انواع میز تاشو 

خريد ميز مسافرتی تاشو

انواع میز تاشو

انواع میز تاشو طوری طراحی شده اند، که در صورت نیاز به بالا و پایین جمع می شود و در صورت عدم استفاده به راحتی می توان آن را جابجا کرد. مزیت اصلی استفاده از میزهای تاشو این است که می توان آن ها را به سرعت تنظیم کرد یا جمع کرد و به مکان دیگری منتقل کرد. میزهای معمولی با پایه ثابت اغلب به دو نفر نیاز دارند تا آن ها را جابجا کنند و جابه‌جایی از اتاقی به اتاق دیگر مشکل ساز است.. میزهای تا شده با حمل و باز کردن چندین میز در یک زمان که با چرخ دستی رومیزی استفاده می شود و همچنین گزینه بسیار خوبی برای سفر هستند و به عنوان میز مسافرتی نیز می توان آن ها را استفاده کرد.

انواع مختلف میز تاشو چیست؟

مانند میزهای پایه ثابت معمولی، انواع میز تاشو نیز در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شود که هر کدام می توانند برای استفاده های متفاوت مناسب باشند، ما فهرستی از رایج ترین انواع میز مسافرتی موجود در بازار و این که چرا ممکن است بخواهید سبک خاصی را انتخاب کنید، گردآوری کرده ایم، شرکت تولیدی ویرا سفر تولید کننده انواع میز و صندلی مسافرتی کودک، بزرگسال در انواع مختلفی می باشد که هر فرد می تواند مطابق با نیاز خود به خرید محصولات شرکت بپردازد.

میزتاشو
میزتاشو
  • میزهای گرد و بیضی شکل

میز تاشو گرد رایج ترین انتخاب برای مهمانی ها، ناهار خوری ها یا مجالس اجتماعی مانند عروسی ها هستند که همه می خواهند در آن شرکت کنند. از آن جایی که افراد در یک دایره می‌نشینند، مکالمه را بسیار آسان‌تر می‌کند. اگر فضا اجازه دهد، همه کسب و کارها اغلب میزهای اتاق جلسه دایره ای را ترجیح می دهند، معمولاً می‌توانید یک سبک میز تاشو را در قطرهای مختلف پیدا کنید تا نیازهای شما را برآورده کند. با این حال، به خاطر داشته باشید که میزهای بزرگتر به فضای بیشتری برای باز کردن نیاز دارند و برای جابجایی سنگین تر خواهند بود.

بیشتر بدانید

صندلی مسافرتی کودکان

تولیدی میز چوبی در اصفهان

توليدي میز تاشو در اصفهان

خرید میز مسافرتی چوبی

خريد ميز پيک نيک

  • میزهای مربعی و مستطیلی

میزهای مستطیلی و مربعی با لبه های مستقیم صاف، امکان تنظیمات بیشتری را در هنگام استفاده از چندین میز فراهم می کنند. با کناره های صاف، می توانید به سرعت فضا را مطابق با نیازهای خود تطبیق دهید، میزهای تاشو مستطیلی و مربعی بسیار همه کاره را می توان تقریباً در هر محیطی، از کنفرانس ها گرفته تا جلسات، ناهار خوری، دفاتر کار و موارد دیگر استفاده کرد. محدوده‌های مستطیل و مربع اغلب در عرض و طول‌های مختلف در دسترس هستند و به شما امکان می‌دهند اندازه‌ها را برای انعطاف‌پذیری بیشتر ترکیب کنید.

بیشتر بخوانید
خريد ميز تاشو چهار نفره
میزتاشو سفری
میزتاشو سفری
  • سایر اشکال رومیزی

بسته به سازنده انواع میز تاشو، برخی از شرکت های تولیدی اشکال مختلفی را ارائه می دهند تا خلاقیت بیشتری در چیدمان ایجاد شود. ممکن است اشکالی را ببینید. مانند یک میز 72 درجه، کنار هم قرار دادن آن ها می تواند جلوه ای موج مانند ایجاد کند. هنگام انتخاب انواع میز تاشو، گزینه های بیشتری نسبت به گرد و مستطیل وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که تمام گزینه های موجود را بررسی کرده اید.

مزایای میزهای تاشو چیست؟

هنگامی که به مزایای میزهای تاشو نگاه می کنید، باید آن ها را با سایر گزینه های موجود مقایسه کنید تا مزایا انواع میز تاشو را برجسته کنید.

  • ایجاد فضای اضافی و تغییر طرح‌بندی

میزهای مسافرتی می‌توانند فضا را اشغال کنند، مخصوصاً زمانی که از آن ها استفاده نمی‌شود، اکثر مشاغل دارای میزهایی با پایه ثابت هستند که انعطاف پذیری و چیدمان را محدود می کند. در یک فضای معین، میز پایه ثابت تنها به شما امکان چیدمان محدودی را می دهد، برای آزاد کردن فضا تنها گزینه ذخیره میزهای ناخواسته با هزینه اضافی، یا دور انداختن آن هاست. اگر میزهایی با پایه ثابت دارید که روی هم چیده می‌شوند، ممکن است در فضای ذخیره‌سازی صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از میزهای تاشو، اگر برای مدت زمان زیادی نیازی به آن ها نباشد، می توانید به راحتی آن ها را در صورت عدم استفاده جمع کنید. پس از جمع شدن، آن ها را به طور منظم به سمتی خارج کنید تا فضای بیشتری در مکان مدنظرتان ایجاد کنید تا با خیال راحت حرکت کنید یا مجبور نباشید که چیدمان خود را تغییر دهید، اگر چندین میز مسافرتی تاشو دارید که استفاده نمی شود، آن ها می توانند به سادگی روی یکدیگر قرار گیرند.

  • نگهداری میز تاشو مسافرتی

چگونه میز پای ثابت را نگهداری می کنید؟ آن ها اغلب روی هم قرار نمی گیرند و تنها موجب جاگیری در منزل می شوند و شما نمی توانید آن ها را روی هم قرار دهید چرا که این کاری نیست که بخواهید مرتباً انجام دهید. میزهای تاشو برای جمع شدن و حرکت به حداقل تلاش نیاز دارند، علاوه بر این، می‌توانید چندین میز را در کنار

منزل دور از مناطقی که اغلب استفاده می‌کنید، به‌طور مرتب روی هم بچینید، اگر نیازهای شما در مقیاس بزرگ‌تر است، معمولاً می‌توانید چرخ دستی‌های رومیزی را تهیه کنید که می‌تواند تا 8 میز تاشو را در خود جای دهد تا حمل و نقل و نگهداری آن‌ها را آسان‌تر کند.

بیشتر بخوانید
توليدی ميز مسافرتی در اصفهان

  حمل و نقل و استقرار ساده میزهای تاشو

حمل و نقل و استفاده میزهای تاشو ساده است، هنگامی که فضای ذخیره سازی در بالاترین حد خود قرار دارد. انواع میز تاشو به شما این امکان را می دهد از فضایی که دارید حداکثر استفاده را ببرید. میزهای مسافرتی تاشو که به صورت صاف تا شوند، حمل و نقل آن ها از انباری به محل مورد نیاز بسیار آسان می کند.مونتاژ آن ها بدون پیچیدگی است، و استقرار آن ها کمتر از یک دقیقه طول می کشد.

   استفاده از میز تاشو در محل کار

با توجه به این که اکثریت زیادی از کارمندان زمان خود را بین کار از خانه و محل کار می گذرانند. داشتن میزهای خالی که فضای بسیار مورد نیاز را اشغال می کنند، فایده ای ندارد. با میزهای تاشو، در روزهایی که از آن ها استفاده نمی شود. می توانید به سادگی آن ها را جمع کنید و کنار بگذارید. این به کسانی که در دفتر هستند فضای بیشتری برای فاصله اجتماعی می دهد.

    رشد یا کوچک کردن کسب و کار شما

مهم نیست که چه شرکتی باشد، ممکن است نقطه ای وجود داشته باشد که در آن کسب و کار شما به سرعت گسترش یابد. یا تعداد کارکنان شما کمتر شود و به میزهای بیشتر یا کمتری نیاز داشته باشید. حتی ممکن است دفتر را جابه جا کنید تا هزینه های اضافی را کاهش دهید یا فضای بیشتری به دست آورید. با میزهایی که تا می شوند. مهم نیست که ظرفیت کم یا زیاد شود، گزینه تاشوندگی میزدر دسترس شماست. این  مورد یک راه حل فوری بدون نیاز به فکر کردن به خرید میزهای جدید یا این که با میزهایی که دیگر جایی برای آن ها ندارید چه کاری انجام دهید را ارائه می دهد.

   سبک و اندازه مختلف میزهای تاشو

در اکثر نقاط انواع میز تاشو تولید می‌شود، مواد متعددی برای زیبایی شناسی میزهای متنوع استفاده می شود. از فلز و پلاستیک گرفته تا مواد چوبی مانند افرا و بلوط. فرصت‌های موجود را کاوش کنید تا میزهای تاشو که به بهترین شکل خواسته‌های شما را برآورده می‌کند را تهیه کنید.

  معایب میز مسافرتی تاشو چیست؟

میزهای تاشو، مانند هر چیزی که دارای قطعات متحرک است، در مقایسه با یک جایگزین ثابت، احتمال خرابی یک قطعه را افزایش می دهد. با این حال، مکانیسم هایی که آن ها را نگه می دارند برای دوام مهندسی شده اند و به طور خاص برای استفاده مکرر طراحی شده اند. جنبه دیگری که باید به آن توجه کرد وزنی است که میز می تواند به طور ایمن تحمل کند. در جایی که اتصالاتی دارید که توسط مهره ها و پیچ ها نگه داشته می شوند. به اندازه دو تکه فلز جوش داده شده قوی نخواهند بود. بنابراین، اگر بارهای سنگینی را روی سطوح قرار می دهید. ابتدا محدودیت ها را با سازنده بررسی کنید تا از مناسب بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید
معرفي 6 مدل جديد ميز تاشو

   نحوه باز کردن میزهای تاشو

انواع میز تاشو را به دیوار محکمی تکیه دهید، اطمینان حاصل کنید که فریم پاها یکی بالاتر از دیگری قرار دارند.

قاب بالای پای را به سمت خود بکشید و ساق را به سمت بیرون بچرخانید. سپس دو انتهای کانال قفل را محکم فشار دهید تا ساق در جای خود ثابت شود. به مرکز کانال قفل فشار ندهید، فقط به انتهای آن فشار وارد کنید.

مکانیزم قفل را به آرامی در جای خود بلغزانید تا زمانی که صدای کلیک ضعیفی را بشنوید تا اطمینان حاصل شود. که پایه های میز در موقعیت قفل شده اند. زبانه قفل باید قبل از استفاده از میز درگیر شود، میز را با احتیاط روی پاهایش بلند کنید و مطمئن شوید که هر چهار پا ثابت هستند .میزهای مسافرتی تاشو مانند هر سطح دیگری کثیفی را از دست‌ها، غذا و نوشیدنی و سایر منابع جمع می‌کنند. در هر نقطه از جهان، بهداشت یک دغدغه کلیدی است و هیچ کس نمی خواهد پشت میزی بنشیند که ناپاک به نظر می رسد.

  تمیز کردن میزهای تاشو

  • قاب ها و سطوح را با استفاده از یک پارچه مرطوب و در صورت لزوم، یک محلول پاک کننده صابون سبک مانند مایع شوینده تمیز کنید.
  • باید از ساینده اجتناب شود زیرا ممکن است سطح میز و قاب را خراش دهند.
  • استفاده از یک پارچه نرم خشک یا الیاف میکرو در از بین بردن لک و اثر دست موثر خواهد بود.
  • در زیر فریم، می توان از یک پولیش فلزی اختصاصی که برای کروم طراحی شده است. برای بهبود ظاهر کروم قدیمی استفاده کرد.
  • از سفید کننده یا سایر پاک کننده های سوزاننده / حلال استفاده نکنید زیرا باعث آسیب دائمی می شود.

  جمع بندی

جایی که میزهای تاشو خود را خریداری می کنید به نحوه استفاده از آن ها بستگی دارد. یک پایه تامین کننده بزرگ برای این میزها وجود دارد، بنابراین مهم است که نه تنها طرح صحیح را انتخاب کنید. بلکه سازنده مناسب را نیز انتخاب کنید، تا بعدا در فرایند استفاده از خرید خود راضی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *