زير انداز سفری

خريد زير انداز مسافرتی کيف دار

زير انداز سفری

امروزه دیگر امکان رفتن به مسافرت و تفریح و طبیعت گردی و حتی رفتن به پارک های داخل شهر بدون زیر انداز سفری تقریباً غیر ممکن است. زیرا هیچ شخصی دوست ندارد با نشستن بر روی سطح خاکی یا خیس زمین لباس های خود را آلوده کند. بنابراین اولین واقعیتی که باعث الزام خرید زیر انداز سفری می شود. همین حفظ تمیزی و پاکی لباس های شخص است. حتی نشستن بر روی چمن های تازه پارک محله خودتان نیز بدون زیر انداز سفری ممکن است رنگ سبزی از خود بر روی لباس های شما باقی بگذارد. بماند که در کوه و بیابان نشستن بر روی سنگ های تیز و زمین های پر فراز و نشیب و ماسه ای و شنی بدون زیر انداز سفری کاملاً درد آور و غیر قابل تحمل برای بدن فرد است.

 

برای خرید عمده با ما تماس بگیرید

 03136939999

 

بنابراین دومین خاصیت زیر انداز سفری محافظت از بدن انسان در برابر پستی ها و بلندی ها و ناهمواری های سطح زمین در طبیعت است. همچنین سرمای سطح زمین در طبیعت و جاده ها در فصول سرد سال و یا گرمای زمین در فصول گرم سال ممکن است بدون زیر انداز سفری برای انسان قابل تحمل نباشد. به خصوص سرما و رطوبت سطح زمین بدون زیر انداز سفری برای افراد میانسال و کهنسالی که دچار آرتروز هستند. ایجاد درد های استخوانی و یا تشدید بیماری های دیگری را می کند. بنابراین سومین کاربرد زیر انداز سفری محافظت از بدن انسان در برابر سرما و گرما و رطوبت زمین است.

بیشتر بدانید

توليدی زير انداز مسافرتی در تهران

زير انداز مسافرتی 12 متری

خريد انواع زير انداز مسافرتی

خريد زير انداز مسافرتی 12 متری

زير انداز مسافرتی 9 متری

خريد زير انداز سفری

با مزایا و فواید محافظتی که برای زیر انداز ها بیان شد. خرید زیر انداز سفری برای هر خانواده ایرانی الزامی و ضروری به نظر می رسد. به ویژه که شما اهل مسافرت و گردش و تفریح نیز باشید .که در این صورت بدون خرید زیر انداز سفری امکان بهره بردن از هیچ فضایی در طبیعت آزاد برای شما به وجود نمی آید. برای لذت بردن از طبیعت کوه و بیابان و دشت و صحرا و حتی پارک محله خودتان، لازم است که حداقل چند ساعتی را بر روی زمین بنشینید. این نشستن بر روی سطح زمین بدون خرید زیر انداز سفری تقریباً غیر ممکن است. مگر این که نگران کثیف شدن یا خیس شدن لباس های خود نباشید.

بیشتر بخوانید
حصیر مسافرتی مقاوم

ضمن این که در برخی مواقع بدون زیر انداز سفری ممکن است خار و سنگ های تیز موجود در طبیعت لباس های شما را پاره کند یا به پوست بدن شما آسیب برساند و بریدگی ها و زخم هایی را بر روی آن ایجاد کند. بنابراین الزام دیگر خرید زیر انداز سفری، حفظ سلامتی و بهداشت بدن فرد است. به علاوه اگر در حین سفر شخص راننده احتیاج به استراحت و خواب در بین جاده داشته باشد. بدون خرید زیر انداز سفری چگونه می تواند بر روی زمین دراز بکشد و کمر خود را صاف کند و خستگی ناشی از رانندگی چند ساعته را از بدن خود به در آورد؟

علاوه بر آن با خرید زیر انداز سفری امکان غذا خوردن در فضای آزاد و طبیعت برای شما فراهم می شود. درست است که در داخل ماشین نیز سرنشینان می توانند غذا بخورند ولی همگی می دانیم که غذا خوردن در حال حرکت ماشین با دشواری زیادی همراه است. به خصوص که برای شخص راننده  غذا خوردن در داخل ماشین هم خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی است و هم خطرناک است.

قیمت زیر انداز سفری

با وجود تمام مزایا و کاربرد هایی که برای زیر انداز سفری برشمرده ایم، خوشبختانه باید گفت که قیمت زیر انداز سفری زیاد بالا نیست. بلکه این قیمت در حدی است که اکثر اقشار جامعه قادر به پرداخت قیمت زیر انداز سفری و خرید آن هستند. البته پر واضح است که قیمت زیر انداز سفری بستگی مستقیم به جنس و ابعاد و اندازه آن دارد. به این مفهوم که هر چقدر کیفیت جنس زیر انداز سفری بهتر و ضخیم تر باشد. قیمت آن بیشتر است. همچنین هر چه سایز و متراژ زیر انداز سفری بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید
کاربردهای زير انداز مسافرتی

البته همان طور که بر همگان واضح و روشن است. قیمت زیر انداز سفری در تولیدی ها پایین تر از قیمت آن در فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر است. بنابر این اگر مایل به خرید قیمت پایین زیر انداز سفری هستید. باید به سراغ تولید کننده ها بروید. یکی از این تولیدکنندگان معتبر و پیشرو در زمینه تولید کالا های مسافرتی و به ویژه زیر انداز سفری، تولیدی ویرا سفر است. این تولیدی با کیفیت های بالا و قیمت های مناسب و اقتصادی خود اقدام به فروش زیر انداز سفری هم به صورت تکی و هم به صورت عمده می کند. طوری که منبع خرید بسیاری از فروشندگان زیر انداز های سفری و فروشگاه های عرضه کننده زیر انداز در سطح شهر ها همین تولیدی ویرا سفر است.

مزایای دیگر زیر انداز سفری

به غیر از مزیت های اصلی و کاربرد های ویژه و مخصوصی که برای زیر انداز های سفری برشمرده ایم. زیر انداز سفری کاربرد های دیگری نیز در داخل یا خارج از منزل دارد. کاربرد خیلی رایج و مرسوم زیر انداز های سفری نوع پارچه ای و جاجیم به عنوان زیر سفره ای در منازل است. با پهن کردن زیر انداز سفری در زیر سفر های غذای خود می توانید به راحتی از فرش های خود در مقابل ریختن آب و غذا محافظت کنید.

شاید در جواب بگویید که این کاربری را با پهن کردن یک روفرشی هم می توان به دست آورد. ولی باید بگوییم که روفرشی ها اغلب پارچه ای هستند و ضد آب نیستند. بنابراین در مقابل نفوذ آب و یا خورشت های روغنی و رنگی به داخل فرش ها نمی توانند کارایی داشته باشند. در حالی که با استفاده از زیر انداز های سفری که اغلب ضد آب هستند، می توانید از نفوذ مایعات به داخل فرش های خود جلوگیری کنید و از شست و شوی زود هنگام فرش ها بپرهیزید.

بیشتر بخوانید
بهترین حصیر مسافرتی

کاربرد دیگر رایج زیر انداز سفری به عنوان سجاده در هنگام نماز گزاردن در فضای باز و آزاد است. زیرا همان طور که می دانید نماز های جمعه و اعیاد فطر و قربان باید در فضای آزاد و زیر آسمان خوانده شوند. در این گونه موارد استفاده از زیر انداز سفری برای فرد نمازگزار الزامی و حیات بخش است.

برای خرید عمده با ما تماس بگیرید 

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *