اندازه بالش استاندارد

اندازه بالش استاندارد

اندازه بالش استاندارد

خواب راحت که هر فرد شایسته آن هست به اندازه کافی سخت است. اما اکنون باید متوجه شوید که راحتی خواب  شما به اندازه بالش استاندارد نیاز دارید. در این راهنما ما در مورد اندازه‌های بالش به شما کمک می‌کنیم، تا یک بالشت مناسب خود را انتخاب کنید. قبل از شروع خرید بالش توجه داشته باشید  که بالش در اندازه های مختلف وجود دارد، هر کدام ابعاد منحصر به فردی دارند و برای اندازه‌های تشک و انواع تختخواب‌ها مناسب هستند. بنابراین اگرچه ممکن است برای شما این موارد یااندازه بالش معمولی مشکلی نداشته باشید. ولی این احتمال وجود دارد که این بالش برای شما مناسب نباشد. به عبارتی هر سایزی مناسب شما نیست. پس جهت تعیین اندازه بالش استاندارد خود ادامه مقاله را دنبال کنید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

اندازه بالش استاندارد به عاملی بستگی دارد؟

موقعیتی که می خوابید

بزرگترین عامل در تعیین اندازه بالش استاندارد و شکل بالشی که انتخاب می کنید، موقعیتی است که در آن می خوابید. به طور کلی، اگر در سمت شما که بیشتر توصیه می شود، فاصله بین سر و تشک باید پر شود تا گردن، سر و ستون فقرات شما در یک راستا باشند. به طور کلی، یک بالش خواب جانبی باید حالتی سفت و متوسط داشته باشد تا پشتیبانی مورد نیاز شما را فراهم کند، اگر به پشت می خوابید، به بالشی نیاز دارید که کمی از پشت گردن حمایت کند و اطمینان حاصل کنید که سر خیلی به جلو خم نمی شود. یک بالش نرم تر باید برای شما کافی باشد، اگر روی شکم می خوابید، واقعاً به یک بالش نیاز دارد که نرمی قابل توجهی ارائه دهد.

بیشتر بخوانید
خرید عمده بالش

چرا اندازه بالش مهم است

بیشتر مردم ترجیح می دهند تمام شب را روی بالش بخوابند، اما اگر روی بالش با اندازه اشتباه می خوابید، ممکن است در طول شب راحتی را در خواب تجربه نکنید، بالش مناسب به عنوان تکیه گاه عالی برای سر شما عمل می کند و در هنگام خواب گردن یا شانه های شما را نگه می دارد. شما برای حفظ تراز ستون فقرات سالم، جلوگیری از گردن درد یا درد بالای کمر به اندازه بالش استاندارد برای حمایت نیاز دارید. علاوه بر این، می‌توانید بالش‌های رنگارنگ و با اندازه‌های مختلف را با هم ترکیب کنید تا تخت خوابتان سرزنده به نظر برسد.

آیا بالش های سفت بهتر از بالش های نرم تر هستند؟

این یک موضوع ترجیح شخصی است، زیرا برخی از افراد وقتی دراز می کشند احساس نرمی می کنند، در حالی که برخی دیگر حمایت محکم تری را ترجیح می دهند. با این حال، پس از استفاده طولانی مدت، پر کردن بالش شروع به جابجایی به سمت لبه ها می کند و باعث می شود بالش شما نرم تر از حد معمول احساس شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، احساس می‌کنید بالش شما فاقد پشتیبانی است و می‌دانید که زمان خرید بالش جدید فرا رسیده است.

بیشتر بدانید

خريد عمده بالش معمولی

قيمت بالش معمولی

خرید بالش نرم

خرید بالش سفت

خرید عمده جا فلاکسی

اندازه بالش فوق العاده استاندارد

20*28اینچ | 51 × 71 سانتی متر یا بالش فوق العاده

بالش‌های فوق‌العاده استاندارد که دو اینچ طولانی‌تر از کوچکترین بالش هستند، و دو اینچ کوتاه‌تر از بالش های کویین هستند. اندازه بالش استاندارد این مدل  آنقدر بلند هستند که نمی‌توانند روی یک تشک کامل یا XL قرار بگیرند، اما به خوبی روی یک تشک کویین قرار می‌گیرند. اگر ترجیح می‌دهید فقط یک بالش داشته باشید یا از آن استفاده کنید، یک بالش استاندارد فوق‌العاده روی تشک‌های دوقلو یا فول سایز نیز به خوبی کار می کند.

بیشتر بخوانید
خرید بالش متناسب با حالت خواب

اندازه بالش کوئین

20*30اینچ | 51 × 76 سانتی متر

همانطور که از نام آن پیداست، بالش های سایز کویین به خوبی روی تشک های کوئین کار می کنند، با عرض تشک 60 اینچ، دو بالش کاملاً مناسب هستند، اگر ظاهر کامل تری را ترجیح می دهید، یک بالش سایز کویین این کار را انجام می دهد، بالش های کوئین به خوبی در یک روبالشی با اندازه استاندارد قرار می گیرند، بنابراین نیازی به خرید سایز متفاوت برای آن ها نیست، مگر این که ظاهری شل تر را ترجیح دهید. اندازه بالش استاندارد کویین 20*30اینچ | 51 × 76 سانتی متر است

اندازه استاندارد بالش کینگ

20*36اینچ | 51 × 92 سانتی متر

شما معمولاً بالش‌های بزرگ را روی تشک بزرگ خواهید دید. در حالی که می توانید به جای تخت کینگ، یک بالش کینگ را روی یک تخت دو نفره قرار دهید، تنها حدود یک اینچ از تشک در هر طرف بالش خالی باقی خواهد ماند. اگر هدف شما این است، یا یک بالش بزرگ برای الگوی خواب شما بهترین است، این بالش خوبی برای شما خواهد بود. به خاطر داشته باشید که اندازه بالش استاندارد خواب در یک روبالشی استاندارد نمی گنجد، حتماً روبالشی‌هایی بخرید که به طور خاص به بالش‌های سایز بزرگ می‌گویند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

اندازه بالش های مسافرتی

یک بالشت کوچکتر که برای رانندگی طولانی با ماشین یا هواپیما سواری مناسب است، با اندازه معمولی در حدود 12 در 16 اینچ، گزینه های بالش مسافرتی یا بالش های چرت به اندازه کافی کوچک هستند تا حمل و نقل شوند، اما به سر شما حمایت لازم را نیز می دهند.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی در کرج

اندازه بالش‌های کوچک

این بالش‌ها معمولاً فقط برای نمایش (به جای خواب) هستند و اتاق را راحت‌تر یا جذاب‌تر می‌کنند، بالش های کوچک در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند.

اندازه بالش های یورو

نوعی دیگر از اندازه بالش استاندرد ، بالش های یورپ هستند. بالش کوچک با ابعاد 26×26 اینچ. مانند سایر بالش های پرتابی، بالش یورویی به جذابیت بصری اتاق می افزاید.

اندازه بالش های بارداری

این بالش ها دارای طول ها و شکل های مختلفی هستند، از خرید بالش الیاف مصنوعی ساده گرفته تا شکل 10×10 فوت C، این بالش ها با توجه به نیازهای بسیاری ساخته شده اند.

نتیجه

تصمیم گیری در مورد اندازه بالش استاندارد برای خود می تواند دشوار باشد، هنگام خرید به اندازه تخت خواب و سبک خواب خود توجه کنید. بالش های کوچکتر با قدرت پر شدن بیشتر عمر طولانی دارند زیرا بالش جابجا نمی شود. با این حال، بالش های بزرگتر گزینه مناسبی برای افراد بی قرار است، قبل از این که بخواهید بالش مناسبی برای خواب خود انتخاب کنید پیشنهاد ما تحقیق و بررسی شرکت ویرا سفر است شما می توانید با اطلاعاتی که در دست دارید از محصولات تولیدی این شرکت خرید کنید، و خواب راحت و لذت بخشی را برای خودتان فراهم آورید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *