قيمت روبالشی ساتن

خريد روبالشي دو رو مخمل

قيمت روبالشی ساتن

برای خرید روبالشی از هر جنسی بهتر است قيمت روبالشی ساتن را بدانید.تا بتوانید با مقایسه قیمت انواع مختلف روبالشتی، در مورد انتخاب و اولویت خود تصمیم گیری کنید. قيمت روبالشی ساتن بسته به درصد ابریشم موجود در آن و تراکم پارچه ساتن متفاوت است و درجه بندی دارد. چنان چه جنس پارچه روبالشتی ابریشمی از جنس ساتن ابریشم درجه یک باشد، قیمت هر یک عدد آن در حدود 150 هزار تومان است. در حالی که قيمت یک عدد روبالشی ساتن در کیفیت های متوسط و درجات پایین کیفیتی در سایت دیجی کالا، قیمت های متوسط 98 هزار تومان، 69 هزار تومان و 58 هزار تومان است. البته تمامی این قیمت ها بر اساس قیمت های سایت های معتبر در زمستان سال 1400 است و بسته به نوسانات تورم در کشور ممکن است نوسان داشته باشد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

به این ترتیب ملاحظه می کنید که قيمت روبالشی ساتن رنج وسیعی از قیمت های بالا تا متوسط و پاین را شامل می شود.  تمامی این قیمت ها بر اساس ابعاد روبالشی های سایز معمولی 50 سانت در 70 سانت بوده و مربوط به روبالشی های بدون لبه است. بنابراین قیمت روبالشتی ساتن بسته به کیفیت و درصد خلوص ابریشم موجود در پارچه آن می تواند تغییر کند.

البته به علت ظرافت پارچه روبالشی ساتن بیشتر آن ها به شکل پاکتی دوخته می شوند. یعنی در نوع دوخت آن ها هیچ دکمه یا زیپی به کار نمی رود. نکته ای که در قیمت روبالشتی ساتن باید دقت کنید این است .که به علت قیمت های نسبتاً بالای آن در بیشتر سایت ها قیمت های آن به صورت یک عددی بیان می شود و نه به صورت بسته دو عددی. بنابراین در هنگام سفارش حتماً به این نکته دقت بیشتری نمایید که قیمت روبالشتی ساتن به صورت جفت یا به صورت یک عددی بیان شده است.

بیشتر بدانید

خريد روبالشی از توليدی اصفهان

خريد روبالشتی در اصفهان

خريد روبالشی در کرج

خريد روبالشتی مخمل

قيمت روبالشی نخی

خريد روبالشتی ساتن

برای خرید روبالشی ساتن با قیمت های پایین و کیفیت های بالا بهتر است به تولیدی ها مراجعه کنید. خرید روبالشی ساتن از تولیدی ها ارزان تر و به صرفه تر از خرید از فروشگاه های عرضه کننده کالای خواب است. روبالشی ساتن در رنگ های بسیار زیبا و متنوع و در طرح های ساده امکان پذیر است. خرید روبالشی ساتن به ویژه خیلی زیاد مورد توجه عروس خانم های جوان برای تهیه جهیزیه قرار گرفته است. زیرا روبالشی های ساتن جلوه بسیار زیبا و چشم گیر و براقی دارند. به همین دلیل روبالشی های ساتن جذابیت بسیار بالای دارند.

بیشتر بخوانید
فروشگاه آنلاين روبالشی

علاوه بر آن به خاطر سطح بسیار نرمی که روبالشی های ساتن دارند، بسیار مناسب برای پوست صورت انسان هستند. زیرا از ایجاد چین و چروک صورت انسان بر اثر اصطکاک روی روبالشتی جلوگیری می کنند. این دلایل نیز یکی دیگر از دلایل خرید روبالشتی ساتن است. همچنین خرید روبالشتی ساتن به سلامت مو و کاهش خشک شدن ساقه های مو یا آسیب دیدن آن ها بر اثر اصطکاک با سطح روبالشتی نیز کمک می کند. به همین دلیل خرید روبالشتی ساتن بسیار مورد توجه و استقبال بانوان جوان قرار گرفته است. هر چند که لیز و سُر بودن سطح روبالشتی های ساتن ممکن است مشکلاتی را نیز از لحاظ نگهداری آن ایجاد کند. برای مثال ممکن است روبالشتی ساتن از روی تخت سُر بخورد و به زمین بیفتد. به همین خاطر خرید روبالشتی ساتن به هیچ وجه برای کودکان و یا افراد کهنسال توصیه نمی شود.

قيمت روبالشی ساتن در تولیدی

قيمت روبالشی ساتن در تولیدی ها نیز از قیمت آن در مغازه ها و فروشگاه های توزیع کننده کالای خواب ارزان تر است. ولی به طور کلی می توان گفت که قیمت روبالشی ساتن از قیمت روبالشی های ابریشم پایین تر است و در دسته قیمت های متوسط و میانی روبالشتی  مختلف قرار دارد. همچنین برخی روبالشی های مخمل نیز قیمت بالاتری از روبالشتی های ساتن دارند و این مساله کاملاً به درجه ساتن و کیفیت و تراکم روبالشی مخمل بستگی دارد. حتی قیمت روبالشی ساتن از قیمت برخی روبالشی های سنتی نیز کمتر است. به همین دلیل گفته شد که قیمت روبالشی ساتن به صورت متوسط و قیمت حد وسط در بین انواع مختلف روبالشی است.

بیشتر بخوانید
تولیدی بالش

البته قیمت روبالشی ساتن در تولیدی ها به صورت کلی از قیمت روبالشی های نخی و کتان بیشتر است. هر چند روبالشی های نخی صد در صد پنبه ای وجود دارند که قیمت آن ها از قیمت روبالشی های ساتن کم تراکم بیشتر است. در هر صورت همان گونه که همیشه در بحث قیمت روبالشی ها گفته می شود. قیمت هر روبالشی بستگی به تراکم پارچه آن و ضخامت پارچه و کیفیت و خلوص الیاف طبیعی موجود در آن دارد. بدیهی است هر چه پارچه روبالشی از الیاف مصنوعی بیشتری در خود داشته باشد، قیمت آن پایین تر است.

خريد روبالشتی ساتن از تولیدی

در نتیجه جهت خرید روبالشی ساتن از تولیدی ها بهتر است به سراغ تولیدی های با کیفیت و معتبر برویم. یکی از آن تولیدی های معتبر و با کیفیت که طی سالیان فعالیت خود کیفیت روبالشی های خود را اثبات کرده است، تولیدی ویرا سفر است. از بحث کیفیت روبالشی های ساتن تولیدی ویرا سفر همین بس که این تولیدی روبالشی های ساتن خود را با ضمانت اصالت کیفیت کالا می فروشد. ضمن این که روبالشی های ساتن تولیدی ویرا سفر دارای ضمانت برگشت کالای یک ماهه است. به این معنا که تا یک ماه پس از خرید اگر از کیفیت روبالشی های تولیدی ویرا سفر راضی نبودید، می توانید آن ها را عودت دهید و با یک مدل دیگر روبالشی تعویض کنید.

به علاوه ویرا سفر با قیمت های تولیدی و بسیار مناسبی که دارد مرجع بسیار مناسبی برای خرید های عمده روبالشی توسط مغازه داران سراسر کشور است. البته که تولیدی ویرا سفر روبالشی های ساتن خود را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده با قیمت های تولیدی و ارزان به فروش می رساند. ولی لازم به ذکر است که قیمت های خرید عمده روبالشی های ساتن از این تولیدی بسیار پایین تر و مناسب تر از قیمت های تکی آن است. بنابر این به تمامی صاحبان فروشگاه های عرضه کننده کالای خواب خرید عمده از تولیدی ویرا سفر را پیشنهاد می کنیم.

بیشتر بخوانید
مشخصات روبالشی عروس


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *