نقش بالش در سلامت بدن

خريد روبالشي دو رو مخمل

نقش بالش در سلامت بدن

هنگامی که از پزشک خود در مورد سلامت ستون فقرات خود مشاوره می گیرید، یکی از آخرین چیزهایی که ممکن است انتظار داشته باشید روی آن سنگینی کنند، انتخاب بالشت شما است. بالش ها در واقع نقش مهمی در سلامت ستون فقرات شما دارند و استفاده از نوع نادرست بالش می تواند منجر به مشکلات کمر شود. در این جا چیزی است که شما باید بدانید تا بتوانید نقش بالش در سلامت بدن را به خوبی درک کنید بهتر است. بالشی را انتخاب کنید که ستون فقرات شما را در همه مکان های مناسب نگه دارد.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

چرا بالش ها مهم هستند

بالش شما برای کمک به حمایت از بالاتنه در هنگام خواب و حفظ ستون فقرات شما در یک راستا بسیار مهم است. برای همین باید با اندازه و منحنی قوی کمر شما متناسب باشد و همچنین باید بالشت مناسب برای موقعیت خواب باشد.

بیشتر بدانید

حراجی بالش

قیمت بالش الیاف

حراج بالش در اصفهان

قيمت عمده بالش معمولی

مزایای خرید اینترنتی بالش

پشتیبانی بالش برای مشکلات ستون فقرات

همان طور که گفتیم نقش بالش در سلامتی بدن بسیار مهم هست. به طوری که می تواند خیلی از مشکلات ستون فقرات بر طرف کند‌ اگر مشکل یا اختلال ستون فقرات دارید، پیدا کردن و خرید بالش مناسب ممکن است برای سلامت ستون فقرات و کیفیت خواب شما در شب اهمیت بیشتری داشته باشد. به هر حال، خواب روشی است که بدن شما خودش را بهبود می‌بخشد، بنابراین اگر به اندازه کافی از آن استفاده نمی‌کنید یا کیفیت آن کم است، بدن شما نمی‌تواند از آن زمان برای انجام کارهایی که باید انجام دهد استفاده کند.

نوع پر کننده بالش و نقش آن بر سلامتی بدن

نوع پر کردن بالش نقش مهمی در سلامتی بدن دارد. انواع مختلف پرکردن در بالش سطوح مختلفی از حمایت را ارائه می دهد. ساختار و تکیه گاه کمتری از پرکردگی های طبیعی مانند پرها و حمایت بیشتری از سایر انواع پرکننده ها پیدا خواهید کرد. در مطالعاتی که به مقایسه تکیه گاه بالش‌ها بر اساس پرکردگی آن‌ها پرداخته‌اند، بالش‌های ارتوپدی پر از کپسول‌های پلی‌پروپیلن بهترین پشتیبانی، بالش‌های مموری فوم در رتبه بعدی و بالش‌های پر بدترین حمایت را ارائه کردند‌.

بیشتر بخوانید
خريد روبالشی مخمل جديد

تحقیق همیشه مفید است، اما فقط شما می توانید نوع بالشت مناسب خود را قضاوت کنید. یک بالش را به مدت یک هفته امتحان کنید تا ببینید که آیا حمایت و راحتی کافی برای نیازهای شخصی شما ارائه می دهد یا خیر. به عبارتی نقش بالش در سلامت بدن را شما می توانید با امتحان کردن چند مورد از آنها بسنجید.

بالش و موقعیت های خواب

شاید هرگز شما به برچسب های بالش ها نگاه نکرده باشید. اما بسیاری از بالش‌ها برچسب‌گذاری شده‌اند تا به شما بفهمانند برای کدام موقعیت خواب مناسب هستند و نقش بالش در سلامت بدن چیست؟ اگر به پشت می خوابید، باید به دنبال بالشی باشید که گردن، سر و شانه های شما را به خوبی حمایت کند و ترجیحاً دارای مشخصات پایینی باشد تا ستون فقرات شما را در یک راستا نگه دارد. همچنین، یک بالشت زیر زانوهای خود قرار دهید تا فشار به کمرتان وارد نشود. اگر به پهلو می خوابید، به بالشی نیاز دارید که از سر و گردن شما حمایت کند و در عین حال بدن شما را در یک راستا نگه دارد.

 شما به یک بالش ضخیم تر از یک تخت خواب نیاز دارید. همچنین باید یک بالش بین زانوهای خود قرار دهید تا ستون فقرات خود را در حالت خنثی نگه دارید و این بالش باید در سمت سفت تر باشد، اگر اهل خواب به شکم هستید، باید با پزشک خود در مورد این که چگونه می توانید این کار را متوقف کنید و وضعیت خواب دیگری را اتخاذ کنید،صحبت کنید زیرا این بدترین وضعیت برای ستون فقرات و گردن شما است. اگر اینطوری می خوابید، به یک بالش صاف یا بدون بالش نیاز دارید، و اگر می توانید یک بالش صاف زیر شکم خود قرار دهید که ممکن است کمک کننده باشد.

بیشتر بخوانید
فروش بالش پر

چه کسی به بالش بدن نیاز دارد؟

از جمله نقش بالش در سلامت بدن می توان به بالش‌های بدن اشاره کرد. گاهی اوقات برای اهداف شیک روی تخت‌ها استفاده می‌شوند، و تقریباً همه افراد می‌توانند با اضافه کردن یکی از این بالش‌ها به سرویس خواب خود به خواب راحت‌تری برسند. گفته می‌شود، افرادی که به پهلو می‌خوابند، زنان باردار و کسانی که کمردرد دارند، بیشتر از بالش‌های بدن سود می‌برند و اغلب برای راحتی و احساس استراحت به بالش‌های بدن نیاز دارند. در صورت استفاده صحیح، بالش های بدن می توانند به صاف شدن ستون فقرات، جلوگیری از کج شدن لگن به سمت جلو و کاهش فشار از روی شانه ها و باسن کمک کنند، آن ها حالت های خواب بهتر را برای کاهش مواردی مانند خروپف و بدن درد ترویج می کنند.

تاثیر بالش بر خواب های جانبی

در هنگام خواب به پهلو، تمام وزن بدن خود فرد روی شانه‌ها و باسن قرار می گیرد. که منجر به ایجاد نقاط فشار در این نواحی می‌شود. پیچاندن دست‌ها به دور بالش بدن می‌تواند فشار روی شانه‌های شما را کاهش دهد. این بالش ها منحنی شکل بدن شما را دارند و هر جا که به آن نیاز داشته باشید پشتیبانی مناسبی را ارائه می دهند، یک بالشت بدن که بین زانوهای شما قرار می گیرد. لگن شما را در راستای ستون فقرات نگه می دارد.

این امر احتمال انحراف ستون فقرات را کاهش می دهد و باعث کمردرد یا تنش عضلانی نمی شود. بالش های بدن می توانند خطرات این وضعیت خواب سالم را از بین ببرند. خواب پهلو سالم است زیرا از رفلاکس اسید، خروپف و آپنه خواب جلوگیری می کند.در واقع خوابیدن به پهلوی چپ بهترین کار است زیرا به طور بالقوه گردش خون شما را بهبود می بخشد.

بیشتر بخوانید
خرید بالش ارزان قیمت

نقش بالشت بر سلامت زنان حامله

نقش بالش بر سلامت زنان باردار نیز قابل ملاحظه ایت. غلظت بیشتر وزن در قسمت میانی، خوابیدن در پشت را برای زنان باردار ناخوشایند می کند نقش بالش در سلامت بدن بسیار است. به نوعی آن ها تشویق می شوند که به پهلو بخوابند زیرا این وضعیت نه تنها نقاط فشار را کاهش می دهد. بلکه از گردش خون ضعیف به جنین جلوگیری می کند که برای زنان باردار که به پشت می خوابند یک خطر است.

نقش بالش بر سلامت مبتلایان به کمردرد

خرید بالش و قرار دادن یک بالش بدن بین پاها، هم ترازی ستون فقرات را حفظ می کند و به طور بالقوه کمردرد را کاهش می دهد. کمردرد نسبتاً شایع است و از موارد بی‌شماری از جمله وضعیت‌های خواب نامناسب، افزایش سن و برخی شرایط پزشکی ناشی می‌شود. صرف نظر از علت، بالش‌های بدن می‌توانند با تنظیم بهتر ستون فقرات و تسهیل خواب شبانه، کمردرد موجود را کاهش دهند. اگر استفاده از بالشت بدن برای اصلاح وضعیت‌های بد خوابیدن ناراحتی شما را کاهش نمی‌دهد.ممکن است ارزش آن را داشته باشد که روی تشکی برای تسکین کمردرد سرمایه‌گذاری کنید، و سری به محصولات باکیفیت شرکت ویرا سفر بزنید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *