حراجی بالش

خريد عمده بالش پر

حراجی بالش

خرید کالا ارزان و و به ویژه خرید از حراجی ها یک فرصت مهم برای همه افراد می باشد. و اکثر ما به دنبال این چنین خرید هایی هستیم. در بین کالاهای مختلف بالش نیز از مواردی است که قیمت آن مهم است. و صرفه جویی در هزینه آن نیز قابل توجه می باشد. به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال حراجی بالش هستند. اما پیدا کردن حراجی بالش و خرید از چنین جاهایی سخت است.

البته خرید از حراجي بالش هرچند به صرفه است اما زمان خرید باید نکات زیادی را مورد توجه قرار داد. در همین راستا ما در این مقاله بهترین سایت آنلاین حراجی بالش را به شما معرفی می کنیم. و نکات مهم در زمان خرید را به شما خواهیم گفت.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

حراج بالش مناسب خواب

حراج سیستمی است برای خرید و فروش بالش که به مردم اجازه می دهد پیشنهاد دهند و به بالاترین پیشنهاد دهنده بفروشند. هنگامی که در حراجی بالش یک  بالش برای فروش قرار می گیرد، حراج با قیمت نسبتاً پایین شروع به کار می کند تا تعداد زیادی از پیشنهاد دهندگان را جذب کند. هر بار که فردی پیشنهاد جدید و بالاتری ارائه می‌کند، قیمت بالش افزایش می‌یابد تا این که در نهایت، هیچ پیشنهاد دهنده دیگری مایل به ارائه بیشتر از آخرین پیشنهاد نیست و بالاترین پیشنهاد قیمت را می‌گیرد.

بیشتر بدانید

قیمت بالش الیاف

حراج بالش در اصفهان

قيمت عمده بالش معمولی

مزایای خرید اینترنتی بالش

فروش بالش پر

فرآیند حراج بالش

قبل از شروع حراج تولیدات بالش، معمولاً به خریداران بالقوه یک دوره پیش نمایش داده می شود تا اقلام موجود در فروش را بررسی کنند و وضعیت آن ها را بررسی کنند. دوره پیش نمایش ممکن است عصر قبل از روز حراج یا چند ساعت قبل از شروع آن اعلام شود. صدای زنگ به طور سنتی آغاز حراج است، شرکت های حراجي بالش خصوصا شرکت ویرا سفر توضیحات مختصری در مورد تولیدات فروش ارائه می دهد فروش را با قیمتی شروع می کند که قیمت افتتاحیه مناسبی در نظر می گیرد. از طرف دیگر، ممکن است فروشنده حداقل قیمت پیشنهادی را تعیین کرده باشد که می‌پذیرد، و فروش از آن جا شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید
خرید بالش در اصفهان

نکات مهم در حراجی بالش

شرایط حراج را درک کنید

با اطمینان پیشنهاد دهید

بدانید چه چیزی می خرید

برای خرید آماده‌باشید

چرا افراد به دنبال حراجی هستند

حراج یکی از قدیمی ترین اشکال فروش است، تاریخ آن ها قرن ها را در بر می گیرد. و زمان تنها محبوبیت آن ها را افزایش داده است، یک مطالعه تحقیقاتی به سفارش انجمن ملی حراج داران نشان می دهد که حراجی بالش در حال افزایش است.

نحوه خرید بالش در حراجی

اگر در حراجی ها تازه کار هستید، هیچ ترسی وجود ندارد. این راهنمای گام به گام به شما نشان می دهد که پیدا کردن، جستجو و شرکت در یک حراج زنده چقدر آسان است، در ادامه با مراحل حراج بیشتر آشنا خواهید شد؛

یافتن یک حراج

از مکان یاب حراج برای پیدا کردن حراجی بالش در نزدیکی استفاده کنید، حتی می‌توانید نوع خاصی از حراج را جستجو کنید، اگر فقط به دنبال تولیدات بالش و غیره هستید.

پیش‌نمایش حراج

بسیاری از حراج‌ها به شما امکان می‌دهند تا از چند روز یا حتی هفته‌ها قبل، پیش‌نمایش آنچه در بلوک حراج می‌گذرد را مشاهده کنید. هنگامی که حراجی را که می خواهید در آن شرکت کنید

بازرسی

انواع بالش و دیگر تولیداتی که قصد خرید آن ها را در حراج دارید در نظر بگیرید تا مطابق با خواسته خودتان باشند،

تعیین قیمت

چه چیزی را می خواهید پیشنهاد دهید؟ شما باید یک عدد را در ذهن داشته باشید، بنابراین در از بودجه خود زیاده‌روی نکنید. فراموش نکنید که کل هزینه های خود را نیز درج کنید، هزینه های تحویل.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشتی گلدار

پیشنهاد

از پیشنهادات لذت ببرید! حراج را با دقت دنبال کنید و متوجه شوید که علیه چه کسی پیشنهاد می دهید، و به یاد داشته باشید، حداکثر پیشنهادی که مایل به ارائه آن هستید دقیقاً همین است. ممکن است کالای مورد نظرتان را با قیمت بسیار کمتری دریافت کنید.

نکات مهم در زمان خرید از حراجی بالش

در ادامه متن به مهمترین نکات در زمان خرید از حراجی بالش اشاره می‌کنیم:

اندازه تشک

اندازه تشک شما در قیمت و هزینه نهایی خرید از حراجی بالشت نقش خواهد داشت. زیرا به شما می گوید که اندازه یک بالش مشخص چقدر روی هزینه شما تاثیر دارد. اگر روی یک تخت دو نفره بخوابید، بعید است که بیش از یک بالش در عرض آن قرار دهید. بالش‌های کوچک‌تر فضای باز را در دو طرف باقی می‌گذارند، اما یک بالش بزرگ بیشتر قسمت انتهایی تخت را می‌پوشاند. به طور مشابه، دو بالش استاندارد ممکن است کوچک به نظر برسند و مقدار قابل توجهی فضای باز روی یک تشک کینگ باقی بگذارند، در این صورت ممکن است بخواهید حداقل یک بالشت سایز ملکه انتخاب کنید.

هزینه و ارزش

در حراجی بالش انواع بالش‌های استاندارد از بین چهار اندازه رایج، مقرون به صرفه‌ترین و در دسترس‌ترین بالش‌ها هستند. یک بالش سایز کینگ بالاترین قیمت را دارد و فقط در روبالشی های کینگ جای می گیرد. اگر از قبل تخت خواب کینگ ندارید، باید روبالشی جداگانه متناسب با بالش خود خریداری کنید. از طرف دیگر، اگر ترکیبی از بالش های استاندارد و کوئین در خانه خود دارید، می توانید از روبالشی ها به جای هم برای هر دو سایز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
روبالشتی مخمل ساده

حراجی بالش در انواع مواد پر کننده

در بالش مواد مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای پر کردن بالشت از آن‌ها استفاده کنید.و شما باید هنگام خرید از حراجی بالش به آن توجه کنید. چرا که همگی مزایا و معایب خود را دارند، از جمله رایج ترین آن ها عبارتند از:

بالش الیاف مصنوعی

یکی دیگر از گزینه های ارزان قیمت در حراجي بالش است که نرمی کمتری نسبت به بالش دارند و نیاز به تعویض منظم دارند.

بالش مموری فوم

این ماده برای افرادی که با گردن درد سروکار دارند انتخاب خوبی است، برخی از بالش های مموری فوم گرما را جذب می کنند که ممکن است ناراحت کننده باشد، به دنبال بالش های مموری فوم با کیفیت بالاتر باشید که دارای تهویه داخلی هستند.

بالش لاتکس

این بالش ها هنوز هم راحتی زیادی را ارائه می دهند، بالش های کانتور که سر و گردن را پشتیبانی می کنند اغلب از لاتکس ساخته می شوند، در حالی که مواد داخل بالش مهم است، حتما این عوامل دیگر را نیز هنگام خرید بالش در نظر بگیرید.

نتیجه

در حراجی بالش بهتر است بالشی را انتخاب کنید که برای سلامت شما مفید باشد، این نوع بالش باید بتواند در داشتن خواب راحت به شما کمک کند، تا از خواب خود لذت کافی را ببرید، به طور کلی تولیدات شرکت ویرا سفر مطابق با سلیقه مشتریان می باشد و در انواع کیفیت ها به افراد ارائه می شود، علاوه بر تمام موارد باید سبک خواب خود را برای خرید بالش در نظر بگیرید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *