وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی

وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی

وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی

این وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی لیست بسته بندی شما را کامل می کند. تابستان نزدیک است و ما تقریباً هوای گرم را روی همه چیز و همچنین عصرهای خواب آلود احساس می‌کنیم. همچنین الان که وقت برنامه ریزی برای تعطیلات تابستان است. چه بخواهید یک هفته را در ساحل بگذرانید و چه به یک تعطیلات هفته ای کوتاه می روید. وقتی آماده باشید، همیشه کارها آسان تر است. شما می توانید انتخاب های بهتری داشته باشید.

ملزومات مهم سفر

از عینک آفتابی گرفته تا حوله های ساحلی، تعویض نسخه های سازگار با محیط زیست از بهترین محصولات مسافرتی هرگز آسان تر نبوده است. در این جا وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی را برای شما نام برده ایم تا کارها راحت تر پیش برود.

  • کیف را فراموش نکنید!

کیف حمل و نقل فضای لازم را برای حمل وسایل ضروری به شما می دهد کیف های حمل و نقل زرق و برق دار با زیپ وجود دارد که هم برای مسافرت، هم برای امنیت و هم برای این که وسایل شما بیرون نریزند، ایده آل هستند. وقتی با یک کتاب، عینک آفتابی، بطری آب، کیف پول، تلفن، کلید،و غیره به ساحل یا استخر می روید. از داشتن فضای اضافی و کالایی که به خوبی درون کیف جا گرفته و همچنین با لباس شما ست می شود خوشحال خواهید شد.

  • کلاه تابستانی

کلاه کلاسیک تابستانی برای تعطیلات ضروری است، هم شیک و هم هدفمند، اگر شما هم آز آن دسته افراد هستید که برای پیدا کردن کلاه مناسب وقت می گذارید، قبل از سفر یکی از آن ها را پیدا کنید تا در تعطیلات وقت خود را صرف جستجوی کلاه نکنید.

  • تشک مسافرتی را فراموش نکنید

تشک مسافرتی قابل حمل؛ انواع تشک های قابل حمل از جمله تشک های بادی، فومی، فوتون در بازار وجود دارد. آنچه باید در نظر بگیرید؛ مکانی است که تشک مسافرتی استفاده می شود، قیمت، طول عمر و ویژگی هایی مانند تنظیم تشک را ارزیابی کنید. اگر می‌توان به طور مرتب از حمل و نقل استفاده کرد، بهتر است که قیمت تشک را زیاد درنظر نگیرید و بیشتر روی ویژگی‌های آن تمرکز کنید.

چگونه یک تشک مسافرتی با کیفیت انتخاب کنیم؟

چه در یک سفر کاری و چه در سفر تفریحی، تشک مسافرتی ممکن است از وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی باشد که شما به آن نیاز دارید، خوشبختانه مدل های زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. اما اگر ندانید هنگام انتخاب تشک مسافرتی به دنبال چه چیزی باشید، این می تواند مضر باشد. وقتی صحبت از سفر به میان می آید، مهم است که اندازه و وزن وسایل را در نظر بگیرید، به خصوص اگر تشک مسافرتی را برای مدت طولانی حمل می کنید. دوام و راحتی نیز باید در نظر گرفته شود، آخرین چیزی که می خواهید تشک مسافرتی است که بسته به نیاز خود باید آن را تهیه کنید.

بیشتر بخوانید
وسایل مورد نیاز سفر با تور

نکات مهم برای خرید تشک مسافرتی 

  • راحتی

استراحت شبانه خوب در هنگام مسافرت به همان اندازه که در خانه مهم است، اهمیت دارد. این بدان معناست که هنگام انتخاب تشک مسافرتی، راحتی باید در اولویت باشد. مقدار حمایتی که ارائه می دهد، موادی که تشک خواب از آن ساخته شده است و ارتفاع آن را در نظر بگیرید.

  • قابل حمل بودن

این که چقدر قابلیت حمل اهمیت دارد به نحوه سفر و محل اقامت شما بستگی دارد. اگر مسافت‌های طولانی را پیاده‌روی می‌کنید، تشک مسافرتی نیاز دارید که جمع و جور و سبک باشد، اما اگر دقیقاً تا محل تفریح رانندگی کنید، آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. اگر در خانه یکی از دوستانتان اقامت دارید، می‌توانید بزرگ‌ترین و راحت ترین تشک مسافرتی را در دو ارتفاع انتخاب کنید، زیرا نه وزن و نه اندازه اهمیت چندانی نخواهد داشت.

صندلی مسافرتی را فراموش نکنید!

صندلی های مخصوص کوله پشتی امروزی بسیار کوچک و سبک هستند. آن ها همچنین بسیار گران تر و به طور قابل توجهی راحت تر از صندلی های مسافرتی معمولی سایز کامل هستند، ما توصیه می کنیم این نوع را فقط در صورتی بخرید که قصد دارید صندلی خود را در مسافت های طولانی حمل کنید، چه در حال کوله پشتی یا پیاده روی در پارک هستید.

ویژگی های یک صندلی مسافرتی خوب
ویژگی های یک صندلی مسافرتی خوب

ویژگی کلیدی هنگام خرید صندلی مسافرتی

دوام/ظرفیت وزن؛ اگر می‌خواهید صندلی‌ای داشته باشید که فصول زیادی دوام بیاورد یا به صندلی با ظرفیت وزن بالاتر نیاز دارید، یکی از گزینه‌های تنومند را توصیه می‌کنیم. صندلی‌های محکم اغلب کمی سنگین‌تر و حجیم‌تر هستند، بنابراین حمل آن‌ها چندان آسان نیست، اما این مبادله از نظر راحتی ارزش آن را دارد.

میز مسافرتی تاشو

هنگام خرید میزهای مسافرتی سبک های مختلفی در دسترس شماست. برخی مربع، برخی مستطیل شکل، و برخی دارای سطوح چندگانه برای افزایش عملکرد هستند، همه آن ها برای حداکثر قابلیت حمل تاشو هستند.

وزن، دوام و البته قیمت فاکتورهای کلیدی هستند که باید در نظربگیرید. اما مجموعه ای از ویژگی های اضافی وجود دارد که می تواند به جدا کردن یک میز مسافرتی از بقیه کمک کند.

بیشتر بخوانید
گردشگران به چه نکاتی باید توجه کنند ؟

همه این گزینه ها می توانند خرید را کمی دلهره آور کنند. به طور کلی به همراه داشتن یک میز مسافرتی از جمله وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی است. یک میز قابل حمل بی نهایت مفید است، اما هنگامی که جستجوی کامل را شروع می کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که گزینه های زیادی وجود دارد.

  • حوله مسافرتی

وقتی قصد سفر دارید حوله مسافرتی یک دارایی عالی است. آن ها کوچک، ضد میکروبی و سبک هستند، بنابراین به راحتی در چمدان جا می شوند. آن ها برای انواع سفر از جمله وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی می باشند، بهتر است هنگامی که قصد رفتن به سمت آبشار یا ساحل را دارید حوله مسافرتی خودتان را نیز به همراه خود ببرید که در صورت خیس شدن بتوانید به راحتی خودتان را خشک کنید.

  • بالش مسافرتی

یک بالش مسافرتی مناسب برای پروازهای طولانی، سفرهای جاده ای یا سفر با قطار عالی است. آن ها قطعا برای همه مناسب نیستند. زیرا پس از رسیدن به مقصد، سفر با آن ها دردسرساز خواهد شد. با این حال، اگر یک بالش مموری فوم راحت کمی استراحت به شما بدهد، قطعا در حین سفر اندکی خستگی را از تن شما بدر می کند.

  • پاور بانک

چه همه پریزهای اتاق در حال استفاده باشند و چه نیاز به شارژ تلفن خود در حال حرکت داشته باشید، یک پاوربانک قابل حمل برای هر سفری ضروری است. یکی با اتصال USB و یک باتری قابل شارژ مجدد دریافت کنید تا بتوانید به راحتی دستگاه های دارای USB را در طول سفر شارژ کنید.

  • کیت کمک های اولیه مسافرتی

چه کیت خود را برای هدف خاص خود بچینید، چه یک کیت کمکی از پیش ساخته شده را انتخاب کنید. واقعا باید یک کیت پزشکی را برای واقعیات اضطراری، بریدگی های جزئی، خراش ها و حوادث ناگوار به همراه خود داشته باشید!. اگر به مناطق دورافتاده سفر می کنید، می‌توانید. یک بسته سوزن استریل را به همراه جعبه کمک‌های اولیه خود در نظر بگیرید. یا یک کیت کمک اولیه را انتخاب کنید که شامل مجموعه ای از سوزن ها و سرنگ ها باشد. موارد کلیدی کمک های اولیه برای سفر عبارتند از؛ تسکین اسهال، ساشه های آبرسانی مجدد، پاراستامول، آنتی هیستامین ها، گچ، بانداژ و پانسمان

پایه نگهداره گوشی

رانندگی های طولانی، به خصوص با بچه های کوچک، ممکن است سخت باشد، اما این پایه تلفن که شما خریداری می کنید. برای ماشین ساخته شده است و گزینه ایدآل برای سرگرم کردن هر کسی که در صندلی عقب است نشسته می باشد.

بیشتر بخوانید
خرید پارچه ملحفه

اسپیکر قابل حمل

موسیقی در حال حرکت چیزی است که همه ما در سفر می خواهیم. آهنگ‌های مورد علاقه‌تان در حالی که در ساحل قدم می زنید یا در مکانی نشسته اید و همچنین در اتاق محل استراحت مشغول استراحت هستید پخش می شوند حس خوب و لذت بخشی را در شما ایجاد می کنند. این اسپیکرهای قابل حمل برای کیفیت صدا عالی است. اگر سبک سفر می کنید، بهتر است اسپیکر را نیز در وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی خود جای دهید.

کفش مناسب سفر

یک جفت کفش مناسب پیاده روی یکی از مهم ترین محصولات سفری است که به آن نیاز خواهید داشت. با مقدار پیاده روی که در سفر انجام می دهید، باید یک جفت کفش راحت و حمایت کننده داشته باشید تا شما را اذیت نکند. مطمئن شوید که کفش‌هایتان راحتی را هنگام پیاده روی به شما ارائه می دهند. کفش ها باید به پاهای شما فرصت نفس کشیدن دهند. اگر این گونه نباشد قطعا بعد از اندکی پیاده روی خسته خواهید شد و لذتی از پیاده روی و طبیعت نخواهید برد.

لوازم بهداشتی و ضدعفونی کننده

همان طور که می دانید افراد زیادی به دلیل رعایت نکردن بهداشت در سفرشان بیمار می شوند. با  همراه داشتن لوازم بهداشتی می توانید تا حدودی از این مشکل جلوگیری کنید. قبل از سفر کردن همیشه لوازم مهم را به خاطر داشته باشید چرا که باید دست‌های خود را قبل از خوردن غذا بشویید. یک بسته دستمال مرطوب یکی دیگر از نکات بهداشتی ضروری برای سفر است. که برای تمیز کردن دست‌ها، و نقاط دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. هر مکانی که سفر می کنید اگر از نظرتان کثیف و غیر بهداشتی بود از ماندن در آن جا امتناع کنید و یا ابتدا دست های خود را ضدعفونی کنید.

افکار نهایی

وقتی در نظر می گیریم که چه وسایلی را برای یک سفر جمع کنیم و داخل کیف خود قرار دهیم. چه یک سفر طولانی یا یک گردش کوتاه باشد. همه چیز را باید کاملا سازماندهی کنید چرا که برخی وسایل مورد نیاز سفرهای تابستانی وجود دارد که همه آن ها تحمل سفر شما را بسیار آسان می کند. بهتر است همه جوانب را قبل از آغاز سفر در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *