قيمت ميز تاشو چند کاره

قيمت ميز تاشو چند کاره

قيمت ميز تاشو چند کاره

قیمت میز تاشو چند کاره در همه فروشگاه ها و تولیدی ها بستگی به نوع و جنس مواد اولیه و درجه کیفیت و خلوص مواد اولیه به کار رفته در تولید و مونتاژ آن میز تاشو چند کاره را دارد. به این مفهوم که قیمت میز تاشو چند کاره اگر از جنس تمام چوب یا تمام آلومینیوم باشد. متفاوت است با قیمت میز تاشو چند کاره ای که فقط سطح رویه آن از جنس پارچه یا چوب ام دی اف است و پایه ها فلزی هستند.

به طور کلی می‌توان گفت که قیمت میز تاشو چند کاره اگر از جنس تمام آلومینیوم باشد. از همه قیمت های میز های تاشو چندکاره موجود در بازار بالاتر و گران تر است. پس از آن میز های تاشو چند کاره ای که تماماً از جنس چوب طبیعی بامبو هستند. بالاترین قیمت را دارند.

برخی دیگر از میز های تاشو چند کاره دارای سطح رویه ای از جنس ملامینه یا چوب ام دی اف هستند . پایه هایی از جنس فلزی دارند، که قیمت آن ها به صورت متوسط و یک قیمت میانی خواهد بود.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

قیمت میز

 قیمت میز تاشو چند کاره در صورتی که سطح رویه آن از جنس پارچه یا برزنت یا جاجیم یا پلاستیک باشد. به مراتب پایین تر و ارزان تر از انواع دیگر میز های تاشو چند کاره موجود در بازار است. زیرا همان طور که می دانید قیمت یک متر مربع پارچه و یا پلاستیک از قیمت یک متر مربع چوب ام دی اف یا یک واحد ورق آلومینیوم کمتر است. به همان نسبت نیز مقاومت و سختی آلومینیوم و چوب بالاتر و بیشتر از مقاومت و سختی پارچه و یا پلاستیک است.

بیشتر بخوانید
میز مسافرتی طبیعتگردی

در نتیجه مقاومت و ماندگاری و استحکام میز های تاشو چندکاره آلومینیومی و از جنس ام دی اف بالاتر و بیشتر از ماندگاری و مقاومت میز های تاشو از جنس پلاستیک و یا پارچه ای خواهد بود.

بیشتر بدانید

خريد ميز تاشو چند کاره

ليست قيمت ميز مسافرتی

خريد ميز مسافرتی پلاستيکی

ميز سفری تاشو

نکات انتخاب ميز تاشو مسافرتی

قيمت ميز تاشو چند کاره در تولیدی

بنا به توضیحاتی که در بالا ذکر شد در مورد بالاتر بودن قیمت واحد مواد اولیه ساخت هر میز تاشو چند کاره، می توان مشاهده کرد .که قیمت میز تاشو چند کاره آلومینیومی در تولیدی ها نیز از قیمت میز تاشو چند کاره چوبی بالاتر است. به همان نسبت نیز قیمت این دو نوع میز از قیمت میز های تاشو پارچه ای و پلاستیکی گران تر است.

ولی با همه این تفاسیر و اختلافاتی که بین قیمت های انواع مختلف میز های تاشو چند کاره در بازار وجود دارد. باید گفت که قیمت میز تاشو چند کاره در تولیدی ها از قیمت آن میز ها در فروشگاه ها و مراکز پخش و توزیع ارزان تر و به صرفه تر و مناسب تر است. زیرا قیمت در تولیدی ها یک قیمت خام و پایه و صرف نظر از سود های فروشنده ها و واسطه ها است.

میز  چند کاره در تولیدی

رنج قیمت میز تاشو چند کاره در تولیدی ها نیز به همان نسبتی است. که در مورد قیمت میز تاشو چند کاره در فروشگاه ها و در بازار عنوان کردیم. به این صورت که قیمت میز تاشو چند کاره در تولیدی ها اگر از جنس تمام آلومینیوم باشد. بالاترین قیمت را به نسبت انواع دیگر میز های تاشو دارد. قیمت میز تاشو چند کاره ای که از جنس ام دی اف یا چوب باشد. در تولیدی ها نیز یک قیمت متوسط در بین سایر قیمت های دیگر انواع میز تاشو است.

بیشتر بخوانید
تولیدی میز چوبی در اصفهان

به همان نسبت نیز اگر میز تاشو از جنس پارچه ای و یا پلاستیکی باشد. قیمت میز تاشو چند کاره حاصل از آن در تولیدی ها به نسبت پایین تر و مناسب تر از سایر قیمت های میز های تاشو چند کاره دیگر است.

البته در صورتی که شما یک خریدار عمده میز تاشو چند کاره برای مغازه و یا فروشگاه خود باشید. می توانید از تخفیف های ویژه فروش عمده میز تاشو چندکاره در تولیدی ها نیز بهره کافی ببرید.

قيمت ميز تاشو چند کاره در تولیدی ویرا سفر

تولیدی ويرا سفر خود يکی از توليدي های موفق و معتبر میز های تاشو چند کاره در شهر اصفهان است. این تولیدی میز های تاشوی چند کاره خود را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی و جزئي با قیمت های به صرفه و تولیدی به فروش می رساند.

قیمت میز تاشو چند کاره در تولیدی ويرا سفر نیز به این صورت است. که اگر آن میز تاشو از جنس چوب ام دی اف ساخته شده باشد. قیمت آن بالاتر از قیمت میز تاشو چند کاره این تولیدی از جنس پارچه ای یا مدل عنکبوتی است. بنابراین هر مشتری می‌تواند با توجه به نیاز و کاربری خود و توان مالی خود برای خرید میز تاشو چند کاره مناسب و دلخواه خود اقدام کند.

به این شرح که اگر مقصود شما از خرید میز تاشو چند کاره استفاده آن در منزل به عنوان میز پذیرایی و یا میز تحریر باشد. خرید میز های تاشو ام دی اف را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اما در صورتی که قصد و کاربری شما از خرید میز تاشو چند کاره برای کاربری های مسافرتی و طبیعت گردی باشد. میز های تاشو پارچه‌ای و مدل عنکبوتی تولیدی ویرا سفر برای شما انتخاب بهتری خواهد بود.

بیشتر بخوانید
قيمت ميز سفری

گذشته از قیمت های تولیدی و پایین میز های تاشو چندکاره مجموعه ویرا سفر،کیفیت های بالای محصولات تولیدی ویرا سفر نیز از هر جهت تضمین شده و با اصالت است. به نحوی که تولیدی ویرا سفر تمام میز های تاشو چندکاره خود را چه به صورت فروشی های تکی و چه به صورت فروش های عمده با ضمانت اصالت کالا به فروش می‌رساند.

علاوه بر آن کارشناسان فروش تولیدی ویرا سفر با پشتیبانی ۲۴ ساعته از خرید های مشتریان عزیز در سراسر کشور پشتیبانی می‌کنند. و میز های تاشو چند کاره خریداری شده را به صورت اکسپرس و از طریق باربری ها به آدرس آن ها ارسال می کنند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *