کاربردهای زير انداز مسافرتی

زير انداز مسافرتی کيف دار

کاربردهای زير انداز مسافرتی

یکی از اولین و مهم ترین کاربردهای زير انداز مسافرتی ، قرار دادن آن به عنوان مفروش موقت در جایگاه نشستن بر روی سطح زمین و خاک است. به این معنی که مواقعی که در سفر ها یا طبیعت گردی و کوه نوردی تصمیم به اتراق در محلی برای نشستن می گیریم. قبل از پهن کردن وسایل باید جایگاه نشیمن خود را از سنگ و خاک محافظت کنیم.

این محافظت صورت نمی گیرد مگر در صورتی که یک زیر انداز مسافرتی را بر روی زمین پهن کنیم. این زیر انداز هم لباس های ما را از خاکی شدن و آلوده شدن محافظت می کند . هم بدن ما را از آسیب های احتمالی سنگ های موجود در طبیعت در امان نگه می دارد. پس یکی از اولین کاربردهای زير انداز مسافرتی محافظت از بدن و لباس ما در برابر آلودگی های محیطی و آسیب های فراز و نشیب طبیعت است.

کاربردهای زير انداز مسافرتی

برای فروش عمده تماس بگیرید

03136939999

 

دومین مورد از کاربردهاي زير انداز مسافرتی فراهم آوردن مکانی خشک و گرم برای نشستن در دل طبیعت است. زیرا اغلب در طبیعت به دلیل وجود رودخانه یا درختان، سطح زمین و یا پارک مرطوب یا نمدار است. به همین دلیل اگر بخواهیم که در آن طبیعت یا پارک چند ساعتی را با آرامش بنشینیم و خشک و گرم بمانیم.

باید از کاربردهای زیر انداز های مسافرتی استفاده کنیم. زیرا در فصل زمستان سردی سنگ های موجود در طبیعت ممکن است باعث سلب آسایش و راحتی در انسان و یا ایجاد استخوان درد شود. به همین دلیل با پهن کردن زیر انداز های مسافرتی می توان بدن و به ویژه پاهای خود را گرم و خشک نگه داشت. به علاوه در فصل تابستان نیز در ساعت های اوج گرمای ظهر، داغی سنگ های موجود در دل طبیعت امکان نشستن انسان را بدون زیر انداز های مسافرتی از وی سلب می کند.

بیشتر بدانید

خريد زير انداز مسافرتی ضخيم

قيمت عمده زير انداز مسافرتی

خريد ميز تاشو

خريد ميز مسافرتی چهار نفره

خريد عمده ميز مسافرتی

دیگر کاربردهاي زير انداز مسافرتي

بنابراین محافظت از سرما و گرما و رطوبت زمین و ناهمواری ها و آلودگی های سطح زمین از جمله اولین کاربردهاي زير انداز مسافرتي است. از دیگر کاربردهاي زير انداز مسافرتي می توان به کاربرد آن برای نرمش و انجام تمرین های ورزشی و به ویژه نرمش های هوازی در هوای آزاد اشاره کرد. در بسیاری از تمرین های ورزشی هوازی که باید در فضای آزاد انجام بگیرد.

بیشتر بخوانید
خريد آنلاين زير انداز مسافرتی

مواردی پیش می آید که شما باید پا یا کمر خود را به طور کامل بر روی سطح زمین قرار دهید. در این گونه نرمش ها اگر شما زیر انداز مناسبی نداشته باشید پا یا کمر شما آسیب خواهد دید و زخم می شود. چون اغلب نرمش ها تکراری هستند و این تکرار برخورد پوست شما با زمین ناهموار ایجاد خراشیدگی هایی بر روی بدن می کند. بنابراین استفاده در نرمش های هوازی جزء دیگر کاربرد های زیر انداز مسافرتی است.

کاربرد زیرانداز

همچنین برخی نماز ها و عبادات دسته جمعی در اسلام در فضای باز انجام می گیرند. مانند نماز جمعه و نماز عید فطر و یا نماز باران. در این گونه مواقع که مجبور به نماز گزاردن در زیر آسمان و نور خورشید هستیم. بایستی از یک زیر انداز مناسب در زیر جایگاه نشستن خود استفاده کنیم.

زیرا در غیر این صورت نشستن بر روی زمین و سجده کردن و نماز گزاردن بر روی خاک، پاهای ما را اذیت خواهد کرد. مضاف بر این که لباس های فرد نماز گزار نیز خاکی می شود. حتی در انجام برخی مراسم های مذهبی مانند احیاء شب های قدر که جمعیت زیادی از مسلمانان گرد هم می آیند. برای افرادی که در داخل مسجد جای نمی گیرند، نشستن در حیاط مساجد یا فضا های باز اطراف آن بر روی یک زیر انداز مناسب الزامی می شود.

موارد استفاده از زير انداز مسافرتي

کاربردهای زير انداز مسافرتی

باید اذعان داشت که موارد استفاده از زير انداز مسافرتي فقط به طبیعت و سفر محدود نمی شود. بلکه این زیر اندازهای مسافرتی در داخل منازل نیز کاربرد دارند. موارد استفاده از زير انداز مسافرتي در داخل منازل به عنوان زیر سفره ای بسیار مرسوم و رایج است. زیرا اغلب مادران خانواده در هنگام غذا خوردن نگران ریختن غذا های چرب و مایع بر روی فرش های گران قیمت خود هستند.

بیشتر بخوانید
فروش حصیر مسافرتی عمده

ولی با پهن کردن یک زیر انداز مسافرتی مدل جاجیم تولیدی ویرا سفر در زیر سفره های غذا می توان بدون استرس به اعضای خانواده، به راحتی و با لذت و آرامش در کنار همدیگر غذا خورد. بنابراین خرید یک زیر انداز مسافرتی ضد آب را به عنوان زیر سفره ای محافظ فرش ها به همه خانواده های ایرانی به ویژه خانواده هایی که کودکان خردسال دارند، توصیه می کنیم.

از جمله دیگر موارد استفاده از زير انداز مسافرتي در داخل خانه ها، در مواردی است که قصد نشستن در حیاط منزل یا بالکن خانه یا خوابیدن بر روی پشت بام در فصول گرم سال است. بله کاربردهای زیر انداز مسافرتی فقط محدود به زمان های مسافرت و گردش و تفریح و خارج از منزل نمی شود. بلکه در داخل منازل نیز مواقعی که بخواهیم در جایی بر روی زمین در حیاط خانه در کنار سایر اعضا بنشینیم یا بخواهیم شب های تابستانی را در پشت بام خنک منزل به استراحت بپردازیم، باید از زیر انداز مسافرتی استفاده کنیم.

دیگر موارد استفاده از زير انداز مسافرتي

از دیگر موارد استفاده از زير انداز مسافرتي می توان به کاربرد های آن در امور ریز خانه داری اشاره کرد. برای مثال در مصارف پاک کردن سبزی هایی که گلی و خاکی هستند. بهتر است به جای پارچه از زیر انداز های مسافرتی ضد آب استفاده کنید. زیرا در بسیاری از موارد دیده شده که آب و یا گل سبزی ها از پارچه عبور می کند. بنابراین اگر می خواهید در هنگام سبزی پاک کردن خیال شما از هر بابت راحت باشد و فرش های منزل یا آشپزخانه از آلودگی حفظ شوند. بهتر است از زیر انداز های مسافرتی چند لایه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
زیرانداز جاجیم

به علاوه در مواردی که نیاز به خشک کردن سبزی جات یا میوه ها در زیر نور آفتاب دارید. استفاده از زیر انداز های پارچه ای و به خصوص نوع جاجیم می تواند به تمیز خشک کردن آن میوه یا سبزیجات کمک کند.

برای فروش عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *