بالش مناسب خواب

اندازه بالش استاندارد

بالش مناسب خواب

بالش مناسب خواب شما چیست؟ اگر حتی ده دقیقه را صرف گشتن در اینترنت برای یافتن یک بالش جدید کرده اید، احتمالاً متوجه شده اید که گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین، چگونه باید بدانید که کدام بالش برای شما مناسب است؟ خوب، به ما اجازه دهید تا شما را در فرآیند شخصی خود برای انتخاب بالشی که قرار است وضعیت بدنی شما را سالم نگه دارد، و همچنین تمام نیازهای خواب منحصر به فرد شما را برآورده کند، همراهی کنیم.

ویژگی های بالش مناسب خواب

بالش مناسب خواب، خوب، بیایید از اول شروع کنیم. در پایان روز، مهمترین وظیفه بالش مناسب خواب شما این است که در تمام طول شب از شما در وضعیت خوابیدنتان حمایت کند. و وقتی می‌گویم «حمایت»، منظورمان این نیست که فقط نرم و راحت است. بالش مناسب باید سر، گردن و ستون فقرات شما را در یک راستا خنثی نگه دارد و از انحنای طبیعی ستون فقرات شما حمایت کند.

خنثی نگه داشتن ستون فقرات نه تنها درد گردن را کاهش می دهد، بلکه فشار را در کل بدن کاهش می دهد. اگر دقیقاً مطمئن نیستید که چگونه بفهمید ستون فقرات شما در راستای خنثی قرار دارد، بررسی کنید تا مطمئن شوید که گوش های شما در راستای شانه ها و چانه شما در راستای جناغ است.

بالش مناسب خواب

نحوه انتخاب بالش مناسب

هر وضعیت خوابیدن به نوع متفاوتی از بالش نیاز دارد تا وضعیت بدنی سالم داشته باشید. اما قبل از این که دقیقاً به شما بگویم هر سبک خواب باید به دنبال چه چیزی باشد، بخش سرگرم کننده خرید بالش مناسب خواب را فراموش نکنید! هنگامی که نیازهای بدن خود را پوشش دادید، و بالشی پیدا کردید که از ستون فقرات خنثی پشتیبانی می کند، می توانید تمام جزئیات کوچکی را که خواسته های شما را برآورده می کند، غوطه ور کنید. بنابراین می‌توانید بالش‌هایی را پیدا کنید که کاملاً برای شما مناسب است.

بیشتر بدانید

پخش انواع بالش

جدیدترین مدل بالش

زیرانداز 2 تیکه

زیرانداز جاجیم

قیمت بالشت پنبه ای

انواع بالش مناسب خواب

آن ها می توانند حاوی مواد مختلفی باشند و چیزی که برای یک فرد مفید است ممکن است برای دیگری مفید نباشد، انواع بالش ممکن است مواد زیر باشد؛

بیشتر بخوانید
خرید عمده بالش

بالش میکروفیبر

بالش های میکروفیبر حاوی رشته های ظریفی از مواد مصنوعی مانند پلی استر یا نایلون هستند. این ها ممکن است گزینه مقرون به صرفه تری باشند و مراقبت از آن ها در خانه آسان باشد. اما ممکن است هر چند سال یکبار نیاز به تعویض داشته باشند. بالش های میکروفایبر در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها هستند. با این حال، آن ها تنفس پذیرترین نوع نیستند و ممکن است برای افرادی که در طول خواب بیش از حد گرم می شوند مناسب نباشند.

بالش مناسب خواب

بالش های پر

بالش مناسب (بالش مناسب خواب) خواب که از پرها تشکیل شده است. بالش‌های بادوام هستند، اما به مرور زمان صاف می‌شوند و فرد باید مرتباً آن‌ها را تغییر شکل دهد، در حالی که بالش های پر ممکن است. کنه های گرد و غبار را دفع کنند، اما به تمیز کردن حرفه ای نیز نیاز دارند که می تواند گران باشد. علاوه بر این، بالش های پر برای افرادی که سبک زندگی متفاوتی را دنبال می کنند مناسب نیستند و ممکن است برای افراد مبتلا به آلرژی مناسب نباشند.

بالش های مموری فوم

بالش های مموری فوم ممکن است برای افرادی که گردن درد یا ناراحتی در نقاط فشار دارند مفید باشد. با این حال، مموری فوم می تواند گرما را حفظ کند. بنابراین ممکن است برای افرادی که در طول خواب خیلی داغ می شوند مناسب نباشد.

بالش مناسب خواب
بالش مناسب خواب

بالش های پشم و پنبه

بالش های پشمی یا پنبه ای ممکن است گرما را تنظیم کنند. با این حال، آن ها ممکن است محیطی جذاب برای کنه های گرد و غبار باشند. علاوه بر این، پشم و پنبه شکل خود را سریعتر از انواع دیگر از دست می دهند. بنابراین ممکن است نیاز به تغییر شکل منظم داشته باشند.

بیشتر بخوانید
خرید انواع بالش

بالش های لاتکس

فوم لاتکس یکی از گران‌ترین مواد بالش مناسب خواب است. حس این ماده شبیه به مموری فوم است، اما فوم لاتکس در هنگام خواب کمتر گرما را حفظ می کند. فوم لاتکس نیز یک ماده بادوام است و شکل خود را برای مدت طولانی حفظ می کند.

بالش مناسب خواب باید چه جنسی باشد؟

در خرید بالش مناسب خواب نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید جنس بالش است. امروزه تولیدکنندگان به ویژه شرکت ویرا سفر برای تولیدات خود از متریال های مختلفی نظیر؛ الیاف مصنوعی، طبیعی، فوم، لاتکس و کرک استفاده می کند. البته انتخاب جنس بالش برای هر فرد امر سلیقه ای است و به بودجه شما بستگی دارد. شما می توانید مطابق با سلیقه خودتان بالش سفت و یا نرمی را انتخاب کنید.

چگونه راحت ترین بالش ها را انتخاب کنیم

آزمایش و برداشت در دنیای واقعی؛ تصمیم گیری در مورد راحت بودن بالش مناسب خواب بسیار شخصی است. با این حال، دانستن این که دیگران چگونه احساس یک بالش را توصیف می کنند می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. اولین نکته برای جمع آوری این لیست این بود که وقتی بالش ها را برای یک دوره آزمایشی می بردیم یا چرت آزمایشی، چه احساسی داشتند.

نظرات مشتریان؛ ما همچنین نظرات مشتریان را در نظر گرفتیم زیرا به ما اجازه می‌دهد ببینیم که افراد دیگر با سبک‌های خواب، تیپ‌های بدن و شرایط سلامتی متفاوت چگونه به بالش‌ها واکنش نشان می‌دهند. اگر یک بالش بالش مناسب خواب به طور مداوم امتیاز بالایی از مشتریان نداشته باشد، در این جا فهرست نشده است.

بیشتر بخوانید
خريد اينترنتی روبالشتی

نتیجه

هنگام انتخاب بالش مناسب خواب برای تخت خود گزینه های بی شماری وجود دارد و بسیاری از اوقات ممکن است. مجبور شوید بین پنبه و پلی استر یکی را انتخاب کنید، هزینه یک بالش پنبه ای اصل ممکن است. به نفع بسیاری از افراد نباشد، و آن ها در عوض بالش های پلی استر را انتخاب می کنند زیرا راحتی یکسانی را با چند تغییر ارائه می دهند. شما نیاز به هزینه کمتری برای خرید یک بالش با کیفیت دارید. حتی اگر بعد از چند سال مجبور به تعویض آن شوید، پس بهتر است بسته به بودجه و سلیقه خودتان انتخاب خوبی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *