قيمت روبالشی نخی

اندازه بالش استاندارد

قيمت روبالشی نخی

قيمت روبالشی نخی، برای این که بتوانید روبالشتی های نخی مرغوبی با قیمت مناسب بخرید، باید قیمت روبالشی نخی را بدانید. البته قيمت روبالشی نخی نیز بسته به درصد خلوص نخ پنبه ای آن متغیر است. هر چه میزان پنبه آن پارچه روبالشی بیشتر باشد، درصد نخ طبیعی موجود در آن روبالشتی بیشتر بوده و قیمت آن روبالشی نخی نیز بالاتر خواهد رفت. زیرا امروزه در بسیاری از روبالشی های نخی درصدی نخ غیر طبیعی یا پلی استر نیز به کار رفته است که البته این پلی استر بر مقاومت و ماندگاری آن پارچه اضافه می کند. بنابراینقيمت روبالشی نخی تابعی از میزان پنبه و یا پلی استر موجود در بافت پارچه آن روبالشی است.

البته طرح و نقش و رنگ روبالشی نیز در قیمت روبالشي نخي موثر است. برای مثال برخی روبالشتی های نخی گلدار دارای طرح های نقره کوب بسیار شیک و جذابی هستند که این آپشن اضافه بر روی قیمت روبالشي نخي تاثیر می گذارد و قیمت آن را بالا می برد. در کل قیمت روبالشی نخی یک قیمت متوسط و رو به پایین نسبت به سایر قیمت های روبالشی های دیگر است. قیمت مناسب روبالشتی های نخی باعث شده است که این نوع روبالشی با کیفیت و با الیاف طبیعی قابل دسترس و قابل خرید برای همه اقشار مختلف جامعه باشد. زیرا روبالشتی های نخی یکی از انواع بسیار پر طرفدار و پر استقبال روبالشتی های مصرفی خانواده ها در ایران است. زیرا الیاف طبیعی روبالشی های نخی بسیار سازگار با پوست بدن انسان است.

قيمت روبالشی نخی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

مزايای روبالشی نخی

اولین و مهم ترین مزایای روبالشی نخی الیاف پنبه ای و کاملاً طبیعی پارچه آن است .که بسیار مطلوب و دلپذیر برای پوست بدن انسان است. خاصیت نفوذ پذیری بالای پارچه های نخی نسبت به هوا و هوا دهی مناسب آن ها باعث می شود که دمای روبالشی های نخی همیشه در حالت مطلوب و دلپذیری برای بدن انسان باشد. بنابراین اولین مزایای روبالشی نخی جنس طبیعی و مطلوب و سازگار آن با بدن اشخاص است.

بیشتر بخوانید
پارچه مناسب روبالشتی

به علاوه روبالشی های نخی به دلیل جذب خوب رطوبت، می توانند جاذب خوبی برای عرق سر و گردن انسان هم باشند. به همین دلیل به تمامی افرادی که در اقلیم های گرم و خشک ایران زندگی می کنند خرید روبالشتی نخی را پیشنهاد می کنیم. بنابراین دومین مزایای روبالشی نخی جذب رطوبت و عرق بالای آن ها است که مزیت بسیار پر رنگی برای شهروندان مناطق گرمسیری کشورمان است.

دیگر مزایای روبالشی نخی خاصیت شست و شوی آسان و خشک شدن سریع آن ها است. زیرا جنس عالی نخ پنبه ای باعث این ویژگی بسیار کاربردی و مفید برای مصرف کنندگانی می شود که در حین خواب زیاد عرق می کنند. به این ترتیب این دسته از افراد مجبور به شست و شوی مکرر و زود هنگام روبالشی های خود هستند. به همین دلیل بهتر است برای راحتی و سرعت در فرایند شست و شو و خشک شدن روبالشی خود از روبالشتی های نخی استفاده کنند.

همچنین از دیگر مزایای روبالشی نخی به خصوص روبالشی های گلدار نخی این است که کمتر اثری از عرق یا دیگر آلودگی های محیطی بر روی آن ها ایجاد می شود. به همین دلیل روبالشی های نخی همیشه تمیز جلوه می کنند و نمای ظاهری دلچسب تری برای کاربران روزمره خود دارند.

بیشتر بدانید

خريد روبالشتی نخی

مشخصات روبالشی عروس

خريد روبالشتی عروس

انواع روبالشی شيک

خريد روبالشتی شيک

خرید روبالشتی نخی

حالا که با مزایای متعدد روبالشتی نخی آشنا شدیم، بهتر است که به سراغ خرید روبالشتی نخی برویم. تقریباً می توان گفت همه فروشگاه های کالای خواب و همه مراکر فروش روبالشتی و تولیدی ها، انواع و اقسام مدل ها و طرح های روبالشتی های نخی را دارند. انواع مختلف روبالشتی های نخی شامل مدل های ساده و تک رنگ، مدل های طرح دار جدید و مدل های گلدار ساده و گلدار نقره کوب می شود. بدیهی است بین این مدل های مختلف روبالشتی نخی اختلاف قیمت آشکاری وجود داشته باشد که برای همگان توجیه شدنی است.

بیشتر بخوانید
خرید انواع بالش

بنابراین در هنگام خرید روبالشی نخی باید مشخص کنید که یک روبالشتی طرح دار می خواهید یا نخی ساده یا نخی گلدار یا گلدار نقره کوب؟ البته  لازم به ذکر است که روبالشی های گلدار و طرح دار آلودگی ها را دیرتر و کمتر نشان می دهند . دیر به دیرتر احتیاج به شست و شو دارند. ولی روبالشی های نخی ساده و رنگ روشن تر آلودگی های محیطی و لکه ها را بیشتر نشان می دهند و احتیاج به شست و شوی زودتر دارند. بنابراین اگر در منزل دارای کودکان پر جنب و جوش و بازیگوش هستید. که ممکن است خیلی تمیزی روبالشی ها را رعایت نکنند. بهتر است از طرح های گلدار و یا رنگ های تیره تر روبالشی های نخی خریداری کنید.

چنان چه عادت به شست و شوی مکرر روبالشی های اعضای خانواده دارید، می توانید از رنگ های روشن و طرح های ساده تر روبالشی های نخی نیز بهره ببرید. زیرا این نوع روبالشی ها تمیزی و پاکیزی بیشتری را تداعی می کنند و البته جلوه زیباتر و چشم نوازتری را دارند.

خرید روبالشتی نخی از تولیدی

در هر صورت با توجه به شرایط اعضای خانواده و دکوراسیون داخلی اتاق خواب یا کمد رخت خواب یا رنگ و تم جهیزیه خود می توانید. از طیف وسیع طرح ها و رنگ های مختلف روبالشی های نخی خرید کنید. ولی آن چه که مسلم است این است که خرید روبالشتی نخی از تولیدی ها همیشه به صرفه تر و اقتصادی تر از خرید از فروشگاه های کالای خواب است. زیرا همیشه قیمت در تولیدی ها به عنوان قیمت پایه ای و کف قیمت محاسبه می شود. این قضیه آن قدر روشن و مصطلح است که اصطلاحی به نام قیمت تولیدی در تمام بازار و اصناف وجود دارد. چه بسا فروشگاه ها و مغازه هایی که جهت اطمینان از قیمت های پایین محصولات خود از شعار فروش به قیمت تولیدی استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید
جدیدترین مدل بالش

یکی از تولیدی های با کیفیت و مرغوب روبالشتی های نخی تولیدی ویرا سفر است. قیمت های پایین روبالشی های نخی تولیدی ویرا سفر آن قدر مقرون به صرفه و پایین است. که هم برای خرید های تکی و هم برای خرید های عمده روبالشی نخی مناسب است.قيمت روبالشی نخی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *