نکات انتخاب تشک مسافرتی

تشک مسافرتی مقاوم و ضد آب

نکات انتخاب تشک مسافرتی

نکات انتخاب تشک مسافرتی، اقامت از جمله مسائل بسیار حائز اهمیتی می باشد که قبل از شروع سفر ذهن هر گردشگری را به خود مغشوش می سازد. و البته گزینه های بسیاری را پیش روی او قرار می دهد. در این بینابین برخی از اشخاص هتل هایی را ترجیح می دهند که با تعداد ستاره هایی بیشتر، خدماتی مطلوب تر و باکیفیت تر به مشتریان خود عرضه می کنند. بهتر است خاطر نشان شویم که هزینه ی بیشتری را هم در طول مسافرت بر روی دست آنها می گذارند.

البته برخی دیگر به سوی مهمان سراها و یا خانه های محلی رهسپار می شوند. شاید بتوانیم هدف آنها را از این کار صرف هزینه ی کمتر در کنار برقراری ارتباط با بومیان آن محل خلاصه نماییم. حال بهتر است به سوی نکات انتخاب تشک مسافرتی گام گذاریم و از گزافه گویی خودداری کنیم.

شیوه‌ هایی برای اتخاذ اقامت مناسب در مسافرت

حال برخی از گردشگران هستند که شیوه ی متفاوت تری را انتخاب می نمایند. به گونه ای که دل آنها می خواهد شب را در میانه های طبیعت یا آن که در کمپ های گردشگری به سوی صبح ببرند‌. به این هنگام خواهد بود که به وسیله هایی نیاز خواهند داشت که بتوانند خواب خوبی را تجربه نمایند. این اشخاص اغلب در قالب سفرهای کوله گردی یا بک پکنیگ به مقاصد گوناگون می روند. در این زمان خواهد بود که می توانند تجربه نوینی را پشت سر گذارند.

نکات انتخاب تشک مسافرتی

 نگاهی کوتاه به تشک مسافرتی

تشک مسافرتی وسیله ای بسیار ضروری جهت پشت سر گذاشتن خواب در طبیعت می باشد. این محصول در زیر مجموعه کیسه خواب قرار می گیرد و دو نقش بسیار حائز اهمیت را ایفاء می نماید؛ زیر سازی نمودن مکان خواب و عایق.

بیشتر بخوانید
تشک مسافرتی مقاوم و ضد آب

در نگاه ابتدایی، این محصول از جانب شما ممکن است تنها به عنوان یک وسیله جهت برقراری سطحی مناسب در راستای خواب خوب شناخته شود. امّا نقش عایق بودن آن چه؟ بهتر است این گونه بگوییم، کمکی که به گرم ماندن شما می کند بسیار مهم است. این محصول در ظاهر ساده دارای انواع گوناگونی می باشد. البته که به همین دلیل است ما در این متن سعی نمودیم نکات انتخاب تشک مسافرتی را برای شما بازگو نماییم. شاید به این هنگام در خرید خود دچار سردرگمی نشوید.

بیشتر بدانید

بهترین تشک مسافرتی

صندلی مسافرتی سبک و مقاوم

خرید اینترنتی تشک مسافرتی

صندلی تاشو مبله دسته دار

حصیر مسافرتی صادراتی

نکات انتخاب تشک مسافرتی

 • از قابلیت شست و شو دارد.
 • برخورداری از قابلیت حمل آسان و نیز داشتن حجمی کم.
 • ضد حساسیت بودن تشک، به گونه ای که مشکلی برای پوست و موی شما ایجاد نکند.
 • سبک باشند به حالتی که شما بتوانید در طول مسافرت های خود به آسانی از آنها استفاده نمایید.
 • فضای کمی را به خود اختصاص دهد و مشکلاتی برای شما چون؛ کمبود فضا در طول سفر رقم نزند.
 • برخوردار از قابلیت ضد رطوبت. این گونه خواهد بود که شما می توانید زمانی که مایل هستید به کنار ساحل بروید، آن را با خود برده و نهایت لذّت را کسب کنید.

اصلاً به چه دلیل داشتن تشک های مسافرتی ضروری می باشد؟

نکات انتخاب تشک مسافرتی

بهتر است این چنین بگوییم که، این نوع از تشک ها به دلیل آن که از ابرهای ویژه طبی ساخته می شوند، بسیار سبک هستند. این قبیل از محصولات هم می تواند در طول مسافرت های شما مورد استفاده قرار بگیرد و هم برای میهمان های گاه بی گاه‌. بیشتر سایز این قبیل از محصولات مسافرتی در میانه ی دویست سانتی متر الی نود سانتی متر خلاصه می شود. البته ضخامت آنها از مقدار کم شروع شده و گاهاً به ده سانتی متر نیز می رسد. یکی از دلایلی که منجر به محبوبیت این تشک ها میان عامه شده است برخورداری از وزن بسیار کم می باشد. بهتر است این گونه بگوییم که غالباً وزن تشک های مسافرتی دو کیلوگرم می باشد و به آسانی جمع می گردند و نیز جای زیادی هم به خود اختصاص نمی دهند.

بیشتر بخوانید
فروشگاه تشک مسافرتی 

تشک های مسافرتی از اقسام تشک های طبی می باشند. آنها به هنگام استراحت نمودن از ستون فقرات و همچنین گردن شما محافظت خواهند کرد و در جلوگیری از ابتلا به کمردرد نقش بسیار پررنگی را ایفاء می کنند. غالباً تشک های مسافرتی از پارچه هایی ضد حساسیت طراحی می گردند و حاوی خاصیت ضد رطوبت نیز هستند. شما بانوان عزیز می توانید این نوع از تشک ها را به راحتی شسته و در مقابل نور آفتاب قرار دهید. تمامی این تشک ها به هنگام تحویل به مشتری به همراه کاور یا روپوش خواهند بود. از این جهت شما می توانید از تمیزی و نظافت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

 دوستان عزیز امیدوار هستیم که شما تا به اینجای مطلب با برخی از ویژگی های تشک مسافرتی خوب آشنا شده باشید.«  کاربردهای تشک مسافرتی چیست؟

 • برخورداری از قابلیت استفاده در هتل ها همچنین مسافرخانه‌ها.
 • به منظور بهره گیری شخصی در منازل خود یا محیط کـــــــار.
 • بهره گیری در مسافرت های یک روزه و کوتاه مدّت برون شهری.
 • مناسب استفاده برای کوهنوردان که مایل هستند، هنگام شب را در طبیعت گذر نمایند.
 • اشخاصی که در منازل خود تشک های سفت دارند، می توانند این قبیل از تشک ها را بر روی آن قرار داده و بهره گیرند.
 • قابل استفاده برای اشخاصی که بیماری خاص دارند و نمی توانند از تشک های عادی استفاده کنند. )به دلیل نرم بودن و جریان داشتن هوا داخل آن).
 • به این قبیل از تشک ها تشک میهمان نیز اطلاق می شود. از این جهت شما می توانید برای میهمانان خود استفاده نمایید.
بیشتر بخوانید
بهترین تشک مسافرتی

نکات حائز اهمیت در نگهداری از تشک مسافرتی

ما در این متن به نکات انتخاب تشک مسافرتی پرداختیم. حال بهتر است شما را با چند نکته جهت نگهداری از آن آشنا سازیم.

 • پس از استفاده میهمان آن را شست و شو داده و در برابر نور آفتاب قرار دهید.
 • جهت مراقبت بیشتر از این تشک ها بهتر است بعد از هر بار استفاده آن را جمع نموده و داخل کاور خود جای دهید.
 • سعی کنید پس از چند بار استفاده از این نوع تشک ها آن را در برابر هوای آزاد قرار دهید. این گونه منافذ تشک از هوای آزاد پر خواهد شد.

 با ما در ویرا سفر

ما در این بخش از ویرا سفر سعی نمودیم شما را با ویژگی های تشک مسافرتی خوب و نکاتی که لازم است به هنگام خرید مدّ نظر قرار دهید، آشنا سازیم. حال آن که شما می توانید در راستای تهیه لوازم مسافرتی خود با کارشناسان ما در این مجموعه عظیم ارتباط برقرار کنید. قطعاً که پشیمان نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *