خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی ارزان

خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره، اگر به تنهایی سفر می کنید یا به منظور اهداف ورزشی یا شرکت در نماز های جمعه یا اعیاد در فضای باز به یک فضای محدود یک نفره احتیاج دارید. خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره را به شما پیشنهاد می کنیم. زیرا برای خیلی از کاربری های خاص یا ویژه لازم است که زیر انداز های سبک و کم حجم 1 نفره را با خود حمل کنیم. حتی ممکن است برای مصارفی که احتیاج به شست و شو های مکرر زیر انداز مسافرتی است. اقدام به خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره کنیم مانند زیر سفره ای هایی که فقط برای غذا خوردن در زیر یک کودک خردسال پهن می کنیم. یا حتی پهن کردن در زیر یک نفر برای خوابیدن در فضای باز و بیرون از ماشین.

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

 

زیرانداز

در این گونه موارد که زیر انداز برای استفاده 1 نفر به کار برده می شود. احتیاجی به پهن کردن و استفاده از زیر انداز های بزرگ با متراژ های زیاد نیست. بلکه با خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره هم نیاز مصرف کننده رفع می شود. و هم پهن و جمع کردن و شست و شوی آن زیر انداز با سرعت بیشتری انجام می شود. زیرا حجم و وزن زیر انداز های مسافرتی 1 نفره کمتر از زیر انداز های سایز های بزرگتر است. همین کاهش حجم و ابعاد و وزن زیر انداز های مسافرتی 1 نفره سبب استقبال بیشتر ورزشکاران و نمازگزاران از خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره شده است. که البته با قیمت های پایین تر و به صرفه تر زیر انداز نیز همراه شده است.

بیشتر بخوانید
فروش حصیر عمده
خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره
خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره

قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره با توجه به مواد کمتری که برای تولید و دوخت آن استفاده می شود. کمترین قیمت در بین زیر انداز های مسافرتی دیگر است. ابعاد این زیر انداز های مسافرتی 1 نفره اغلب در حدی است که یک نفر انسان بزرگسال بتواند به راحتی بر روی آن بنشیند. نماز بخواند و یا استراحت کند. بنابراین با توجه به میزان کم پارچه یا برزنت مصرفی برای این ابعاد 1 نفره، قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره نیز بسیار کمتر از قیمت های زیر انداز های ابعاد بزرگتر در می آید. لذا خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره برای مصارفی که کاربرد یک نفره دارید. بسیار به صرفه تر و ارزان تر است. برای مثال بزرگسالانی که به تنهایی در نماز های جمعه و اعیاد شرکت می کنند یا ورزشکارانی که به یک فضای یک نفره برای انجام نرمش های خود در فضای آزاد احتیاج دارند.

بیشتر بدانید

زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی ارزان

مرکز پخش ميز مسافرتی

خريد عمده ميز سفری

قيمت ميز سفری

خرید زیر انداز مسافرتی

حتی در این گونه موارد شست و شو و خشک شدن زیر انداز 1 نفره سریعتر نیز انجام می شود و حتی در هزینه های شست و شو و آب و مواد شوینده نیز صرفه جویی مالی می شود. بنابراین خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره از لحاظ هزینه های نگهداری نیز به صرفه تر از هزینه های زیر انداز های مسافرتی بزرگتر است. البته باید نیاز و کاربری هر شخص یا خانواده را هم در نظر گرفت. برای مثال یک خانواده 4 نفره که همیشه با هم به پارک یا تفریح یا مسافرت می روند، خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره برای آن ها نیازی را رفع نمی کند و هیچ کاربردی ندارد. ولی به هر تقدیر برای کاربرد های تک نفره و خاص و یا محدود، خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره می تواند راهگشا و مفید و اقتصادی باشد.

بیشتر بخوانید
زير انداز مسافرتی ارزان

خريد زير انداز مسافرتي 1 نفره از تولیدی ها 

به هر دلیلی اگر احتیاج به خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره پیدا کردید، خرید از تولیدی ها همیشه به نفع و سود شما است. چرا که تولیدی ها قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره را با بهای خالص تمام شده آن زیر انداز محاسبه می کنند و سود بسیار کمی را از محل فروش آن زیر انداز طلب می کنند. در حالی که مغازه داران و فروشگاه های واسطه اغلب درصدی سود فروش خود را نیز به این قیمت تولیدی ها اضافه می کنند.

البته فروشگاه هایی نیز وجود دارند که خود، نمایندگی آن تولیدی هستند. و قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره در فروشگاه آن ها به همان قیمت خود تولیدی است. در این صورت اخذ نمایندگی آن فروشگاه باید به صورت معتبر و رسمی باشد و تنها ادعای شفاهی آن مغازه دار کفایت نمی کند. هر چند که امروزه با مقایسه قیمت های زیر انداز های مختلف از روی سایت های اینترنتی این قضیه به راحتی قابل اثبات شدن است. امروزه خود خریداران به عنوان مشتریانی زبده و آگاه می توانند قیمت های تولیدی های اصیل را از قیمت های واسطه ها و فروشندگان سود جو به راحتی تشخیص بدهند. زیرا با گسترش سایت های فروشگاهی و مقایسه قیمت های سایت های مختلف می توان قیمت های تولیدی را با قیمت های نمایندگان آن ها و یا فروشندگان منفعت طلب مقایسه کرد.

قیمت زير انداز مسافرتی 1 نفره در تولیدی ها

مسلم است که قیمت زیر انداز مسافرتی 1 نفره در تولیدی ها پایین تر از قیمت آن در فروشگاه های عرضه کننده لوازم مسافرتی و یا مغازه های لوازم پلاستیکی است. بنابراین اگر قصد خرید زیر انداز مسافرتی 1 نفره را دارید، به شما تولیدی ویرا سفر را پیشنهاد می کنیم. زیرا این تولیدی با وجود کیفیت های بالای زیر انداز های مسافرتی 1 نفره خود، قیمت های پایین و تولیدی دارد. تا حدی که فروشندگان مغازه های لوازم سفری به صورت عمده از زیر انداز های مسافرتی این تولیدی خرید می کنند. زیرا تولیدی ویرا سفر زیر انداز های تولیدی خود را با ضمانت اصالت کالا تحویل می دهد. ضمن این که قیمت های بسیار پایین و مناسبی دارد.

بیشتر بخوانید
زيرانداز مسافرتی ضد آب

زیرانداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره،بنابراین هم به خریداران خانگی و مصرف کنندگان تکی زیر انداز های مسافرتی 1 نفره و هم به خریداران عمده این نوع زیر اندازها، خرید از تولیدی ویرا سفر را پیشنهاد می کنیم. که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت جانب عدالت و انصاف و صداقت را رعایت کرده است. پشتیبانی 24 ساعته از فروش و ضمانت برگشت کالای یک ماهه زیر انداز های تولیدی ویرا سفر خود اثباتی بر این مدعا است. همچنین شما مشتریان عزیز از سراسر ایران می توانید. با مقایسه کیفیت و قیمت های زیر انداز های تولیدی ویرا سفر خود به صحت این ادعا پی ببرید.

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *