ساک نوزاد چاپی

تولیدی کیف جاجیمی

ساک نوزاد چاپی

ساک نوزاد چاپی، یکی از انواع ساک نوزاد می باشد که برای والدین در جهت رسیدگی و رفع نیازهای نوزاد ضروری می باشد. چرا که کودکان در ماه های اول زندگی خود، در فواصل زمانی کوتاه و به طور پیوسته نیاز به خوردن شیر و تعویض کردن پوشاک دارند. حتی گاهی نیاز است تا در طول روز، والدین چندین بار لباس کودک خود را تعویض نمایند. بنابراین نیاز است تا والدین برای یک بیرون رفتن ساده و کوتاه نیز ساک نوزاد را به همراه خود ببرند. چرا که وسایل مورد نیاز کودک در سال های اول زندگی و در طول روز، کم نمی باشد! به همین علت، ساک نوزاد از لوازم ضروری در سیسمونی کودک می باشد که در خرید آن، باید دقت بسیار زیادی نمود. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

نکات لازم هنگام خرید ساک نوزاد چاپی

 جنس ساک نوزاد از مهم ترین مواردی است که باید توجه شود.

1. ابعاد لازم برای کیف نوزاد. ( می بایست مطابق با نیاز والدین و نوزاد تهیه گردد.)

2. تعداد بندهای کیف همچنین دستی و دوشی آن نیز باید توجه گردد.

3. برخی از کیف های نوزاد دارای زیرانداز برای نوزاد نیز می باشند.

 4.سبک بودن کیف نیز توجه گردد. چرا که وزن زیاد کیف، موجب کمردرد و دست درد والدین می شود.

 5.به نحوه ی باز و بسته شدن کیف توجه شود. اکثر ساک ها نوزادی از طریق زیپ باز و بسته می شوند. برخی دیگر نیز چسبی و تعداد محدودی نیز به وسیله ی دکمه باز و بسته می گردند.

بیشتر بخوانید
جا قلیونی مسافرتی

6.داشتن قابلیت شست و شو از ویژگی های مهم یک ساک نوزاد می باشد. چرا که کیف های نوزادی بسیار در معرض کثیف شدن می باشد.

 7.دارا بودن دوام و کیفیت بالا از دیگر ویژگی های مهم یک ساک نوزاد چاپی می باشد.

 8.داشتن محافظ شیشه ی شیر از دیگر نکات مهم در هنگام خرید ساک نوزاد می باشد.

 9.داشتن بخش های عایق برای گرم و سرد نگه داشتن غذای نوزاد نیز از موارد مهم هنگام خرید کیف نوزاد می باشد.

 10.داشتن بخش های متعدد موجب نظم دهی به لوازم نوزاد و همچنین دسترسی آسان به وسایل مورد نیاز می شود.

ساک نوزاد چاپی
ساک نوزاد چاپی

یک ساک نوزاد چاپی خوب دارای چه ویژگی های می باشد؟

 از آن جایی که از این کیف قرار است برای مدت زمانی طولانی، چیزی در حدود دو سال استفاده کنید و همچنین وسایل زیادی نیز در آن جا دهید، می بایست سبک و راحت باشد. همچنین بندها و دستگیره های کیف نوزاد، می بایست به شکلی بوده که فشار زیادی بر روی دست و یا شانه وارد ننماید.

ساک نوزاد چاپی خوب ضروری است به اندازه ی کافی جا دار باشد. همچنین دارای بخش های متعددی نیز باشد. این ویژگی ممکن است از دید والدین، دارای اهمیت کمی باشد. اما گفتنی است ممکن است زمانی بخواهید به مسافرت بروید. در آن صورت نیاز به حمل وسایل بیشتری دارید.

 از اشتباهاتی که والدین هنگام خرید ساک نوزاد جاجیم می کنند، این است که کیفیت را فدای قیمت می نمایند. اما به این نکته توجه نمی کنند که اگر کیف دارای استحکام کافی نباشد، به راحتی از قسمت های مختلف کیف ممکن است پاره شود. در این صورت لازم است تا مجددا هزینه نمایید.

بیشتر بخوانید
جا فلاکسی مسافرتی

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بیشتر بدانید

ساک نوزاد جاجیم

ست ساک نوزادی

کیف نوزاد ارزان قیمت

فروشگاه کیف نوزادی

کیف نوزاد جاجیمی

تولیدی ساک نوزاد

در همین ابتدا می بایست گفت تا در هنگام خرید ساک نوزاد، حساسیت بسیار زیادی به خرج دهید. چرا که مدت زمانی طولانی همراه والدین خواهد بود. تولیدی ویراسفر، ده ها مدل ساک نوزاد از جمله ساک نوزاد چاپی را با طرح و رنگ های متنوع برای فروش گذاشته اشت. بنابراین مشتریان عزیز می توانند بنابر نیاز خود، مدل ساک نوزادی را انتخاب نمایند. این تولیدی تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهد. بنابراین شما می توانید تمامی ویژگی های لازم و مهم را در هنگام خرید این نوع ساک در هنگام خرید از فروشگاه ویراسفر متوجه شوید. این مجموعه، پاسخگوی تمامی نیازها و خواسته های مشتریان خود می باشد.

 

ساک نوزاد چاپی
ساک نوزاد چاپی

 

قیمت ساک نوزاد چاپی

بهتر است قبل از آن که در مورد قیمت این نوع ساک ها گفته شود، بگوییم که نباید تمام تمرکز خود را تنها بر روی قیمت ساک گذاشت. در واقع توجهی تنها به قیمت و توجه ننمودن به دیگر ویژگی ها، خریدی مناسب را به دنبال نخواهد داشت. همچنین گفتنی است نمی توان مبلغ دقیقی را برای کیف ها معین نمود. چرا که قیمت کیف  به عوامل متعددی بستگی دارد. بنابراین لازم است تا کیفی متناسب با نیازهای نوزاد و والدین تهیه گردد. به طور کلی باید به دنبال تولیدی و یا فروشگاهی بود، که ساک نوزاد با کیفیتی بالا و قیمتی مقرون به صرفه در اختیار شما قرار دهد. فروشگاه ویراسفر یکی از این فروشگاه ها می باشد که محصولاتی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

بیشتر بخوانید
تولیدی جا قلیونی در اصفهان
ساک نوزاد چاپی
ساک نوزاد چاپی

کاربرد ساک نوزاد

کاربرد ساک نوزاد چاپی، موجب می شود تا بتوان وسایل را راحت تر جا به جا نمود. همچنین این ساک ها با داشتن بخش های مختلف جهت قرار گیری وسیله ای خاص در آن موجب می شود تا اگر وسیله ای را فراموش کردیم، با خالی بودن جای آن، از نبود آن وسیله، آگاه شویم.

همچنین حمل غیر اصولی وسایل، موجب می شود تا در طولانی مدت، صدمات جدی به ستون مهره و شانه ی والدین وارد گردد. اما این ساک ها به والدین کمک می کند تا بتوان وسایل را به شکلی استاندارد، حمل نمود. همچنین از فشار آوردن مشکلات و صدمات بیشتر نیز جلوگیری می گردد.

سخن آخر

ما در این مقاله در مورد ساک نوزاد چاپی و دیگر موارد مرتبط و لازم پرداختیم. همان طور که می دانید نوزاد برای مراقب خوب، نیاز به وسایل و لوازمی دارد. همچنین شما نمی دانید دقیقا در چه زمانی به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد. بنابراین به ناچار نیاز خواهید داشت تا این وسایل، در تمامی مکان ها همراه شما باشد. خرید ساک نوزاد با فضای کافی و امکانات لازم، می تواند بهترین انتخاب برای والدین باشد. خرید ساک نوزاد چاپی، از تولیدی و فروشگاه ویراسفر، این امکان را برای شما به ارمغان می آورد تا با خیالی آسوده و راحت ساک مورد نظر خود را تهیه نمایید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *