قيمت ميز سفری

قيمت ميز سفری

قيمت ميز سفری

از آن جایی که برای خرید میز های تاشو بهتر است قيمت ميز سفري را بدانیم، در اینجا به بررسی قيمت ميز سفري خواهیم پرداخت. البته همان طور که همه شما می دانید. قيمت ميز سفري به مواد اولیه ای که از آن ساخته شده است بستگی دارد. یعنی اگر میز سفری شما تمام آلومینیوم است قيمت ميز سفري بستگی به قیمت آلومینیوم دارد. اگر از نوع پارچه ای با پایه های فلزی است. قيمت آن بستگی به قیمت پارچه و  فلز به کار رفته در ساختار آن میز دارد. بنابراین یک حدود قیمتی مشخصی را نمی توان برای قيمت ميز سفري های مختلف در نظر گرفت.


برای خرید عمده با شماره 03136939999 تماس بگیرید

قیمت میز

تنها می توان سطوح مختلف قیمتی در انواع مختلف میز های سفری را با یکدیگر مقایسه کرد. به این صورت که به طور معمول قيمت ميز سفري تمام آلومینیوم که سطح رویه میز نیز از آلومینیوم است. از همه قیمت های میز های سفری در بازار بالاتر است. دقیق تر که بگوییم قیمت این میز های سفری تمام آلومینیوم بیش از یک میلیون تومان است.  قیمت میز های سفری که از رویه پلاستیکی است . بسیار پایین تر است و به جرات می توان گفت در حدود یک چهارم تا یک پنجم قیمت میز های تمام آلومینیوم است. بنابراین ملاحظه می کنید که قیمت میز های سفری پارچه ای با پایه های فلزی بسیار مناسب و قابل خرید برای عموم مردم ایران است.

قیمت میز های سفری با رویه ام دی اف نیز در حدود همین قیمت میز های سفری با رویه پارچه ای و در حدود 250 هزار تومان است. این در حالی است که کارایی میز های سفری ام دی اف بیشتر است و حتی در منزل نیز به عنوان میز تحریر دانش آموزان و میز پذیرایی کاربرد دارند.

بیشتر بدانید

خريد ميز سفری

قيمت ميز تاشو طبيعتگردی

خريد ميز تاشو فانتزی

ميز تاشو فانتزی

ویژگی یک بالش خوب

عوامل تاثیر گذار بر قيمت ميز سفری

همان گونه که در بالا اشاره شد. قیمت مواد اولیه به کار رفته در تولید میز یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قيمت ميز سفري می باشد. بنابراین هر چقدر قیمت آلومینیوم و فلزاتی مانند آهن سیاه که پایه های میز ها را از آن می سازند، بالا برود، قيمت ميز سفري نیز بالاتر می رود. یا هر چقدر قیمت پارچه های برزنتی یا پارچه هایی از نوع سوییت گران تر شود، قيمت ميز سفري نیز گران تر می شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه ميز مسافرتی

میز مسافرتی

در مورد میز های سفری نوع ام دی اف نیز هر چقدر قیمت چوب مصنوعی از نوع ام دی اف بالا برود. قیمت میز سفری از مدل ام دی اف نیز بالاتر می رود. جدا از مواد اولیه به کار رفته در تولید میز سفری، ابعاد آن میز و میزان مواد اولیه به کار رفته در آن نیز تعیین کننده قيمت ميز سفری است. برای مثال اگر در تولید یک میز سفری در حدود یک کیلوگرم آلومینیوم برای پایه ها به کار رفته باشد. قیمت آن بالاتر از میز سفری است. که در حدود نیم کیلوگرم آلومینیوم صرف ساخت آن شد. همچنین در مورد میز های سفری ام دی اف ابعاد آن میز و ضخامت ام دی اف به کار رفته در ساخت آن میز سفری، مشخص کننده قیمت آن میز است.

قيمت ميز سفری در تولیدی

 هر محصول تولیدی و مونتاژ شده دیگری در صنعت، قیمت میز سفری در تولیدی آن کمتر و پایین تر از قیمت آن در مغازه ها و فروشگاه های متفرقه است. به همین دلیل اگر شما به دنبال یک میز سفری ارزان قیمت و با کیفیت هستید. بهتر است به سراغ تولیدی های آن بروید. در میان تولیدی های فراوان میز های سفری، تولیدی ویرا سفر یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین تولیدی های انواع میز های سفری در ایران است. تولیدی ویرا سفر دو مدل میز سفری تاشوی عنکبوتی با رویه پارچه ای و میز سفری ام دی اف تولید می کند. این میز های سفری با قیمت های مناسب و تولیدی و به صرفه و کیفیت های اصیل ضمانت شده به مشتریان عرضه می شود.

بیشتر بخوانید
خريد ميز مسافرتی چهار نفره

تولیدی ویرا سفر

تولیدی ویرا سفر با فروش عمده و تکی انواع میز های سفری خود به مشتریان در سراسر کشور عزیزمان در امر تولید لوازم سفری خدمت رسانی می کند. بدیهی است قیمت های فروش عمده میز های سفری به مغازه داران سراسر ایران از قیمت های تکی و جزئی آن پایین تر و مناسب تر است. قیمت میز های سفری تکی تولیدی ویرا سفر نیز به قیمت های پایین تولیدی فروخته می شود . در هر صورتی تولیدی ویرا سفر خواستار رضایت کامل مشتریان خود در همه سطوح است.

لازم به ذکر است که قیمتی که برای خرید انواع میز سفری پرداخت می کنید. فقط محدود به استفاده از آن در بیرون از منزل و در هنگام مسافرت نمی شود. بلکه این میز های سفری به ویژه  مدل ام دی اف آن به عنوان میز های تحریر دانش آموزان و میز پذیرایی در منزل نیز می توانند کاربرد داشته باشند.

برای خرید عمده با شماره 03136939999 تماس بگیرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *