بهترین بالش برای خواب

خريد عمده بالش پر

 بهترین بالش برای خواب؛

جهت انتخاب بهترین بالش برای خواب، در ابتدا میبایست وارسی کنید که در چه شرایطی راحت تر و بهتر می خوابید. سپس با اکتفا به نیاز خود می‌باید جنس مناسب را اتخاذ نموده و خریداری نمایید.

چه چیزی می تواند لذّت بخش تر از یک خواب آسوده و راحت برای ما باشد؟ عوامل بسیاری بر داشتن یک خواب راحت و لذیذ اثرگذار است، البته که بالش مناسب از جمله آن ها می باشد. یک بالش مناسب در واقع به هنگام خواب از سر، گردن، کتف و شانه های شما محافظت می کند تا هرچه بیشتر احساس آرامش داشته باشید. پس بهتر است که شما به منظور انتخاب بالش مناسب وقت بگذارید تا خوابی راحت و آسوده را در طول شبانه پشت سر بگذارید. و امّا چگونه می توان یک بالش مناسب را انتخاب نمود؟ بهتر است در این متن از ویرا سفر با ما همراه باشید چرا که ما برخی از نکات را در ارتباط با انتخاب بهترین بالش برای خواب گردآوری کرده ایم و شما می توانید با مطالعه این مطلب به اطلاعات بسیاری دست پیدا کنید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

نکاتی حائز اهمیت جهت انتخاب بهترین بالش برای خواب؛

 • پیش از این که اقدامات لازم به جهت خرید بالش را در پیش بگیرید، مقداری تحقیق کنید. بعد از آن که اطمینان خاطر به دست آوردید، چه نوع بالشی برای شما مناسب و مطلوب است، تلاش کنید ضمن فروشگاه های اینترنتی و آنلاین، نظرات سایر کاربران را در ارتباط با آن بالش بخوانید. این گونه قطعاً شما از خرید خود مطمئن خواهید شد.
 • بهتر است، گول قیمت ها را نخورید. گاهاً بهترین بالش جهت خوابیدن، ارزان قیمت ترین آن می‌ باشد و گاهاً می‌باید مقداری بیش از انتظار خود هزینه نمایید. این گونه قطعاً خواب راحتی را پشت سر خواهید گذاشت.
 • بهتر است، پیش از خرید بالش آن را امتحان نمایید. فروشگاه های بسیاری هستند که به شما این اجازه را می دهند، بالش را در مکان فروشگاه امتحان نمایید و ببینید آیا بر روی آن احساس راحتی می کنید و یا آن که خیر! اگر که محلی جهت قرار دادن و دراز کشیدن وجود ندارد بهتر است آن را بر روی دیوار قرار بدهید و سر خود را بر روی آن بگذارید. این گونه به خوبی درک خواهید کرد که با قرار دادن سر خود بر روی آن وضعیت سر و گردن شما به همراه ستون فقرات در چه حالتی است.

بیشتر بدانید

قيمت روبالشی گلدار

خرید بالشت مسافرتی

تولیدی بالش در تهران

روبالشتی مخمل ساده

خريد عمده روبالشی مخمل ساده

انتخاب جنس بالش مناسب برای خواب؛

بالش ها در واقع از مواد و متریال های مختلفی کامل می شوند و توصیه می کنیم جهت انتخاب بهترین نوع بالش برای خواب کاملاً از مزیت ها و عیب های هریک از آن ها اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

بیشتر بخوانید
بررسی بهترین مدل بالش

° بالش های پر و یا کرک؛

 • بالش کرک نسبت به بالش های پر نرم تر می‌ باشد.
 • این قبیل از بالش ها غالباً از پر اردک و یا غاز تهیه می گردند.
 • اغلب نسبت به بالش های دیگر سفت تر و مقداری حجیم تر می باشند و برای افرادی که به پهلوی خود می خوابند، مناسب تر هستند.
 • این قبیل از بالش ها می توانند تا ده سال ماندگاری داشته باشند. علاوه بر این ها تنفس آن ها مشکلی را رقم نمی زند. چرا که از مواد طبیعی تهیه شده است.
 • پرهای داخل بالش امکان دارد که همراه با ساقه باشد. پس امکان دارد که این ساقه ها از بالش بیرون زند و منجر به اذیت شما شوند. البته این مشکل در بالش های کرک به چَشم نمی خورد.

° بالش های پشمی و یا پنبه ای؛

 • این قبیل از بالش ها به آسانی تغییر شکل می دهند و امکان دارد که زود فشرده شده و کم حجم بشوند.
 • این نوع از بالش ها در طول شبانه خنکی خود را از دست نمی دهند. بنابراین جهت استفاده در شب های تابستانی توصیه می شود.
 • اگر که شما از آلرژی شدید آزرده خاطر شده اید. بالش های پشمی و پنبه ای می تواند جهت استفاده برای شما بسیار مناسب باشد. چرا که آن نیز حاوی گرد و غبار نیست.
 • این نوع از بالش ها کاملاً سفت می باشند و اگر که شما عادت دارید برروی شکم خود بخوابید، به هیچ عنوان برای شما مناسب نخواهد بود‌. البته می تواند برای افرادی که به پهلوی خود می خوابند، خواب راحت و آسوده ای را به ارمغان آورد.
بیشتر بخوانید
توليدي روبالشتي در اصفهان

° بالش های لاتکس؛

 • این قبیل از بالش ها اغلب سنگین وزن بوده و به نسبت دیگر بالش ها دارای قیمت بیشتری هستند.
 • بالش های لاتکس برای اشخاصی که آلرژی دارند جهت استفاده بسیار مناسب است. البته که در برابر انواع گوناگون قارچ هم مقاوم می باشد.
 • بالش لاتکس از جنس ساقه درخت کائوچو است. به همین خاطر است که بالش های تهیه شده از این جنس بسیار منعطف بوده و ارتجاعی هستند.
 • بالش های لاتکس دارای مقاومت و ماندگاری بسیاری هستند و به همین سادگی ها گرم نمی شوند و دمای طبیعی فضای اطراف را در خویش حفظ می نمایند.
 • این قبیل از بالش ها، در شکل، ابعاد و نیز درجه سفتی گوناگونی تولید می گردند. به همین خاطر است که می توانند طیف بسیار وسیعی از نیازها را پوشش بدهند.

° بالش های مموری فوم؛

 • بالش های مموری فوم در واقع ترکیبی از پلی یورتان و ترکیبات اضافی از مواد شیمیایی می باشد.
 • این گونه از بالش ها در شکل و شمایل گوناگونی چون؛ شکل اِس (s) در بطن بازار قابل دسترس خواهد بود.
 • بالش های مموری فوم تمایل بسیاری به جهت حفظ گرما در بطن خود دارد و امکان دارد پس از گذشت مدّت زمانی بوی نامطبوعی به خود بگیرد. پس گزینه جالبی جهت استفاده در فصل تابستان نیست.
 • این نوع از بالش ها به خوبی از فک و گردن محافظت می نماید و منجر به کاهش فشار برروی شانه می شود. از این جهت به هنگامی که از گردن درد یا شانه درد رنج می برید، استفاده از بالش های مموری فوم می تواند بهترین انتخاب باشد.
بیشتر بخوانید
خرید بالش از تولیدی

 و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم به برخی از جوانب که لازم است به جهت خرید بهترین بالش برای خواب لحاظ کنید، اشاره نماییم. حال بهتر است خاطر نشان شویم که؛ شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *