نمايندگی زيرانداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی کيف دار

نمايندگی زيرانداز مسافرتی

اکثر تولیدی های بزرگ و عمده زیر انداز های مسافرتی خود دارای یک یا چند نمايندگي زيرانداز مسافرتی در شهر های دیگر هستند. زیرا برای مشتریان این نوع کالا های پر مصرف نیز به صرفه تر و سریع تر است.

که خرید خود را از  نمايندگی زيرانداز مسافرتی در شهر خود انجام دهند. نمايندگی زيرانداز مسافرتی در یک شهر در واقع نماینده فروش زیر انداز های مسافرتی آن شهر به قیمت همان تولیدی است. البته مسلم است که خود شخصی که نمايندگی زيرانداز مسافرتی را در یک شهر بر عهده دارد. خرید عمده زیر اندازهای مسافرتی فروشگاه خود را با درصدی تخفیف از تولیدی اصلی خریداری می کند. تا بدین ترتیب از محل فروش تکی آن زیر انداز های مسافرتی به سود معقولی دست پیدا کند.

نمايندگی زيرانداز مسافرتی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

به این صورت هم خریداران آن نمایندگی زیرانداز مسافرتی یک خرید به صرفه و با قیمت مناسب خواهند داشت و هم فرد نماینده فروش به سود نمایندگی خود خواهد رسید. هم ارسال زیر انداز های مسافرتی خریداری شده توسط مشتریان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. زیرا کالا ها از همان شهر برای مشتری زیر انداز مسافرتی ارسال می شود.

مضاف بر این که چون مشتری خرید خود را از شهر خود و همشهری خود انجام می دهد اعتماد بیشتری به آن نمایندگی زیرانداز مسافرتی خواهد نمود. حتی مشتریان آن شهر می توانند خرید خود را از آن نمایندگی زیرانداز مسافرتی به صورت حضوری و یا پرداخت در محل انجام دهد. بدین صورت فرایند خرید و فروش سریعتر و با رضایت بیشتری از سمت مشتریان انجام خواهد شد.

بیشتر بدانید

کاربردهای زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

قيمت عمده زير انداز مسافرتی

خريد ميز تاشو

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

خريد ارزان زير انداز مسافرتي بزرگ

خريد ارزان زير انداز مسافرتي بزرگ از طریق تولیدی های زیر انداز مسافرتی امکان پذیر است. بنابراین چنانچه شما نیز به دنبال خريد ارزان زير انداز مسافرتي بزرگ هستید، می توانید به تولیدی ویرا سفر مراجعه کنید. تولیدی ویرا سفر از جمله تولیدی هایی است که هم به صورت تکی و هم به صورت عمده اقدام به فروش زیر انداز های مسافرتی خود می نماید.

بیشتر بخوانید
خريد زير انداز مسافرتی 1 نفره

علاوه بر این خرید از مجموعه ویرا سفر با قیمت های مناسب و تولیدی آن همراه خواهد بود. مضاف بر این که کیفیت زیر انداز های تولیدی ویرا سفر از جمله برترین و بهترین کیفیت های زیر انداز های مسافرتی در داخل کشور است. بنابراین شما نیز می توانید جهت خريد ارزان زير انداز مسافرتي بزرگ از تولیدات ویرا سفر بهره ببرید.

خرید

تولیدی ویرا سفر زیر انداز های مسافرتی خود را در سایز های 4 نفره، 5 و 6 نفره، 9 نفره و 12 نفره در دو مدل زیر انداز های حصیری پلاستیکی و زیر انداز های مسافرتی جاجیم به فروش می رساند. زیر انداز های مسافرتی حصیری و پلاستیکی تولیدی ویرا سفر به صورت یک تکه و دو تکه و با دور دوخت های تمیز و صنعتی تولید می شوند.

علاوه بر آن این نوع زیر انداز های حصیری دارای بنر، قفل و دسته جهت حمل و نقل آسان تر هستند و کاملاً قابل شست و شو می باشند. این نوع زیر انداز که طرح بافت آن بر اساس زیر انداز های حصیری چوبی است با الیاف مصنوعی از جنس پلاستیک درجه یک و مواد نرم کننده تولید شده اند. به همین علت قیمت ارزان تری نسبت به سایر زیر انداز های مسافرتی تولیدی ویرا سفر دارند.

خريد ارزان زير انداز مسافرتي بزرگ از تولیدی ها

نمايندگی زيرانداز مسافرتی

جهت خرید ارزان زير انداز مسافرتي بزرگ از تولیدی ویرا سفر می توانید از مدل های زیر انداز جاجیم آن نیز استفاده کنید. زیر انداز های مسافرتی جاجیم تولیدی ویرا سفر در ابعاد۲۴۰ سانتی متر طول در ۱۹۰ سانتی متر عرض دوخته می شوند که برای نشستن ۸ نفر انسان بزرگسال کافی است. البته در صورت سفارش مشتریان عزیز  ابعاد کوچکتر و بزرگتر از این سایز نیز قابل تولید است.

بیشتر بخوانید
تولیدی زیرانداز حصیر

جمع و باز شدن زیر انداز های جاجیم با سرعت بیشتری نسبت به زیر انداز های حصیری انجام می شود و دارای کیف جداگانه و دسته دار جهت سهولت در حمل و نقل هستند. مدل زیر انداز جاجیم حجم کمتری نسبت به مدل حصیری دارد و به راحتی در هر صندوق عقب خودرویی جای می گیرد.

به علاوه زیر انداز های جاجیم بر روی لایه زیرین خود دارای یک لایه برزنت ضد آب هستند. که محافظ بسیار خوبی برای خاک و آلودگی های دیگر سطحی زمین است. زیر انداز های مسافرتی سطح بسیار نرم و گرم تری دارند و با طرح های سنتی خود یادآور فرهنگ اصیل ایرانی هستند. به همین دلیل به عنوان یک سوغاتی بسیار زیبا و کاربردی هم می توانند هدیه داده شوند.

اعطای نمايندگي زيرانداز مسافرتي

پر واضح است که تولیدی های بزرگ و معتبر جهت افزایش راندمان فروش خود از اعطای نمایندگی به شهر های مختلف استقبال می کنند. البته این اعطای نمایندگی زیر انداز مسافرتی به هر فروشگاه یا مغازه تازه تاسیسی تعلق نمی گیرد. بلکه هر تولیدی برای توفیض نمایندگی خود دارای شرایط ویژه و مخصوصی است که سیاست های فروش آن تولیدی در این امر تعیین کننده است.

برای مثال فرد متقاضی اخذ نمایندگی زیر انداز مسافرتی باید دارای سابقه فروش طولانی مدت در آن شهر باشد. همچنین نرخ و میزان فروش زیر انداز های مسافرتی ماهیانه و سالیانه وی باید به میزان قابل توجهی باشد. به بیانی دیگر نمایندگی زیر انداز مسافرتی باید دارای توان فروش بالایی باشد تا بتواند نمایندگی آن تولیدی را اخذ کند.

بیشتر بخوانید
خرید عمده زیرانداز مسافرتی جاجیم

نتیجه

به هر ترتیب هر مجموعه تولیدی با توجه به سیاست های مدیران و اهداف بلند مدت خود شرایطی را برای اعطای نمایندگی زیر انداز مسافرتی خود می گذارد.که فروشگاه های متقاضی می توانند با برقراری تماس با آن ها از این شرایط اطلاع پیدا کنند. تولیدی ویرا سفر نیز با توجه به نیاز های متعدد مشتریان نمایندگی زیر انداز های مسافرتی خود در اقصی نقاط ایران پهناور اقدام به اعطای نمایندگی زیرانداز مسافرتی خود در شهر های مختلف می کند. اعطای نمایندگی زیرانداز مسافرتی تولیدی ویرا سفر شرایطی خاص و ویژه دارد. که از طریق تماس تلفنی با فرد متقاضی آن ها را تشریح می کنیم.

لازم به توضیح است که اخذ نمایندگی زیر انداز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر به دلیل کیفیت های بالا و قیمت های بسیار مناسب و تولیدی زیر انداز های ویرا سفر با سود های قابل توجهی همراه است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *