بهترين اندازه يک بالش

قيمت بالش پر

بهترين اندازه يک بالش

برای خرید بالش لازم است بهترین اندازه یک بالش برای خرید و استفاده را بدانید. بهترین اندازه یک بالش اندازه ای است که در آن فرد بتواند راحت سر و گردن خود را بر روی بالشت قرار بدهد و هنگام غلطیدن در خواب به سمت چپ به سمت راست، سر فرد از روی بالش بیرون نیفتد. به علاوه اندازه یک بالش نباید چنان بزرگ باشد. که فضای زیادی را بر روی تخت خواب بگیرد و طول دو عدد بالش از عرض تخت بیرون بزند. بنابراین بهترین اندازه یک بالش اندازه ای است که یک جفت از آن عرض بالایی تخت خواب شما را به طور تقریبی پر کند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

البته اندازه های بالش های مختلف تولیدی های مختلف اندکی با هم تفاوت دارند. ولی به طور کلی اندازه های بالش های موجود در بازار از ابعاد 50 سانتی متر در 70 سانتی متر شروع می شود. اندازه دیگر رایج در بازار برای بالش ها 75 سانتی متر طول در 45 سانتی متر عرض است. حتی سایز های بزرگتر 90 سانت در 60 سانتی متر نیز دیده می شود که به صورت یک پشتی و تکیه گاه هستند .بنابراین می توان گفت سایز متوسط این ابعاد یعنی ابعاد 75 سانت طول در 45 سانت عرض، بهترین اندازه یک بالش است.

اندازه بالش

بهترین اندازه بالش برای دوخت و دوز و بهترین اندازه بالش برای استفاده کردن هنگام خواب و استراحت، همین سایز 75 سانت در 45 سانت است. البته این اندازه 45 سانت در 75 سانت بهترین اندازه بالش برای قرار گرفتن در روی تخت خواب ها و سرویس های خواب نیز می باشد. زیرا عرض معمولی تخت های خواب که در حدود یک متر و نیم یا 150 سانت است را دو عدد از این بالش های استاندارد 75 سانتی متری پر می کنند.

بیشتر بدانید

بهترين بالش تختخواب

اندازه معمولی بالش

بهترین بالش برای خواب

قيمت روبالشی گلدار

خرید بالشت مسافرتی

قیمت بهترين اندازه يک بالش

قیمت بهترین اندازه یک بالش، بستگی به جنس الیاف داخلی پر شده با آن و جنس پارچه ای دارد که روکش بالش از آن دوخته می شود. در سال های قبل که صنعت ریسندگی و الیاف مصنوعی تا این حد پیشرفت نکرده بود. بهترین مواد جهت پر کردن بالش همان الیاف پنبه بود. هر چند در اقلیم هایی که دسترسی به پنبه نبود از پشم گوسفندان نیز برای پر کردن بالشت ها استفاده می شد.

بیشتر بخوانید
مهم ترین مزایا استفاده از بالش

با پیشرفت صنعت نساجی و صنایع ریسندگی و بافندگی و پدید آمدن الیاف مصنوعی. مانند پشم شیشه به بازار رفته رفته الیاف پنبه جای خود را به الیاف مصنوعی مانند پشم شیشه داد. این الیاف مصنوعی هم سبک تر هستند و هم مانند پنبه رطوبت هوا یا عرق را به خود جذب نمی کنند . با جذب رطوبت از محیط دچار خوابیدگی پف بالشت یا کم شدن حجم بالش نمی شوند.

این خاصیت حفظ کیفیت و حجم همیشگی الیاف مصنوعی مانند پشم شیشه هم خاصیت نرمی و انعطاف پذیری پنبه را دارد . هم یک مزیت اضافه تر نسبت به آن ایجاد کرده است و آن حفظ شادابی الیاف داخلی بالش و کم نشدن حجم بالش در اثر مرور زمان یا استفاده از بالش است.

قیمت بالش

قیمت بالش،اگر داخل بالش با استفاده از پر پرندگان پر شده باشد که قیمتی بیش از یک میلیون تومان دارد . به طور متوسط می توان با پرداخت یک میلیون و پانصد هزار تومان یک عدد بالش پر را خریداری کرد. ولی اگر به دنبال قیمت متوسط تری برای بالش های منزل خود هستید .می توانید از بالش های پنبه ای خریداری کنید که قیمتی ما بین 100 الی 200 هزار تومان دارند.

 بالش های معمولی که با الیاف مصنوعی پر شده با قیمت پایین تری به فروش می رسد. این نوع بالش ها به طور میانگین قیمت 100 هزار تومان یا حتی کمتر از صد هزار تومان دارند.

خرید بهترین اندازه یک بالش

برای خرید بهترین اندازه یک بالش بهتر است که به سراغ تولیدی ها بروید. زیرا با خرید از تولیدی ها هم به کیفیت بهتر و مناسب تری خواهید رسید و هم با قیمت های تولیدی با شما حساب خواهد شد.

بیشتر بخوانید
توليد و پخش روبالشی

همچنین خرید بهترین اندازه یک بالش از تولیدی ها با خدمات پس از فروش آن تولیدی نیز همراه است. برای مثال خدمات ضمانت اصالت کالا و یا خدمات برگشت کالا از فروش که هر دو خیال مشتریان را از بابت کیفیت بالش خریداری شده به صد در صد افزایش می دهد.

یکی از تولیدی های معتبر و پیشرو در زمینه تولید بهترین اندازه یک بالش تولیدی ویرا سفر است. این مجموعه تولیدی با عرضه بالش های پنبه دوز و بالش های الیاف مصنوعی از جنس ورجین و هالو جزء قیمت مناسب ترین تولید کنندگان بالش در بازار ایران است.

بالش های معمولی تولیدی ویرا سفر با روکش هایی از جنس پارچه پنبه ای و تترون دوخته می شوند. که خاصیت جذب عرق بالایی دارد و سازگار با پوست سر و صورت انسان است. به همین دلیل کیفیت بالش های تولیدی ویرا سفر بالا است.

تولیدی ویرا

به علاوه بالش های تولیدی ویرا سفر با ضمانت اصالت کالا به فروش می رسند و همگی گارانتی برگشت کالا از فروش یک ماهه دارند. این معنی که چه شما یک خریدار تکی بالش های تولیدی ویرا سفر باشید و چه یک خریدار عمده انواع بالش های معمولی و پنبه دوز تا یک ماه پس از زمان خرید خود می توانید در صورت مشاهده عیب و یا نقصی در کیفیت بالش ها آن ها را به ویرا سفر باز گردانید و آن را با بالش های دیگر تعویض نمایید.

علاوه بر این موارد تولیدی ویرا سفر بالش های خریداری شده همه مشتریان خود را با پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت اکسپرس و فوری از طریق باربری یا پیک در اسرع وقت به آدرس مشتریان ارسال می کند. به علاوه اگر شما ساکن شهر اصفهان باشید یا ساکن شهر هایی که تولیدی ویرا سفر در آن ها نمایندگی دارد می توانید از خدمات پرداخت در محل نیز بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید
خرید انواع بالش


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *