وسایل سفر برای نوجوانان  

وسایل سفر برای نوجوانان  

وسایل سفر برای نوجوانان  

سفر با نوجوانان می تواند هم لذت بخش و هم خسته کننده باشد. وسایل سفر برای نوجوانان باید کامل باشد، تا سفر آنها بدون استرس و لذت بخش باشد. برخی از ملزومات سفر برای نوجوانان وجود دارد، که باید در هنگام سفر و تعطیلات از آنها اطمینان حاصل کنید. شاید جمع کردن وسایل برای سفر نوجوانان کار آسانی نباشد. اغلب نوجوانان ترجیح می دهند، تنها چند تا از وسایل شخصی خود را برای سفر به همراه داشته باشد. اما تجربه نشان می دهد، که در طول سفر نیاز به وسایل بیشتری پیدا می کنند. در اینجا ویرا سفر برای کمک به شما لیستی از وسایل سفر برای نوجوانان تهیه کرده است، تا بتوانید همه وسایل مورد نیاز برای یک سفر خوب و بی نقص را جمع آوری کنید.

نکته مهم در هنگام جمع آوری وسایل مورد نیاز برای سفر نوجوانان

بهترین راه برای جمع آوری وسایل سفر برای نوجوانان تهیه یک لیست از وسایل ضروری و مورد نیاز است. در ابتدا برای تهیه این لیست باید با نوجوان خود صحبت کنید. مشخص کنید که آنها ممکن است، چند مورد از یک وسیله را بخواهند یا در این سفر به چه مواردی نیازی نخواهند داشت، یا ممکن است وسایلی مانند لوازم بهداشتی یا لوازم الکترونیکی وجود داشته باشد، که در سفرهای گروهی لازم باشد، یکنفر آن ها را به همراه داشته باشد.

وسایل ضروری سفر برای نوجوانان

هنگام سفر با نوجوانان، موارد زیادی وجود دارد، که باید در نظر بگیرید. اگر وسایل سفر برای نوجوانان کامل نباشد، باعث خرید بیش از حد در طول سفر می شود، تا وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای کمک، در اینجا لیستی از وسایل الزامی برای سفر نوجوانان آورده ایم.

بیشتر بدانید

وسایل مورد نیاز سفر در جنگل

وسایل مورد نیاز برای سفر به کویر 

وسایل مورد نیاز سفر با هواپیما

وسایل مورد نیاز سفر در کرونا

وسایل مورد نیاز سفر به ترکیه

 1. بطری آب

بطری های آب قابل پر کردن مجدد یکی از وسایل ضروری مورد نیاز سفر برای نوجوانان است. بطری آب یکی از وسایلی است، که باید در هر سفری به همراه داشته باشند. فرقی نمی کند، با چه وسیله ای سفر می کنند، بطری های شخصی را همیشه باید به همراه خود داشته باشند.

 1. اسپیکر قابل حمل

همه ما می دانیم که نوجوانان موسیقی خود را دوست دارند، بنابراین داشتن یک بلندگوی بلوتوث دار برای هر نوجوانی یک وسیله ضروری به حساب می آید. بدون در نظر گرفتن وسیله حمل و نقل، این بلندگوی بلوتوث قابل حمل هستند. یک باتری کاملاً شارژ شده تا 24 ساعت گوش دادن به موسیقی را ارائه می دهد. نوجوان شما می‌تواند این بلندگو را به همه جا اعم از پیاده‌روی، ساحل، جنگل ببرند.

 1. قرص های مسکن

هنگامی که در حال سفر بین‌المللی هستند یا برای رسیدن به مقصد، روزهای طولانی سفر را پیش‌بینی می‌کنند، قرص های مسکن یک وسیله ضروری می باشد. اگر می خواهید، نوجوانان از سفر خود نهایت لذت را ببرند، قرص های مسکن بهترین وسایل سفر برای نوجوانان است، تا  در صورت گرفتار شدن به سردردها یا خستگی زیاد از آن ها استفاده کنند.

 1. کیف های قابل حمل

جمع کردن لباس ها در یک چمدان برای نوجوانان بسیار خوب و شیک است. اما به محض رسیدن، نوجوانتان برای تعویض لباس همه چمدان را بهم می ریزند. احتمالاً بهترین انتخاب برای آنان کیف‌های قابل حمل برای دسترسی به همه مایجتاج است. این کیف ها به صورت کوله هستند، که بسیار سبک وزن هستند، و دارای چند زیپ جداگانه هستند. این کیف ها انتخابی کاربردی، سازماندهی و سبک و جز یکی از وسایل سفر برای نوجوانان است.

 1. هدفون

هدفون بلوتوثی مانند اسپیکر نیز برای نوجوانان ضروری هستند. هدفون‌ها برای زمانی که نوجوانان در حال گوش دادن به موسیقی باشند، چه در حال دیدن برنامه ای در تبلت و تلفن همراه باشند، بسیار کارآمد هستند. این مجموعه بلوتوث که با قابلیت های سیمی نیز عرضه می شود، جزو موارد وسایل علاقه هر نوجوان است. آنها به راحتی روی گوش ها می نشینند، و بسیار مقرون به صرفه هستند.

 1. دئودورانت ها

صرف نظر از فعالیت روزانه، یک روز کامل سفر اغلب نوجوانان را مجبور به استفاده مجدد از دئودورانت می کند. دئودورانت ها یکی از وسایل سفر برای نوجوانان که می‌توانید آن‌ها را مستقیماً در کوله‌ی روزانیشان قرار دهید، تا هر چند وقت یک‌بار که لازم بود از آن ها استفاده کنند.

 1. پتوی ساحلی

اگر نوجوانان قصد سفر به ساحلی، پیک نیک، پیاده‌روی یا کمپینگ را دارند، یک پتوی بزرگ و مقاوم در برابر شن و ماسه یکی از ضروریات سفر به شمار می آید. این پتو برای استفاده در طبیعت طراحی شده است، به همین دلیل از مواد بادوام ساخته شده است و در خود تا می‌شود تا کیف حمل خود را ایجاد کند.

 1. صندلی مسافرتی و میز مسافرتی

یکی از مهمترین وسایل سفر برای نوجوانان صندلی مسافرتی و میز مسافرتی است. این نوع صندلی و میزها در اندازه های مختلف به نوعی طراحی شده اند، که صندلی ها بسیار سبک وزن هستند، و قابلیت جمع شدن دارند. به همین دلیل می توان آن ها را با خود حمل کرد. با صندلی و میز های مسافرتی در هر مکانی مانند: ساحل، جنگل، کویر کمپینگ نوجوانان به راحتی می توانند، جایی مناسب برای نشستن و لذت بردن از سفر خود را داشته باشند.

صندلی مسافرتی

 1. حوله خنک کننده

این حوله های خنک کننده میکروفیبر برای روزهای گرم زیر نور خورشید ضروری است. این نوع حوله طوری طراحی شده اند، که دمای خنک خود را تا سه ساعت بدون استفاده از مواد شیمیایی حفظ کند. همچنین دارای گیره کارابین مخصوص خود است که آن را قابل حمل می کند.

 • هودی

هودی‌ها یکی از اصلی ترین وسایل سفر برای نوجوانان برای هر مقصدی است. هودی ها انواع مختلفی دارند، که می تواند در هر فصلی مورد استفاده قرار بگیرند، این نوع لباس بسیار زیبا، کاربردی و همه کاره است. همچنین در طیف وسیعی از سبک ها را برای ترجیح هر نوجوان ارائه داده می شوند. به راحتی می توانید یک هودی را در کیف نوجوان خود قرار دهید، تا زمانی که هوای سردتر شد، از آن ها استفاده کنند.

 • پاور بانک

به طور معمول هر نوجوانی زمان بسیاری از تلفن همراه خود یا تبلت استفاده می کند، مخصوصاً در مسافرت این استفاده بیشتر می شود. در نتیجه به همراه داشتن یک پاوربانک بسیار ضروری است. بهتر است، از یک پاوربانک با طراحی باریک، نشانگر برق LED و چندین پورت USB استفاده شود، تا همه نیازهای شارژ را برآورده کند.

 • حوله های مسافرتی

اگر نوجوانان قصد سفر به ساحل را دارند، مجموعه از حوله های مسافرتی، را حتماً باید به همراه داشته باشند. این حوله‌ها از میکروفیبر که سریع خشک می‌شوند، در سه اندازه متفاوت ساخته شده‌اند، و برای سهولت در حمل و نقل و نگهداری در چمدان، به آسانی تا می‌شوند.

 • قاب گوشی موبایل ضد آب

چیزی که قطعا نمی خواهید این است که تلفن نوجوان شما در دریاچه، اقیانوس یا برف قرار بگیرد. به همین دلیل می توان گفت یکی دیگر از اصلی ترین وسایل سفر برای نوجوانان قاب گوشی ضدآب است. با این وجود دیگر لازم نیست نگران آسیب دیدن گوشی در برابر بسیاری از عناصر بیرونی از جمله باران، برف و خاک باشید.

 1. بالش مسافرتی

راحتی در حرکت، قطار، هواپیما یا ماشین کمک می کند تا نوجوانان کمی استراحت کنند. بالش مسافرتی فوق العاده نرم به نوجوان شما کمک می کند، تا هنگام سفر به مقصدشان احساس راحتی کنند. همچنین اگر به مکان هایی مانند: جنگل، ساحل، کویر، یا کمپینگ می روند، داشتن بالش مسافرتی یکی از وسایلی است، که حتماً باید به همراه داشته باشند.

 • زیر انداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی یکی از الزامات سفر برای نوجوانان است. در هر مکانی که به آسانی می توان از زیراندازها استفاده کرد. زیراندازهای مسافرتی در اندازه و طرح های مختلف وجود دارند، که به راحتی جمع می شوند و جای زیادی را در کنار بقیه وسایل ها اشغال نمی کنند.

 • لباس مسافرتی برای نوجوانان

اگر نوجوانان قصد سفر بلند مدتی یا حتی یک تعطیلات کوتاه داشتن بهترین لباس های مسافرتی برای نوجوانان همیشه ایده خوبی است. توصیه می کنیم لباس های راحت که سریع هم خشک شوند، و وزن سبکی دارند برای آن ها جمع آوری کنید. شلوارهایی که به شلوارک تبدیل می‌شوند، لباس های آستین دار، بدون آستین و با توجه به مکانی که می روند گرم یا نخی، از ملزومات وسایل سفر برای نوجوانان هستند. مقدار و نوع لباس بستگی زیادی به مکان و البته نیازهای نوجوانان دارد. به‌عنوان فهرستی از لباس ها می توان به مواردی اعم از:

 • تاپ های آستین کوتاه
 • لباس های آستین بلند
 • شلوار کوتاه
 • شلوار جین، ساق شلواری
 • زیر شلواری
 • جوراب
 • ژاکت کش باف پشمی و ژاکت معمول
 • لباس خواب
 • جعبه کمک های اولیه

گاهی اوقات در سفر همیشه همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود. در هنگام سفر بهتر است، نوجوانان برخی از لوازم احتیاطی را به همراه داشته باشند. جعبه کمک های اولیه در اندازه های مختلف برای استفاده در شرایط اظطراری بهترین وسیله است. وقتی نوجوانان ما با خانواده سفر می‌کنند مشکلی ندارد، اما اگر با دوستانشان سفر می‌کنند، یا به صورت انفرادی بهتر است این وسیله را با خود به همراه داشته باشند، تا در زمان آسیب دیدن به آسانی از آن ها استفاده کنند.

 • کیف پول

امروزه نوجوانان کنترل پول نقد خود را در دست دارند. بنابراین داشتن یک کیف پول کوچک یا کیف پولی که فقط اقلام ضروری برای سفر مانند: همه کارت های بانکی و کارت های شناسایی را به توان به همراه داشت.

 • ضدعفونی کننده و ماسک صورت

این روزها هرگز بدون یک ماسک از خانه خارج نشوید. با وجود اینکه همه افراد واکسن تزریق کرده اند، اما بهتر است نوجوانان در مکان های شلوغ و محیط های بسته برای احتیاط از ماسک استفاده کنند. همچنین می توان از یکی از ضروری ترین وسایل سفر برای نوجوانان ضد عفونی کننده دانست.

 1. تنقلات

در سفر طولانی، نوجوانان و جوانان شما باید تنقلات پر انرژی و سلامتی را مصرف کنند. همچنین اگر با قطار یا هواپیما سفر می کنند، بهتر است، میان وعده هایی سبک برای آن ها تدارک ببینید.

 1. لوازم بهداشتی

جدا از جنسیت نوجوانان، به طور کلی همه باید یکسری از لوازم های بهداشتی را به همراه داشته باشند. برخی از این اقلام بهداشتی شامل موارد زیر است:

 • مسواک و خمیردندان
 • شانه یا برس
 • شامپو، نرم کننده
 • محصولات آرایش مو
 • صابون مسافرتی
 • شستشوی صورت
 • وسایل اصلاح
 • لوازم آرایش
 • عطرو افترشیو
 • محصولات بهداشتی دخترانه
 • قیچی و موچین کوچک
 • محفظه و محلول لنز تماسی
 • جعبه عینک
 • داروهای تجویزی
 • کفش مناسب

کفش های مناسب یکی از وسایل سفر برای نوجوانان است. به همراه تعدادی کفش همیشه برای نوجوانان الزامی می باشد. بهتر است، کفش ورزشی راحت برای پیاده روی، کفش های روزمره یا صندل های معمولی، کفش ضد آب، کفش‌های مجلسی در صورت نیاز برای رفتن به یک رستوران خوب به همراه داشته باشند.

بیشتر بخوانید
وسایل مورد نیاز سفر در کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *