خريد زير انداز مسافرتی 9 متری

لیست قیمت انواع حصیر

خريد زير انداز مسافرتی 9 متری

خريد زير انداز مسافرتی 9 متری برای یک یا دو خانواده 4 نفری ایرانی با وسایل و لوازم جانبی آن ها کافی باشد. بنابراین اگر قصد خرید زیر انداز برای مسافرت ها و یا گردش و تفریح در پارک های داخل شهر خود دارید. به شما پیشنهاد خريد زير انداز مسافرتي 9 متري را می دهیم. زیر انداز های مسافرتی در سایز های کوچک اغلب زیاد به کار نمی آیند. زیرا اگر شما حتی یک خانواده 3 یا 4 نفره داشته باشید به همراه وسایل و لوازم دیگر تفریح و مسافرت و لوازم جانبی شخصی هر فرد حداقل به 9 الی 12متر مربع فضا احتیاج دارید. این فضا برای غذا خوردن و یا استراحت کردن هر 4 نفر  کافی است و فضای راحتی همه افراد خانواده را تامین می کند.

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

زیرانداز مسافرتی 

بنابراین با خريد زير انداز مسافرتی 9 متري می توانید اطمینان داشته باشید. که برای همه سفر های درون شهری و برون شهری خانواده خود زیر انداز مناسب و کافی را خریداری کرده اید. زیر اندازی که هم خود و اعضای خانواده به راحتی می توانید روی ان بخوابید و استراحت کنید . هم همه ملزومات سفری شما بر روی آن جای می گیرد و هیچ کدام خاکی و کثیف نمی شوند. البته برای خريد زير انداز مسافرتي 9 متري مانند همه زیر انداز های سایز های دیگر باید در ابتدا مشخص کنید که چه نوع جنس زیر انداز با چه الیاف و منسوجی برای کاربری شما بهتر است؟

آیا ترجیح می دهید که با خريد زير انداز مسافرتي 9 متري از جنس حصیری و پلاستیکی یک زیر انداز خنک و سبک داشته باشید؟ یا این که می خواهید یک زیر انداز گرم و پارچه ای و مقاوم از جنس جاجیم داشته باشید؟

بیشتر بدانید

خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی 1 نفره

زير انداز مسافرتی ارزان

مرکز پخش ميز مسافرتی

خريد عمده ميز سفری

قيمت زير انداز مسافرتی 9 متری

هر کدام از انتخاب هایی را که برای جنس و نوع زیر انداز خود در نظر داشته باشید به یک قيمت زير انداز مسافرتی 9 متري متفاوتی منجر می شود. برای مثال قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري از جنس جاجیم بیشتر از قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري از جنس حصیری و پلاستیکی است. حتی زیر انداز های پارچه ای نازک تر و سبک تری وجود دارند که قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري آن ها بسیار پایین تر از این دو نوع است. ولی خوب مسلم است که ضخامت و مقاومت و ماندگاری و محافظت بالای این دو نوع زیر انداز جاجیم و حصیری – پلاستیکی را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید
زيرانداز مسافرتی ضد آب

زير انداز مسافرتی 9 متری

در هر صورت باید گفت که قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري در تولیدی های مختلف بسته به جنس آن زیر انداز و لوازم جانبی آن مانند کیف یا دسته یا لایه های برزنتی و اسپان باند زیر آن ممکن است متفاوت باشد. حتی نوع و کیفیت دوخت لایه های زیر انداز و دور دوخت های آن نیز در کیفیت زیر انداز و ماندگاری آن در مقابل شست و شو های مکرر در طی سالیان موثر است. به همان نسبت نیز این موارد کیفیت های دوخت صنعتی در قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري تاثیر گذار است. در نتیجه برای مقایسه قیمت زير انداز مسافرتي 9 متري در تولیدی های مختلف همه این موارد را باید در نظر گرفت.

حتی تعداد لایه های موجود در زیر انداز های مسافرتی نیز در قیمت زير انداز مسافرتي 9 متري موثر است و باید به این مورد نیز توجه داشت. چون هم در ضخامت و کارایی آن زیر انداز تاثیر دارد و هم در ویژگی ضد آب بودن آن زیر انداز موثر است.

خريد زير انداز مسافرتی 9 متری از تولیدی

با این تفاسیر تا حدی ملاک ها برای خريد زير انداز مسافرتي 9 متري مناسب و با کیفیت تعیین شد. در ابتدا باید به جنس و مدل زیر انداز مسافرتی دقت شود و در مراحل بعدی نوع و کیفیت دوخت های صنعتی و تعداد لایه های به کار رفته در دوخت آن زیر انداز را در نظر گرفت. پس از انتخاب این موارد می توانید به خريد زير انداز مسافرتي 9 متري مرغوب و با کیفیت بپردازید. در مرحله بعد قیمت زیر انداز مسافرتی مطرح می شود. بدیهی است که قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري که واجد تمام شرایط کیفیتی فوق باشد، چندان ارزان نیست. زیرا هر خریداری باید بهای کیفیت کالای خود را بپردازد. این یک اصل کلی در خرید همه کالا های مصرفی در تمام دنیا است.

بیشتر بخوانید
پخش عمده حصیر

خريد زير انداز

ولی آن چه که مسلم است این است که خريد زير انداز مسافرتي 9 متري از تولیدی ها با قیمت های پایین تر و مناسب تری همراه است. بنابراین شما نیز برای خرید زير انداز مسافرتي 9 متري بهتر است به سراغ تولیدی های این محصول بروید. در بین تولید یهای معتبر و با سابقه انواع زیر انداز های با کیفیت و مرغوب در داخل کشور، تولیدی ویرا سفر به عنوان یکی از بهترین ها شناخته شده است. زیرا محصولات خود را با ضمانت اصل بودن کیفیت کالا می فروشد. یک  ماه ضمانت بازگشت کالا دارد و تحویل کالاهای خریداری شده از این تولیدی به صورت اکسپرس و فوری است. مضاف بر این که قیمت های آن تولیدی است و پشتیبانی 24 ساعته از محصولات تولیدی خود را دارد.

قيمت زير انداز مسافرتی 9 متری در تولیدی

قيمت زير انداز مسافرتی 9 متری در تولیدی ها پایین تر از قیمت آن در فروشگاه ها و مغازه های صرفاً توزیع کننده و عرضه کننده است. بنابراین شما نیز اگر به دنبال پایین ترین قيمت زير انداز مسافرتي 9 متري هستید. باید در بین تولید کنندگان داخلی به دنبال آن بگردید.

قیمت

با اندکی جستجو در میان سایت های تولید کنندگان مختلف زیر انداز های مسافرتی و کالا های سفری می توانید قیمت متوسط و میانگین این نوع زیر انداز را به دست بیاورید. سپس از بین این قیمت های متوسط تولیدی ها، مناسب ترین قیمت و بهترین تولیدی را هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت انتخاب کنید. زیرا قصد ندارید که به بهای پایین قیمت زیر انداز مسافرتی بی کیفیتی را خریداری کنید که تنها چند بار از آن استفاده کنید. یا پس از اندکی شست و شو درز های دوخت آن از هم باز شود و یا دسته آن کنده شود!

بیشتر بخوانید
بهترین حصیر مسافرتی

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *