ليست قيمت روبالشتی

تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

ليست قيمت روبالشتی

از آن جایی که انواع بسیار گوناگون روبالشتی با جنس ها و پارچه ها و سایز های مختلف در بازار مصرف وجود دارد. بررسی لیست قیمت روبالشتی برای خرید بهترین نوع روبالشتی اهمیت دارد. با بررسی دقیق تر لیست قیمت روبالشتی تولیدی های مختلف به این نتیجه می رسید که بسته به جنس پارچه روبالشتی، نوع دوخت و سایز روبالشتی، قیمت روبالشتی های مختلف در بازار تعیین می شود.

به طور کلی لیست قیمت روبالشتی های امروزی از کف قیمت حدود 25.000 تومان برای روبالشتی های ساده نوجوان با طرح های سه بعدی و کامپیوتری شروع می شود و به قیمت های متوسط روبالشتی های نخی در حدود 40.000 الی 50.000 تومان می رسد. قیمت های بالاتر روبالشتی مربوط می شود به قیمت انواع روبالشتی های سنتی که از انواع ترمه در حدود 80.000 تومان شروع می شود . تا مدل های ترمه شاه پسند یزد که در حدود 120.000تومان قیمت دارد، ادامه پیدا می کند. البته این لیست قیمت روبالشتی مربوط به اوایل زمستان سال 1400 است و ممکن است زمانی که شما این وب سایت را مطالعه می کنید.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

 

پر واضح است که تولیدی های مختلف لیست قیمت روبالشتی مختلفی دارند . هر تولیدی بسته به نوع دوخت، تجهیزات دوخت و حجم و ظرفیت تولیدی خود، لیست قیمت روبالشتی مخصوص به خود و قیمت های خود را دارد.

بیشتر بدانید

انواع روبالشتی کدام اند؟

معرفی بهترين روبالشی های جديد

توليدی ميز مسافرتی در اصفهان

پخش انواع بالش در اصفهان

حصیر مسافرتی 9 متری

عوامل تاثیرگذار بر ليست قيمت روبالشتی

بسته به جنس پارچه روبالشتی، سایز و اندازه روبالشتی، نوع و طرح دوخت یا تکنولوژی به کار رفته در طرح پارچه روبالشتی، قیمت روبالشتی تعیین می شود. برای مثال ممکن است یک تولیدی از تکنولوژی طرح های سه بعدی فانتزی و انیمیشن برای طراحی روی پارچه روبالشتی مخصوص کودکان و نوجوانان استفاده کند و طرح های انیمیشن با شخصیت های روز فیلم ها و انیمیشن های هالیوودی را بر روی روبالشتی مخصوص کودکان بیندازد. یک تولیدی دیگر ممکن است از پارچه های رنگی و طرح دار ساتن، مخمل یا نخی و گلدار برای روبالشتی های خود استفاده کند. همه این عوامل بر روی لیست قیمت روبالشتی آن تولیدی تاثیر می گذارد.

بیشتر بخوانید
خرید انواع بالش

ولی به طور کلی هر چه پارچه روبالشتی محکم تر و مقاومت تر باشد و هر چه طرح دوخت روبالشتی پیچیده تر باشد. قیمت روبالشتی مورد نظر بالاتر می رود. همچنین هر چه سایز و ابعاد روبالشتی بزرگتر باشد، نیز قیمت آن روبالشتی بالاتر می رود. برای مثال برخی روبالشتی های بزرگ تر که ممکن است به عنوان پشتی در کناره های اتاق استفاده شود .سایز بزرگتری دارند و همچنین از پارچه های بسیار مقاومت تر و بادوام تری ساخته می شوند، بنابراین قیمت بالاتری نیز دارند. در عوض این نوع روبالشتی های بزرگ و محکم به نسبت روبالشتی های ساده و کوچکتر عمر مفید بیشتری نیز دارند.

همچنین روبالشتی های ساتن به خاطر سطح نرم و صافی که دارند. از چین و چروک روی پوست شما در هنگام خواب جلوگیری کرده و سطح خنکی را هم برای فرد مصرف کننده خود فراهم می کند.

ویژگی های یک روبالشتی خوب

 اولین و مهمترین ویژگی یک روبالشتی خوب، جنس پارچه ای است که در دوخت آن روبالشتی به کار رفته است. هر چه جنس پارچه محکم تر بوده و در برابر شست و شو های مکرر مقاومت تر باشد، کیفیت آن روبالشتی بهتر و بالطبع قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال جنس پارچه هایی مانند مخمل و ترمه های سنتی بسیار مقاومت تر و عمری تر از جنس پارچه های ساتن و نخی است.

دومین ویژگی یک روبالشتی خوب، کیفیت دوخت و دوام دوخت آن است. هر چه کیفیت دوخت محکم تر و قوی تر باشد، آن روبالشتی در برابر شست و شو داخل ماشین لباسشویی و یا شست و شوی دستی مقاومت تر و عمری تر است و بیشتر دوام می آورد. به دلیل آن که روبالشتی یک کالای خواب روزمره و کالای مصرفی است که بهداشت و تمیزی آن برای سلامت افراد خانواده بسیار مهم است. بنابراین دوام آن در برابر شست وشو های مکرر نیز مساله بسیار پر اهمیتی است.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشتی در اصفهان

موارد بعدی که البته اهمیت کمتری دارند و بیشتر جنبه تزئینی و زیبایی پیدا می کنند، دوام طرح و نقشه روی پارچه روبالشتی است. برای مثال طرح های چاپی کامپیوتری سه بعدی و مدرن که جدیداً باب شده است. دوام بیشتری نسبت به طرح های رنگی و گلدار قدیمی تر دارند. به طور کلی هر چه کیفیت طرح پارچه و تکنولوزی به کار رفته برای چاپ طرح بالاتر و جدیدتر و قوی تر باشد. طرح روی روبالشتی مقاوم تر و عمری تر است و در برابر شستشو دوام بیشتری دارند. در این صورت رنگ و طرح روی پارچه روبالشتی بر اثر مرور زمان و شستشو های مکرر کمرنگ نشده و از بین نمی رود و بدین شکل روبالشتی همیشه نو و تمیز جلوه می کند.

ليست قيمت انواع روبالشتی تولیدی ویرا سفر

در مورد لیست قیمت روبالشتی های تولیدی ویرا سفر باید گفته شود .که هر کدام از سه مدل روبالشتی تولیدی ویرا سفر یعنی روبالشتی عروس، روبالشتی مخمل شانل قابی و روبالشتی های سنتی یک رنج قیمتی دارند.  اما به طور کلی لیست قیمت روبالشتی ساده و عروس جزء ارزان ترین روبالشتی های تولیدی ویرا سفر هستند و روبالشتی های سنتی قیمت بالاتری دارند. البته روبالشتهای سنتی دوام بسیار بالاتری دارند و به عنوان پشتی تزئینی در کناره های اتاق استفاده می شوند. بنابراین شاید سطح نرمی به اندازه روبالشتی های مخمل و ساده نداشته باشند.

به هر ترتیب با گشت و گذاری در سایت اینترنتی ویرا سفر و بررسی دقیق تر عکس ها و ویژگی های هر نوع روبالشتی، به راحتی می توانید به قیمت آن روبالشتی دسترسی پیدا کنید. به علاوه قابلیت بسیار کمک کننده ای که سایت ویرا سفر دارد و آن قابلیت بزرگنمایی عکس ها است به شما کمک می کند که حتی دقیق ترین جزئیات روی طرح روبالشتی را هم بتوانید ببینید. بدین شکل حتی می توان نقش های برجسته مدل روبالشتی مخمل را از طرح های ساده و گلدار نخی آن به راحتی تشخیص داد و باا چشمانی باز روبالشتی مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کرد.

بیشتر بخوانید
توليدي روبالشتي در اصفهان

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *