خريد زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی

اگر شما نیز قصد مسافرت یا گردش و طبیعت گردی دارید، یا حتی قرار است برای چندین ساعت در پارک داخل شهر خود به استراحت و تفریح بپردازید، خريد زير انداز مسافرتی برای شما الزامی خواهد بود. چرا که بدون خريد زير انداز مسافرتی قادر نخواهید بود بر روی زمین بنشینید و یا استراحت کنید و از طبیعت اطراف بهره ببرید. امروزه خرید زیر انداز مسافرتی جزء لوازم ضروری سفر برای هر خانواده ایرانی شده است. چرا که عملاً بیرون رفتن از منزل به قصد تفریح و یا مسافرت بدون خريد زير انداز مسافرتی تقریباً غیر ممکن است. مگر این که برای شما نشستن بر روی خاک زمین و یا سنگ های تیز طبیعت و چمن های خیس پارک هیچ مساله ای ایجاد نکند!


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

بنابراین اگر بخواهید که در کمال آرامش و امنیت و سلامتی چند ساعتی را بر روی زمین بنشینید و از مناظر طبیعت اطراف در مسافرت ها و گردش های خود لذت ببرید. از قبل باید خريد زير انداز مسافرتی را انجام داده باشید. بدین ترتیب نه سطح ناهموار زمین و سنگلاخ های موجود در طبیعت و کوه، پای شما را آزار می رساند و نه از رطوبت و سرمای زمین در فصل زمستان به استخوان های شما آسیبی وارد می شود. به علاوه با خريد زير انداز مسافرتی لباس های شما نیز تمیز و خشک و عاری از هر گونه خاک و خار و خاشاک باقی می ماند. همچنین در مواقعی که احتیاج به استراحت و خواب نیز پیدا کرده باشید، به راحتی می توانید بر روی زیر انداز مسافرتی خود دراز بکشید و تجدید قوا کنید.

بیشتر بدانید

فروش زیر انداز مسافرتی ارزان

خريد آنلاين زير انداز مسافرتی

خريد اينترنتی ميز تاشو مسافرتی

زیر انداز مسافرتی جاجیم

روبالشتی مخمل برجسته

قيمت زير انداز مسافرتی

با وجود مزایای متعددی که این زیر انداز ها دارند. خوشبختانه قيمت زير انداز مسافرتی چندان گران نیست و به راحتی قابل خرید برای همه خانوار های ایرانی است. البته قيمت زير انداز مسافرتي بستگی مستقیمی به جنس آن زیر انداز، ابعاد و مدل آن دارد. برای مثال مدل های زیر انداز حصیری پلاستیکی که یکی از قدیمی ترین زیر انداز های ایرانی هستند. از جمله ارزان ترین و قیمت مناسب ترین زیر انداز های موجود در بازار هستند.

بیشتر بخوانید
توليدی زيرانداز مسافرتی

همچنین گاهی اوقات قيمت زير انداز مسافرتی بر مبنای متراژ آن نیز تعیین می شود. برای مثال قيمت زير انداز مسافرتی 12 متری در هر مدل و جنسی از قیمت زیر انداز مسافرتی 6 متری بیشتر است. یا این که زیر انداز های 8 نفره قیمت بالاتری نسبت به زیر انداز های مسافرتی 4 نفره یا یک نفره دارند. بنابراین در مرحله اول برای تعیین قيمت زير انداز مسافرتی به جنس مواد ساخته شده آن زیر انداز استناد می شود و در مراحل بعدی به ابعاد و متراژ آن زیر انداز. حتی در بیشتر موارد چند لایه بودن زیر انداز مسافرتی نیز آیتمی تاثیر گذار در قيمت آن زير انداز محسوب می شود. زیرا باعث افزایش ضخامت و استحکام آن زیر انداز شده و در نرمی سطح آن موثر است.

قابلیت حمل و وزن زیر انداز مسافرتی نیز از جمله مواردی است که در قيمت زير انداز مسافرتي موثر است. برای مثال زیر انداز هایی که دارای کیف حمل جداگانه هستند، قیمت بیشتری نسبت به زیر انداز های دسته دار دارند. در هر صورت هر چه ویژگی ها و آپشن های آن زیر انداز مسافرتی بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

خريد زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی از تولیدی ها

همگی می دانیم که خريد زير انداز مسافرتی از تولیدی ها با قیمت پایین تر و صرفه اقتصادی بیشتری همراه است. بنابراین چه شما یک خریدار تکی زیر انداز مسافرتی باشید و چه یک مغازه دار و خریدار عمده، خريد زير انداز مسافرتی از تولیدی ها همیشه به سود شما است. زیرا قیمت زیر انداز مسافرتی در شرکت های تولید کننده همیشه به قیمت پایه و تولیدی است که پایین ترین قیمت است. یکی از تولیدی های با کیفیت زیر انداز های مسافرتی در ایران، تولیدی ویرا سفر است که قیمت زیر انداز مسافرتی در آن بسیار مناسب و منصفانه است. ضمن این که کیفیت زیر انداز های تولیدی ویرا سفر که بر دو نوع جاجیم و زیر انداز های حصیری و پلاستیکی است، بسیار بالا است.

بیشتر بخوانید
خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

خريد زير انداز مسافرتی از تولیدی ها ضمن صرفه جویی مالی و اقتصادی، با کیفیت اصیل و خدمات پس از فروش آن تولیدی نیز همراه است. خريد زير انداز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر امتیاز برگشت کالای یک ماهه را نیز دارد. به این ترتیب شما پس از خرید زیر انداز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر چنانچه تا یک ماه پس از خرید از کیفیت آن راضی نبودید، می توانید آن را برگردانید و تعویض کنید.

 

قيمت زير انداز مسافرتی در تولیدی ویرا سفر

قيمت زير انداز مسافرتی در تولیدی ویرا سفر بسته به نوع و مدل زیر انداز و ابعاد آن متفاوت است. دو نوع متفاوت زیر انداز مسافرتی در تولیدی ویرا سفر عرضه می شود. یک مدل قدیمی تر زیر انداز های تولیدی ویرا سفر، زیر انداز های حصیری و پلاستیکی هستند. که از ایده همان حصیر های چوبی ساخته شده اند البته این زیر انداز های پلاستیکی و حصیری از الیاف پلاستیکی که به شکل حصیر بافته شده اند ،تولید شده اند.

در تولیدی ویرا سفر این مواد پلاستیکی از مواد درجه یک به علاوه مواد نرم کننده انتخاب شده اند. که باعث نرمی بیشتر زیر انداز و مقاومت آن در برابر تابش نور خورشید می شود. در غیر این صورت این نوع زیر انداز ها ممکن است. در اثر تابش های طولانی مدت نور آفتاب دچار پوسیدگی شوند این یکی از دلایلی است که گفته می شود. زیر انداز های مسافرتی تولیدی ویرا سفر از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مدل دوم و جدیدتر زیرانداز های تولیدی ویرا سفر، مدل های جاجیم هستند که البته قیمت بالاتری از زیر انداز های حصیری و پلاستیکی دارند. این نوع زیر انداز ها از منسوج بافت شده جاجیم که یک نوع صنایع دستی اصیل ایرانی است، ساخته شده اند. زیر انداز های جاجیم به دلیل بافت منسجم و مستحکم خود بسیار مقاوم و ماندگار هستند. ضمن این که زیر انداز های جاجیم، سطح بسیار گرمی نیز دارند که برای اقلیم های سرد بسیار مناسب است.

بیشتر بخوانید
زيرانداز مسافرتی ضد آب


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *