تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

خانم های خانه داری که قصد خريد بالش را دارند، قطعاً می خواهند تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای را بدانند. در اولین نگاه و اولین سطح از ظاهر، سبک بودن بالش های پر شده با الیاف مزیتی است. که نسبت به بالش های پنبه ای دیده می شود. به همین مناسبت شست و شو و خشک کردن بالش های الیاف سریع تر و راحت تر از بالش های پنبه ای است و این اولین تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای از لحاظ سبکی و سنگینی آن است. چرا که در حالت عادی نیز بالش های الیاف سبک تر هستند . جابه جا کردن و استفاده از آن ها راحت تر و سبک تر از بالش های پنبه ای است.

در همین راستا و به علت جاذب رطوبت بودن الیاف پنبه ای، در مناطق مرطوب کشور استفاده از بالش های پنبه ای توصیه نمی شود. زیرا آن ها رطوبت هوا را به خود جذب می کنند و همیشه مرطوب به نظر می رسند.به خصوص در فصول سرد سال که این ویژگی جذب رطوبت بالش های پنبه ای باعث سرد بودن بالش نیز می شود. که در فصل زمستان احساس خوبی برای شخص مصرف کننده به همراه ندارد.

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

دومین تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

دوام و ماندگاری آن ها و حفظ کیفیت حجم بالش است. به این معنا که بالش های پنبه ای در اثر استفاده و وزن سر افراد که بر روی آن قرار می گیرد. به مرور زمان حجم خود را از دست می‌دهند ، فشرده و نازک می‌شوند. در حالی که بالش های الیاف از این لحاظ کیفیت خود را همیشه حفظ می کنند و در اثر استفاده و سنگینی وزن سر افراد کیفیت و حجم خود را از دست نمی دهند و همیشه در یک ابعاد و حجم اولیه خود باقی می مانند.

بیشتر بدانید

مهم ترین مزایا استفاده از بالش

مرکز فروش جاجیم

حراج بالش در تهران

خريد عمده بالش پر

خريد عمده بالش پنبه ای

دیگر تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای

دیگر تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای در قیمت های آن ها است. بالش های پنبه ای به دلیل گران تر بودن خود پنبه از الیاف مصنوعی، قیمت بالاتری نسبت به بالش های الیاف دارند. بنابراین همه اقشار متوسط  جامعه شاید توان خرید بالش پنبه ای را نداشته باشند. ولی قیمت بالش های الیاف از این جهت قیمت های مناسب تر و متعادل تری است و بیشتر اقشار جامعه قدرت خرید آن ها را دارند.

بیشتر بخوانید
قيمت عمده بالش معمولی

گذشته از تفاوت قیمتی بالش های الیاف با بالش های پنبه ای، دیگر تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای در قدرت نفوذ هوا و میزان هوادهی در بین تار و پود الیاف آن ها است. از آن جایی که بالش های پنبه ای بعد از یک مدت استفاده حجم آن ها کم می‌شود و متراکم می شوند. بنابراین قدرت نفوذ و هوادهی بین الیاف آن ها پس از مدتی استفاده کمتر می شود. در حالی که بالش های الیاف از این نظر همیشه کیفیت بالایی دارند . به خوبی می توانند هوا دهی و هوا رسانی در بین الیاف خود داشته باشند و حس مطبوع هوای تازه را به مصرف کننده خود بدهند.

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

 

خاصیت هوادهی مطلوب در بین تار و پود الیاف بالش های پر شده با الیاف مصنوعی، باعث متعادل بودن دمای سطحی بالش نسبت به بالش های پنبه ای می شود. به همین دلیل سطح رویه بالش های الیاف دمای متعادل تری را نسبت به بالش های پنبه ای از خود ارائه می دهند. همچنین به این صورت که دمای سطح آن ها با دمای سطح بدن و پوست صورت فرد متعادل می شود. و به بیانی دیگر بالش های الیاف مصنوعی در فصول سرد سال سطح گرمی را به مصرف کننده خود تحویل می دهند و در فصول گرم سال سطح خنکی دارند. به همین دلیل از نظر دمای سطح بالش بسیار مطلوب و مطبوع هستند.

تفاوت بالش الیاف با بالش پنبه ای در تولیدی ویرا سفر

بالش های پنبه دوز تولیدی ویرا سفر با الیاف مصنوعی از جنس هالو و ورجین پر شده اند. پارچه ای که بالش از آن دوخته شده است از جنس تترون و پنبه ای است. بنابراین تمام مزیت های الیاف مصنوعی و پارچه های پنبه ای را دارا می باشند.

بیشتر بخوانید
جدیدترین مدل بالش

به این معنا که قدرت هوادهی و اکسیژن رسانی مطلوبی در بین تار و پود الیاف مصنوعی بالش های پنبه دوز تولیدی ویرا سفر در جریان است. همچنین پارچه های بالش های تولیدی ویرا سفر که از جنس پنبه ای و تترون هستند. سازگاری بسیار مناسبی را با پوست صورت افراد و دمای سطحی محیط دارند.

ضمن آن که به علت استفاده از الیاف مصنوعی ورجین و هالو در بالش های پنبه دوز تولیدی ویرا سفر، کیفیت حجمی بالشت در اثر مرور زمان کم نمی شود و همیشه کیفیت یکسان و اولیه خود را حفظ می کنند.

از این موارد گذشته شستشوی بالش های پنبه ای ویرا سفر به دلیل این که با الیاف مصنوعی پر شده اند. بسیار راحت است و حتی نیازی به در آوردن الیاف داخل بالش از آن نیست. زیرا مانند بالش های پنبه ای پس از شستن پنبه داخل آن ها گلوله گلوله نمی شود.

تولیدی ویرا سفر

بنابراین مصرف کنندگان عزیز بالش های پنبه ‌ای تولیدی ویرا سفر می‌توانند.بدون خارج کردن الیاف داخل بالش، تمام بالش را به همراه الیاف داخل آن و روکش تترون در ماشین لباسشویی انداخته . پس از شستشو از ماشین لباسشویی درآورند. به این شکل می توان به راحتی و بدون بروز مشکل و کم شدن کیفیت حجمی بالش، آن را به راحتی شست و به سرعت خشک کرد . از این طریق گامی بسیار مهم در جهت حفظ سلامت و بهداشت خانواده برداشت.

علاوه بر آن قیمت های بسیار مناسب و کیفیت های بالای بالش های پنبه دوز تولیدی ویرا سفر که با الیاف مصنوعی هالو و ورجین پر شده اند. یک صرفه‌جویی اقتصادی برای مشتریان تکی و مشتریان عمده بالش های پنبه ای در سراسر ایران است.

بیشتر بخوانید
فروش بالش معمولی

برای خرید عمده تماس بگیرید

03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *