فروش بالش پر

مهم ترین مزایا استفاده از بالش

فروش بالش پر

به طور قطع خریدارانی که به دنبال خرید بالش پر هستند، در جستجوی مراکز فروش بالش پر هستند. فروش بالش پر امروزه به نسبت بالش های معمولی تر مانند بالش های پنبه دوز یا بالش های الیاف کمتر شده است. آن هم به دلیل قیمت بالای فروش بالش پر که برای هر خانواده ای قابل خریداری کردن نیست.

بنابراین فروش بالش پر در هر شهر و محله ای سخت تر از فروش دیگر انواع بالش های معمولی و پنبه ای است. زیرا خرید بالش پر در سطح توان مالی بیشتر افراد جامعه نیست. بلکه تنها تعداد اندکی از قشر مرفه جامعه می توانند بالش های پر را خریداری کنند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

امروزه بیشتر فروش بالش پر از طریق فروشگاه های اینترنتی و فروش های غیر حضوری انجام می شود. به دلیل آن که قیمت این نوع بالش زیاد است و فروش بالش پر کم و محدود است. حتی تولیدی ها نیز بر اساس سفارش فروش بالش پر خود اقدام به تولید این نوع بالش می کنند. و مانند بالش های معمولی یا بالش های الیاف تعداد زیادی از آن ها را در داخل انبار خود دپو نمی کنند. خصوصاً آن که قیمت فروش بالش پر نیز گران است. و کمتر تولید کننده یا مغازه داری حاضر به خواباندن سرمایه خود برای تولید انبوه بالش های پر یا خرید عمده این نوع بالش می شود.

در عوض تولید کنندگان و صاحبان فروشگاه های کالای خواب ترجیح می دهند که سرمایه در گردش اجناس داخل مغازه یا داخل تولیدی خود را به انواع معمولی تر و ارزان تری مانند بالش های الیاف یا بالش های پنبه دوز اختصاص دهند. زیرا این نوع بالش ها قیمت های قابل رقابتی دارند و فروش آن ها نیز به نسبت فروش بالش پر ساده تر و راحت تر و سریع تر و بیشتر است.

بیشتر بدانید

خريد عمده بالش الياف

بهترين اندازه يک بالش

بهترين بالش تختخواب

اندازه معمولی بالش

بهترین بالش برای خواب

چالش های فروش بالش پر

اگر چه سطح نرم و خنک و بسیار انعطاف پذیر بالش های پر خواب بسیار راحت و آرامش بخشی را برای استفاده کنندگان آن فراهم می کند. ولی نباید فراموش کرد که استفاده از بالش های پر مشکلات و نکات ریزی را در پشت سر دارد که شاید در وهله اول خرید بالش پر به شما عیان نشود.

بیشتر بخوانید
بهترین بالش برای خواب

در مرحله اول از عدم حساسیت خود نسبت به پر پرندگان مطمئن شوید. زیرا افراد بسیاری وجود دارند که نسبت به پر پرندگان دارای حساسیت و آلرژی هستند و ممکن است دچار عطسه و یا آبریزش بینی شوند. بنابراین اگر دچار آلرژی های پوستی و یا حساسیت های تنفسی هستید در خرید بالش های پر با پزشک خود مشورت کنید.

بوی نامطبوع پر پرندگان

چالش بعدی فروش بالش پر آن است که بوی نامطبوع پر پرندگانی مانند مرغ که برخی بالش های ارزان قیمت تر پر از آن ها پر شده اند، بسیار آزار دهنده و نامطبوع است. تا جایی که استفاده از آن را برای اشخاصی که تازه کار هستند نا ممکن می سازد. حتی دیده شده است که برخی از این خریداران بالش های پر در همان اوایل خرید این نوع بالش تصمیم به شست و شو و بو زدایی از بالش پر تازه خریداری کرده خود می کنند.

صد البته که می توانید تصور کنید شست و شوی آن حجم از پر و سپس خشک کردن آن در فضای آزاد چه مشکلات و سختی هایی را در پی خواهد داشت. از قبیل هدر رفتن تعداد زیادی از آن پر های داخل بالش هنگام شکافتن بالش های پر و شست و شوی آن و بدتر از همه بر باد رفتن تعداد زیادی از پر هنگام خشک کردن پر های شسته شده است.

بنابراین به شما توصیه می کنیم که اگر به هر دلیلی اصرار به خرید بالش های پر دارید. بی بو بودن آن را از هنگام خرید بالش پر از فرد فروشنده سوال کنید. پس از اطمینان از بدون بو بودن بالش های پر اقدام به خرید آن نمایید.

بیشتر بخوانید
روبالشتی مخمل ساده

بهترین مرکز فروش بالش پر

یکی از بهترین مراکز فروش بالش پر در هر شهر و محله ای تولید کنندگان بالش و کالای خواب هستند. زیرا مجموعه های تولیدی با دوخت تعداد بیشتری بالش های پر می توانند هزینه ها را در هر بالش سرشکن کنند. و قیمت تولید شده بالش پر را پایین تر بیاورند. بنابراین بهترین مرکز فروش بالش پر تولیدی ها هستند.

با گشت و گذاری در بین سایت های فروشگاهی فروش بالش پر به این نکته پی می برید. که برخی فروشندگان بالش های پر آن ها را از کشور های خارجی وارد می کنند. مسلم است که با این اختلاف قیمتی که بین ریال و دلار در سال های اخیر به وجود آمده است. قیمت های فروش بالش پر وارداتی باید خیلی بیشتر از قیمت فروش بالش پر ایرانی و داخلی باشد.

بنابراین اگر به دنبال خرید بالش های پر ارزان قیمت تر هستید. بهتر است از انواع داخلی آن و تولید شده در داخل ایران خریداری کنید. هر چند عده کمی از افراد جامعه هستند که همیشه در خرید های خود به دنبال خرید از برند های خارجی هستند. و تصور می کنند که بالاترین کیفیت هر محصولی را برند های خارجی دارند. ولی خوب است بدانید. که در زمینه تولید انواع کالای خواب و منسوجات، تولید کنندگان داخلی ایران نیز دست کمی از برند های خارجی و اروپایی ندارند.

انواع بالش های تولیدی ویراسفر

امروزه حتی محصولات تولیدی بسیاری از برندهای ایرانی مانند محصولات تولیدی و کالای خواب برند ویرا سفر به خارج از مرز های ایران صادر می شود و در بازار های جهانی صاحب نام و شهرت و اعتبار شده است.

بیشتر بخوانید
قيمت بالش پر

تولیدی ویرا سفر با تولید انواع بالش های پنبه دوز و بالش های الیاف از جنس ورجین و هالو با پارچه های دوخته شده تترون و پنبه ای در زمره یکی از برند های موفق تولید انواع کالای خواب در ایران و به ویژه در شهر اصفهان است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *