روبالشتی مخمل ساده

خريد روبالشي دو رو مخمل

روبالشتی مخمل ساده

در مقابل طرح های رنگارنگ و شلوغ روبالشتی های گلدار، انواع روبالشتی مخمل ساده قرار دارد که مناسب سلیقه های ساده پسندان است. خانواده هایی که طراحی دکوراسیون داخلی منازل آن ها بر اساس طرح های مدرن و مینیمال و ساده است. بیشتر تمایل دارند که از رنگ های ساده و تک رنگ و یا روبالشتی مخمل ساده در لوازم خانه خود استفاده کنند. البته باید اذعان داشت که برخی اوقات سادگی و تک رنگ بودن نیز زیبایی و آرامش خاص خود را دارد. روبالشتی مخمل ساده این سادگی و زیبایی و براق بودن و جلوه چشم گیر را با هم توامان دارد.

فروش به صورت عمده می باشد

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 03136939999

امتیاز ویژه ای که روبالشتی مخمل ساده دارد. قابلیت ست کردن آسان آن با وسایل دیگر موجود در اتاق خواب و رنگ های به کار رفته در آن فضا است. زیرا تنوع رنگ زیاد انواع روبالشتی مخمل ساده باعث راحتی در انتخاب رنگ های خاص مد نظر هر سلیقه ای می شود. به علاوه روبالشتی های مخمل ساده کالایی است که به راحتی در هر مغازه یا تولیدی یا فروشگاه یافت می شود. زیرا فراوانی در تولید و عرضه در بازار دارد. اتفاقاً همین فراوانی در تولید و عرضه نیز به کاهش قیمت های آن و رقابتی شدن قیمت این روبالشتی منجر شده است. که این قضیه کاملاً به منفعت مشتریان تمام می شود.

بیشتر بدانید

خريد عمده روبالشی مخمل ساده

خريد روبالشی مخمل جديد

انواع روبالشتی مخمل جديد

قيمت روبالشی گلدار

خريد روبالشتی گلدار

ویژگی های روبالشتی مخمل ساده

قبل از هر چیز ویژگی بارز و اولیه دوام و استحکام و ضخامت روبالشتي مخمل ساده، موردی است که بر هیچ بانویی پوشیده نیست. همین طول عمر بالا و مقاومت رنگ و دوخت آن در برابر شست و شو باعث می شود. که طرفداران زیادی در تمام رده های سلیقه ای و سنی داشته باشد. ویژگی بعدی روبالشتی مخمل ساده ثبات رنگ و مقاومت رنگ آن در برابر  اصطکاک ناشی از مصرف و داخل ماشین لباسشویی است. به این معنی که بانوان خانه دار بدون هیچ گونه استرسی ناشی از پارگی یا رنگ و رو رفتگی روبالشتي مخمل ساده در برابر اقدامات شست و شویی می توانند آن ها را بشویند و اتو کنند.

بیشتر بخوانید
خرید بالش

علاوه بر ثبات در رنگ و جنس پارچه روبالشتی مخمل ساده، این روبالشتي ها همیشه ظاهر شیک و لاکچری دارند. حتی پس از سال ها مصرف و شست و شو های مکرر نیز جلوه و نمای زیبای خود را از دست نمی دهند. همچنین سطح نرم و صاف و بدون لیز خوردگی این روبالشتی ها کاربرد آن ها را راحت تر و لذت بخش تر می کند. مضاف بر این موارد، ظاهر شیک و رسمی این نوع روبالشتی ها به گونه ای است که می توان از انواع کوچکتر و مربع شکل آن ها به عنوان کوسن در کنار مبلمان منزل خود استفاده کرد. به علاوه روبالشتی های مخمل ساده قابل ست کردن با هر نوع رختخواب و یا کالای خواب دیگر نیز هستند.

همه این موارد باعث شده است که بیشتر خانم های خانه دار جوان یا میانسال در همه رده های سنی این نوع روبالشتی را به عنوان روبالشتی های مصرفی خانوار خود انتخاب میکنند و خرید می کنند.

قیمت روبالشتی مخمل ساده

با همه تعاریف و امتیازاتی که برای روبالشتی های مخمل ساده بیان داشته ایم، خوشبختانه قیمت آن ها مناسب و به صورت میانگین و متوسط است. به نحوی که برای اکثریت دهک های جامعه قابل خریداری کردن و مصرف است. البته قیمت روبالشتی مخمل ساده نیز مانند همه کالا های خواب پارچه ای متاثر از جنس و دوام پارچه آن و دقت و کیفیت دوخت و حتی مدل دوخت و ضخامت پارچه آن است. به صورتی که هر چه ضخامت مخمل روبالشتی بیشتر باشد، دوام و طول عمر روبالشتی نیز بیشتر و قیمت آن نیز گران تر خواهد بود.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشتی مخمل

البته پر واضح است که قیمت های تولیدی ها در روبالشتی های مخمل ساده مناسب تر و ارزان تر از مراکز فروش و توزیع کالای خواب است.ضمن این که هر تولیدی بسته به کیفیت پارچه مخمل به کار برده در روبالشتی خود و کیفیت و طرح دوخت آن و سایر هزینه های تولیدی که در دوخت آن روبالشتی به کار رفته است. قیمت را تعیین می کند. هرچه مدل و طرح دوخت روبالشتی پیچیده تر و ملحقات دوخت مانند زیپ یا دکمه آن بیشتر و با کیفیت تر باشد. قیمت روبالشتی تولیدی نیز بالاتر خواهد رفت. همچنین مدل مخمل به کار رفته در روبالشتی مخمل ساده نیز اعم از این که داخلی باشد یا وارداتی، بر روی قیمت روبالشتی تاثیر دارد. مسلم است که انواع پارچه های داخلی و ایرانی قیمت روبالشتی را پایین تر می آورند .

خرید روبالشتی مخمل ساده

بدیهی است که خرید روبالشتي مخمل ساده از تولیدی ها به صرفه تر و ارزان تر از مغازه ها و فروشگاه های موجود در سطح  شهر و بازار است. همچنین نوع تولیدی و قدمت آن و مهارت های تولید در پایین آوردن قیمت انواع متفاوت روبالشتي های تولیدی مخمل ساده تاثیر گذار است. مسلم است تولیدی های با سابقه و خلاق در تعیین منابع خرید پارچه مخمل و ملزومات تولید روبالشتي، دقت بیشتری به خرج می دهند. تا هم روبالشتی با کیفیت تر و با دوام تری را تحویل مشتری بدهند . هم در کاهش قیمت تمام شده تولید آن محصول موثر باشند.

تولیدی ویرا سفر نیز یکی از همین تولیدی های خلاق و هوشمند است که هم به صورت تکی و هم به صورت عمده اقدام به فروش روبالشتی های مخمل ساده تولیدی خود می کند. البته همان طور که همگی می دانید خرید عمده از تولیدی ها به نفع مشتریان و باعث کاهش قیمت آن محصول می شود. در مورد روبالشتي های تولیدی ویرا سفر نیز وضعیت به همین منوال است. یعنی با خرید عمده از روبالشتي های مخمل ساده ویرا سفر می توانید از قیمت های پایین و تخفیف بیشتری برخوردار شوید. به دنبال آن فروشندگان و پخش کننده های روبالشتي نیز می توانند به سود و منفعت خود دست پیدا کنند.

بیشتر بخوانید
بالش نرم بافت

فروش به صورت عمده می باشد

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *