فروش بالش معمولی

خريد عمده بالش پر

✓ فروش بالش معمولی؛

خواب اتفاق بسیار شیرین و دل چسب است. به ویژه هنگامی که شما به شدّت خسته اید و انرژی شما به پایانی ترین نقطه خود رسیده است. یک خواب و استراحت عمیق نیز با کیفیت لازم خواهید داشت. با این کار است که بدن شروع به ریکاوری خود و تجدید انرژی خواهد کرد. ولیکن این امر به همین سادگی ها به دست نمی آید. میبایست شرایط آن مهیا شده و زمینه های آن وجود داشته باشد. بستری راحت و آسوده، بالشی مناسب و رو اندازی بنابر دمای محیط نیاز است.

بالش

این نمونه از کالاها دارای تنوع بسیار بالایی هستند.‌ کافی است بخواهید که یک بالش تهیه کنید، اگر که شما اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید، قطعاً سردرگم خواهید شد. مطمئن باشید که تولید کنندگان و ارائه دهندگان بر پایه اصولی خاص اقدام به طراحی بالش نموده و به جهت فروش بالش معمولی مبادرت می ورزند. از این جهت است که تنوع محصولات بی حساب و کتاب نمی باشد. آیا شما می دانید کدام یک از بالش ها مناسب هستند! بهتر است با ما در امتداد این مطلب از مجموعه ویرا سفر همراه گردید، قطعاً که شگفت زده خواهید شد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 فروش بالشت معمولی؛

بالش های معمولی که سالیان طولانی است مورد بهره گیری واقع شده است، نمونه های چهارگوش و یا مستطیلی هستند که با متریال های گوناگونی پر می گردند. پشم یا پنبه و پر یا اقسامی از الیاف طبیعی و مصنوعی از جمله پر کاربردترین مواد پر کننده بالش ها تلقّی می شوند. هر یک از مواد نام برده شده مقدار سفتی و نرمی نیز راحتی خاصی را برای شما ایجاد خواهند کرد. از این جهت درجه راحتی و آرامش در خواب بر روی اقسام گوناگون آن ها متفاوت است.

بیشتر بدانید

فروشگاه بالش در اصفهان

خرید بالش در اصفهان

فروش بالش از تولیدی

قيمت بالش تولیدی

قيمت بالش تولیدی

ویژگی بالشت

متریال پر کننده به صورت یک دست نمی باشند. از این جهت در مواقعی که در یک گوشه بر روی یک دیگر جمع می شوند و یا گوله گوله می گردند و یا امکان دارد از یک قسمت خالی بشوند. پس شما نمی توانید به هنگام خرید بالش معمولی این انتظار را داشته باشید، آن نیز جهت سالیان طولانی برای شما آسایش را به همراه آورد.

بیشتر بخوانید
بالش مناسب خواب

ولیکن با این وجود فروش بالش معمولی به لحاظ قیمتی بسیار مناسب بوده و در اختیار همگان می باشند. ولو، احتمالاً برخی مشکلات را با آن ها پشت سر بگذارید. که تا به اکنون احساس می نمودید یک اتفاق طبیعی می‌باشد و راه حلی ندارد همانند؛ مشکلات دیسک گردن و دردهای گاه و بی گاه در ناحیه ی کمر. بهتر است به برخی از بالش های معمولی موجود در بطن بازار اشاره نموده و شما را کمی بیشتر با آن آشنا نماییم؛

 فروش بالش معمولی از جنس پر؛

بالش های پر را اغلب از پر ماکیان به ویژه مرغ و غاز و یا قو اتخاذ می نمایند. اغلب بالش های پر اتخاذ ابتدایی کارشناسان تحت عنوان بهترین نوع بالش ها می باشند. دلیل این موضوع حرکت آسان و راحت پر زیر سر نیز گردن است که نهایتاً به احتمال بسیار دردهای عضلانی و دیسک گردن را تا حد بسیاری کم می نماید. در کل یک بالش خوب میبایست فشار روی عضلات را کم نماید و منجر به امراضی همانند دیسک گردن و فشار به ستون فقرات و مهره ها نگردد. به همین علّت است که پزشکان و متخصصان این چنین پیشنهاد می نمایند حتی چنانچه بالش شما به غیر از پر است، بهتر می باشد نیمی از آن را با پر ادغام نمایید.

بالش های پر

بالش‌ های پر در دنیای فروش بالش معمولی اغلب قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهند. امّا در مقابل صرف هزینه انجام شده به واسطه ی شما، آن نیز خوابی راحت تر و بهتر برای شما به همراه خواهد آورد. البته افرادی که مایل هستند رو به شکم خود بخوابند، امکان دارد چندان بالش پر را نپسندند. چرا که اغلب، نوک تیز پر به سر و صورت آن ها صدمه می زند و اذیتشان می کند.

بیشتر بخوانید
جدیدترین مدل بالش

به همین خاطر ما پیشنهاد می کنیم که:

در ساخت و تهیه بالش های پر از پرهای درهم تنیده و کوچک بهره گرفته شود. این گونه خواهد بود که تیزی پرها در بالش احساس نخواهد شد. شما می توانید بالش پر را هم با دست و هم داخل ماشین لباسشویی دستی و غیر اتوماتیک با آب سرد شست و شو دهید. پس از شست و شو پرها را در برابر نور آفتاب پهن نموده و بگذارید به خوبی خشک بشود. در پایان داخل رویه قرار داده و همانند قبل مورد استفاده قرار بدهید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

فروش بالش معمولی از جنس پلی استر؛

بالش هایی که از جنس پلی استر می باشند اغلب، نازک و از جنس فوم و یا نخ های پلی استر و یا ترکیبی از آن دو است. این قبیل از بالش ها خطر آلرژی و حساسیت را برای افرادی که مبتلا به آسم نیز حساسیت می باشند به لااقل می رساند‌. بنابر عقیده و نظر کارشناسان، بالش های پلی استر برای آن دسته از افرادی مناسب است که ترجیح می دهند بر روی کمر و یا شکم خود بخوابند.

از ناحیه ای دیگر اشخاص مبتلا به واریس خواهند توانست از این قبیل بالش ها جهت قرار دادن در زیر پا و جریان بهتر خون بهره گیرند. بالش های پلی استر و یا الیاف نسبت به بالش های پر قیمتی ارزان تر و بهتر دارد. البته که راحت هم هستند. امّا بهتر است به این نکته هم توجه کنید بالش های تهیه شده از پلی استر همانند بالش های پر راحتی را برای شما فراهم نمی آورد.

بیشتر بخوانید
فروش بالش پر

امکان دارد این قبیل از بالش ها در اثر شست و شو برآمده شوند و قلنبه گردند. از این جهت بهتر است پیش از شست و شوی آن، اطلاعات لازم را در این رابطه کسب کنید.

 و در پایان؛

دوستان عزیز بهتر است در پایان این مطلب از خود خاطر نشان شویم که فروش بالش معمولی می تواند انواع گوناگونی را در بر گیرد. بنابراین آن چه که در این میانه ها مهم خواهد بود، سلیقه، به همراه راحتی و آرامش شما خواهد بود. پس ما به شما توصیه می کنیم پیش از خرید بالش ابتدا با کارشناسان ما تماس گرفته سپس به سوی خرید عمده بالش مدّنظر خود رهسپار گردید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *