بهترين بالش تختخواب

خريد عمده بالش پر

بهترين بالش تختخواب

اگر شما قصد خرید بالش مناسب و استاندارد را داشته باشید و در ضمن عادت به خواب بر روی تخت نیز داشته باشید.به طور قطع تمایل دارید که بهترين بالش تختخواب را خریداری کنید.

بهترین بالش تختخواب از نظر هر شخص ممکن است متفاوت باشد و این بستگی خیلی زیادی به سلایق شخصی آن فرد دارد. به عنوان مثال بهترین بالش تختخواب برای افراد گرمایی یک بالش خنک و نرم است. در حالی که برای افراد سرمایی بهترین بالش تختخواب یک بالش گرم و نرم است. این دو انتخاب های متفاوت باعث خرید دو نوع بالش با پارچه های متفاوتی می شود. تا بتواند نیاز های این دو سلیقه متفاوت را به خوبی تامین کند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بهترین بالش تختخواب بالشی است که در سایز و ابعاد تخت باشد یعنی یک جفت آن در کنار هم قسمت بالایی تخت شما را پر کند. ضمن آن که نرمی الیاف داخل بالشت نیز در حدی باشد که برای شما خواب راحتی را فراهم کند. بنابر این هنگام خرید بالش برای تخت خود این دو نکته مهم را در ابتدا در نظر بگیرید.

نکته بعدی برای خرید بهترین بالش تختخواب الیافی است که بالش با آن پر شده است. به این صورت که هر چه الیاف داخل بالش الیاف طبیعی تر و نرم تر و دارای لطافت بیشتری باشد.

در بین تمام الیاف هایی که در بازار موجود است.الیاف پنبه به دلیل این که هم ضد حساسیت است و هم خاصیت جذب رطوبت و عرق بالایی دارد. جز بهترین الیافی است که داخل بالش ها پر می شود.به علاوه پارچه ای که با آن بالش دوخته می‌شود. نیز بهتر است که از جنس پارچه هایی با الیاف طبیعی پنبه و تترون باشد. زیرا تترون و پارچه های پنبه ای سازگار با پوست بدن انسان هستند و به خوبی عرق انسان را جذب می کنند.

بیشتر بدانید

اندازه معمولی بالش

بهترین بالش برای خواب

قيمت روبالشی گلدار

خرید بالشت مسافرتی

تولیدی بالش در تهران

نکات مهم برای خرید بهترين بالش تختخواب

یکی از نکات مهم برای خرید بهترین بالش تختخواب توجه به الیاف داخل بالش است. الیاف مصنوعی و بالش های پر شده با آن ها علاوه بر آن که عبور هوای خوبی در داخل خود ندارند . اکسیژن کافی را به شما در هنگام خواب نمی رسانند. ممکن است برای پوست شما هم سازگار نباشند. بنابراین از خرید بالش دارای الیاف مصنوعی  جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید
فروش بالش از تولیدی

به جای آن بهتر است از بالش های پر شده با پنبه و یا الیاف طبیعی مشابه پنبه مانند الیاف ورجین و هالو خریداری کنید.علت آن این است  که نفوذ هوا داخل الیاف بالش های پنبه دوز به راحتی صورت می‌گیرد و به همین دلیل یک سطح بسیار خنک و خشک و سازگار با پوست را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهند.

 علاوه براین اگر شما حساسیت به پر پرندگان نیز دارید باید بدانید که در خرید بالش از بالشت های پر به دلیل آلرژی زا بودن آن ها خودداری کنید. به این دلیل است که بالش ‌های پنبه دوز بهترین بالش تختخواب هستند. به خصوص بالش های پنبه دوزی که از پارچه های تترون و پارچه های پنبه ای به عنوان پارچه دوخت بالشت در آن ها استفاده شده باشد.

نکات مهم

علاوه بر نکاتی که ذکر شد، نکته مهم دیگری که در خرید بهترین بالش تختخواب باید رعایت کنید. آن است که خریداری کردن بالش های آماده از جهت آن که میزان بار داخلی بالش به میزان استانداردی است . همچنین ابعاد خود بالش نیز بر مبنای ابعاد تخت های دو نفره پی ریزی شده است. خیلی بهتر از بالش هایی است که در خانه ‌ها دوخته می شود.

بالش های متفرقه و غیر استانداردی که در منزل دوخته می شود. به احتمال قوی بدون در نظر گرفتن میزان استاندارد بار داخل بالش و ابعاد خود بالش از لحاظ طول و عرض است. به همین دلیل این نوع بالشت ها کمتر بر روی تخت ها به صورت استاندارد قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید
بالش نرم بافت

خرید بهترين بالش تختخواب از تولیدی

همانگونه که در بالا ذکر شد برای خرید بهترین بالش تختخواب بهتر است. از بالش های استاندارد در تولیدی ها خریداری کنید . تا هم از لحاظ میزان بار بالش و ضخامت و حجم بالشت متناسب با تخت خواب ها باشند و هم از لحاظ ابعاد و طول و عرض بالش با تخت های دو نفره ست و هماهنگ شوند.

یکی از تولیدی هایی که اقدام به تولید بالش های پنبه دوز با الیاف طبیعی و با پارچه های تترون و پارچه های پنبه ای می کند تولیدی ویرا سفر است. تولیدی ویرا سفر با فروش بالش های پنبه دوز با کیفیت های عالی و قیمت های مناسب می تواند بهترین بالش تختخواب را برای شما منزل شما به ارمغان بیاورد.

خرید بالش

با خرید بالش از تولیدی ویرا سفر هم شما از بالش های پنبه دوز اصیل و با کیفیت برخوردار می شوید . هم با پارچه های روبالشی تترون و پنبه ای که این بالش ها دارند. خیال شما از بابت بالشت های استاندارد با الیاف طبیعی راحت و آسوده می شود.

تولیدی ویرا

تولیدی ویرا سفر هم به صورت عمده و هم به صورت تکی بالش های پنبه دوز تولیدی خود را به مصرف کنندگان خانگی و مغازه داران و فروشگاه داران کالای خواب سراسر کشور به فروش می رساند.

به خصوص اگر شما یک مغازه دار باشید و یا صاحب یک فروشگاه کالای خواب در سراسر کشور باشید. می توانید با خرید عمده از بالش های پنبه دوز تولیدی ویرا سفر از تخفیف های ویژه خرید عمده ویرا سفر، سود و منفعت بیشتری را ببرید. زیرا تولیدی ویرا سفر یکی از تولید کنندگان عمده انواع بالش های پنبه دوز مرغوب و انواع کالای خواب با کیفیت و با قیمت مناسب در ایران است.

بیشتر بخوانید
تولیدی بالش


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *