کیف جا قلیون

کیف جا قلیون

یکی از دغدغه های افرادی که با قلیان سر و کار دارند، نداشتن یک کیف مناسب برای حمل آن می باشد. چرا که وجود کیف جا قلیون، علاوه بر حمل آسان قلیان، موجب حفظ ظاهر مناسب افراد می شود. چرا که بی شک، قرار دادن قلیان در نایلون، کوله پشتی و یا کیف نامناسب، چندان زیبا و مناسب نمی باشد. جدا از ظاهر نا زیبای آن،  قرار دادن قلیان در کیف و یا کوله پشتی که برای قلیان مناسب نیست. موجب شکستگی آن نیز می شود. همچنین در کنار همه ی این ها، حمل آن را نیز سخت تر می کند. کیف های مخصوص قلیان چنین مشکلاتی را به طور کامل رفع می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت. پس تا انتها همراه با ما باشید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

کیف جا قلیون چیست؟

نوعی کیف می باشد که برای حمل راحت و آسان تر قلیان کاربرد دارد. بدین صورت که می توان قلیان و دیگر وسایل لازم را در آن قرار داد. به طوری که به هیچ یک از آن وسایل، آسیبی وارد نشود. این نوع کیف ها از جنس های متعددی تولید می شوند. لازم به ذکر است تمامی کیف های جا قلیانی تولید شده توسط تولیدی ویراسفر، دارای جنس با کیفیت و محکم می باشند. همچنین باید گفت که این نوع کیف ها، ظاهری شیک و زیبا را برای شما عزیزان به دنبال خواهند داشت.

کیف جا قلیون

بیشتر بدانید

تولیدی جا قلیونی در اصفهان

خرید عمده جا قلیونی

تولیدی جا قلیونی

جا قلیونی جاجیم

جا قلیونی مسافرتی

مشکلات حمل قلیان بدون وجود کیف جا قلیون

در گذشته که هنوز کیف مناسب به منظور جای قلیان طراحی و تولید نشده بود، مشکلاتی برای افراد به همراه داشت. برخی از این مشکلاتی که قبلا وجود داشتند و افرادی که هنوز از کیف تحت عنوان جای قلیان استفاده نمی کنند، به شرح ذیل می باشد؛

بیشتر بخوانید
ساک لوازم نوزاد

1.بدون کیف های جا قلیانی، احتمال بسیار زیاد در جهت شکسته شدن شیشه و چوب قلیان وجود دارد.

2.بدون کیف مناسب جا قلیانی، احتمال بسیار زیاد در جهت پاره شدن شیلنگ در هنگام حمل آن وجود دارد.

3.ظاهری نا زیبا هنگام حمل قلیان و گذاشتن آن در نایلون، کیف و کوله پشتی نا مناسب به همراه دارد.

4.احتمال شنیده شدن صدای برخورد وسایل قلیون در داخل نایلون، کیف و کوله پشتی نا مناسب در مکان های عمومی که وجه ی زیبایی ندارد.

5.خرد و له شدن ذغال در میان لوازم و متعلقات قلیان هنگام حمل نا مناسب آن، امری اجتناب ناپذیر است.

6.نبود کیف مناسب سبب کثیف شدن و سیاه شدن زیرانداز، کیف و یا کوله پشتی نا مناسبی می شود که قلیان و متعلقات در آن قرار داشتند.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

کیف جا قلیون
کیف جا قلیون

مزیت های حمل قلیان با وجود کیف جا قلیون

به ویژه کیف های جا قلیونی تولیدی ویراسفر، دارای مزیت های فراوانی می باشند. کیف های این تولیدی، دغدغه های مشتریان بسیاری را رفع خواهد کرد.

برخی از مزیت های این کیف ها به شرح ذیل می باشد؛

1. کیف های این تولیدی هم به صورت دستی و هم به صورت دوشی قابل استفاده می باشد.

2. کیف جا قلیون، از احتمال شکستگی شیشه و چوب قلیان جلوگیری می کند. در واقع تولیدی ویراسفر، با طراحی مناسب برای داخل کیف های جا قلیانی، تمامی احتمالات برخورد وسایل و متعلقات را به هم و وجود مشکل در صورت برخورد با بیرون، رفع نموده است.

3.همان طور که گفته شد در داخل کیف، گیره ها و کمربندهایی کار شده که موجب ثابت و محکم نگه داشتن وسایل در داخل کیف می شود. گفتنی است این گیره ها و کمربندها نیز به گونه ای ساده طراحی شده اند. که موجب می شود کمترین زمان برای جمع آوری لوازم نیاز باشد.

بیشتر بخوانید
جا قلیونی مسافرتی

4.کیف های جا قلیانی تولیدی ویراسفر، به گونه ای طراحی شده که دارای ظاهری زیبا باشد. در واقع می توان گفت مورد پسند بسیاری از افراد می باشد.

5.کیف هایی که توسط این تولیدی طراحی می شوند دارای تنوع گوناگون می باشند.

دیگر مزیت ها

6.کیف های تولید شده برای قلیان، جا دار بوده و همچنین در قسمت درونی و بیرونی کیف نیز جیب هایی تعبیه شده است. این ویژگی سبب می شود تا بتوان علاوه بر قلیان، ذغال، تنباکو و دیگر متعلقات و وسایل لازم را در آن قرار داد. گاهی طراحی برخی از کیف های جا قلیانی به گونه ای است که بتوان زیرانداز نیز در آن ها جای داد.

7.کیف جا قلیون، به گونه ای طراحی شده است که بتوان شیلنگ را طوری در آن قرار داد تا کمترین انحنا را داشته باشد. در این صورت از پارگی شیلنگ جلوگیری می شود.

8.از آن جایی که شیشه های قلیان دارای شکل های ناهموار می باشند. ضربه گیر هایی داخل کیف طراحی شده اند که موجب رفع این ناهمواری ها شده است. در این صورت به هنگام حمل آن، این ناهمواری ها به صورت یک سطح کاملا صاف در آمده است.

9.از دیگر ویژگی ها و مزیت های این کیف، وجود نداشتن احتمال برخورد بین وسایل داخل کیف می باشد. چرا که ضربه گیر های تعبیه شده داخل کیف، بین قطعات و لوازم کیف قرار گرفته و از صدای برخورد وسایل جلوگیری می نماید.

10.کیف های جا قلیان دارای جیبی می باشند که ذغال را بتوان در آن قرار داد. در این صورت از کثیف شدن وسایل جلوگیری می نماید.

بیشتر بخوانید
آموزش دوخت جا فلاکسی

سخن آخر

ما در این مقاله در مورد کیف جا قلیون صحبت کردیم. در مورد مزیت ها و معایب این نوع کیف ها نیز به طور مفصل به بحث و بررسی پرداختیم. گفتنی است مزیت های این کیف زمانی محقق خواهد شد که از جای معتبر و مطمئن خریداری گردد. تولیدی ویراسفر، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و در عین حال کمترین هزینه برای مشتریان عزیز خود، در اختیار آن ها قرار می دهد. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده این محصول را از این تولیدی خریداری کرده و یک تجربه ی خرید عالی را به همراه داشته باشید.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *