رسند و گارانتی برگشت از کالای یک ماهه دارند. به علاوه بالش های خریداری شده از مرکز حراج بالش تولیدی ویرا سفر در تهران به صورت اکسپرس و در سریع ترین زمان ممکن به دست عزیزان می رسد، همچنین تمامی خرید های انجام شده، از تولیدی ویرا سفر توسط کارشناسان فروش این مجموعه پشتیانی 24 ساعته می شود.

همچنین برای مشتریان عزیزی که از مرکز حراج بالش تولیدی ویرا سفر در تهران خرید می کنند، امکان پرداخت در محل نیز وجود دارد. به خصوص آن که تولیدی ویرا سفر اقدام به تاسیس یک شعبه در تهران به عنوان مرکز پخش بالش در تهران نموده است. بنابراین خریداران محترم تکی یا عمده بالش های تولیدی ویرا سفر می توانند از قیمت های بسیار مناسب مرکز حراج بالش  به نام تولیدی ویرا سفر بهره مند گردند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

بیشتر بخوانید
پخش انواع بالش در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *