انواع روبالشی شيک

اندازه بالش استاندارد

انواع روبالشی شيک

خیلی از بانوان خانه دار برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب خود اقدام به خرید انواع روبالشی شیک می کنند. خرید انواع روبالشی شيک باعث تنوع و جلوه در نمای ظاهری اتاق ها و حتی کمد مربوط به لوازم خواب می شود. ضمن این که با خرید انواع روبالشی شيک و جدید برای اعضای خانواده خود می توانید در تغییر نما و تقویت روحیه افراد خانواده خود موثر باشید. تنوع و جذابیت در اسباب و لوازم خواب با خرید انواع روبالشی شیک و رنگارنگ تامین می شود.

انواع روبالشی شیک در منازل و جهیزیه های تازه عروس می تواند بسیار زیبا و متنوع و چشم گیر باشد. انواع روبالشی شیک می تواند جنس های مختلفی داشته باشد. بعضی روبالشتی های ابریشمی و ساتن را شیک می دانند. برخی افراد روبالشتی های مخمل و یا سنتی را شیک می دانند. برخی سلیقه هایی که طرفدار طرح های جدید و مدرن هستند، نیز روبالشی های شانل و نخی گلدار و نقره کوب را شیک می دانند. در هر صورت انواع روبالشی شیک و جدید می تواند جلوه ای ویژه از تازگی و طراوت به منزل شما ببخشد. امروزه با تنوع در صنعت منسوجات و پارچه امکان تولید انواع روبالشی شیک و رنگارنگ و جذاب فراهم آمده است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

انواع روبالشی شیک و مدرن در تولیدی ها و فروشگاه های کالای خواب موجود در سراسر شهر های کشور می تواند سلیقه هر خانواده ای را تامین نماید و جلوه تازگی و تنوع و زیبایی را به فضای داخلی آن خانه ببخشد.

بیشتر بخوانید
بهترين اندازه يک بالش

قيمت روبالشتی شيک

قيمت روبالشتي شيک بستگی به جنس پارچه آن روبالشی دارد. ولی به صورت کلی می توان گفت که قیمت روبالشتی شیک از جنس ساتن و ابریشم از قیمت بیشتر انواع جنس های دیگر روبالشی بالاتر و گران تر است. بعد از قیمت بالای روبالشتی های ابریشمی به قیمت روبالشتی های سنتی و انواع مختلف قیمت روبالشتی شیک مخمل می رسیم. در سطح های پایین قیمتی به قیمت روبالشتی شیک نخی و کتان و پنبه ای می رسیم. البته در این بین میزان و درصد نخ های طبیعی و پنبه موجود در پارچه آن روبالشی در قیمت آن روبالشتی نخی و کتان و پنبه ای موثر است. بدیهی است که هر چه درصد پنبه و الیاف طبیعی موجود در آن روبالشی نخی بیشتر باشد، قیمت آن روبالشتی بالاتر و بیشتر خواهد بود. به نسبت روبالشی های پنبه ای- پلی استری که درصدی نیز نخ های الیاف مصنوعی یا پلی استری دارند.

قیمت روبالشتی شیک در تولیدی ها بسیار کمتر از قیمت آن در مغازه ها و فروشگاه های کالای خواب موجود در سطح شهر ها است. بنابراین اگر شما به دنبال خرید انواع روبالشتی شیک برای منزل یا جهیزیه عروس هستید بهتر است که آن را در تولیدی ها جستجو کنید. همچنین قیمت روبالشتی شیک در خرید های عمده بسیار پایین تر از قیمت آن در خرید های جزئی و تکی است. بنابراین خرید روبالشتی شیک به صورت عمده از تولیدی ها توسط فروشندگان و مغازه داران بسیار به صرفه تر و اقتصادی تر است تا خرید های تکی و جزئی. زیرا در خرید های عمده انواع روبالشی شیک تخفیف های بیشتری از سمت تولیدی ها به مشتریان داده می شود.

بیشتر بدانید

خريد روبالشتی شيک

خريد عمده روبالشتی دو عددی

خريد روبالشتی دو عددی

خريد روبالشتی ابريشمی

روبالشتی ابريشمی

خرید انواع روبالشی شيک

بهتر است هنگام خرید انواع روبالشی شیک به جنس و ضخامت پارچه آن نیز دقت کافی و لازم را داشته باشید. نوع و مدل دوخت روبالشتی نیز در مقاومت آن روبالشی در برابر شست و شو موثر است. معمولاً روبالشی هایی که دارای دور دوخت های صنعتی هستند، دارای مقاومت بیشتری هستند. برخی افراد ترجیح می دهند حتی در خرید انواع روبالشی شیک مدل دوخت آن روبالشی به صورت دکمه دار و یا زیپ دار باشد. در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند بدون هیچ گونه دکمه و یا زیپ باشد و تنها با روی هم آمدن لایه های پارچه پشت بالشت، نمای پشت بالشت به صورت یکپارچه و پوشیده باشد.

بیشتر بخوانید
لیست قیمت بالش

خرید انواع روبالشی شیک بسته به اولویت انتخاب شما در جنس پارچه آن روبالشتی دارد. البته موردی که معمول است این است که بیشتر افراد خرید روبالشتی شیک ساتن و ابریشمی براق را ترجیح می دهند. بعد از آن روبالشتی های مخمل و روبالشتی های قابی و سنتی جزء روبالشی های شیک به حساب می آیند. در تولیدی ویرا سفر انواع روبالشی های مخمل، شانل و قابی بسیار شیک و زیبا تولید می شوند. روبالشتی های شیک تولیدی ویرا سفر همگی دارای کیفیت های بسیار بالا و قیمت های مناسب و تولیدی هستند. زیرا جنس روبالشتی های تولیدی ویرا سفر همگی از جنس های مرغوب و نخی، کتان و ساتن هستند. روبالشتی های سنتی تولیدی ویرا سفر نیز آن چنان ضخامت و استحکامی دارند که به عنوان تکیه گاه های کنار دیوار نیز می توانند در منازل و یا رستوران های سنتی به کار برده شوند.

قيمت روبالشتی شيک در تولیدی

هزینه روبالشتی شيک در تولیدی ها همیشه پایین تر و به صرفه تر از قیمت آن در داخل مغازه ها و فروشگاه های کالا های خواب است. قيمت روبالشتی شيک به صورت فروش عمده در تولیدی ها خیلی کمتر از قیمت خرید تکی و جزئی آن است.

قيمت روبالشتی شيک در تولیدی ویرا سفر نیز مانند همه تولیدی های روبالشتی بسیار پایین و به صرفه است. در حالی که روبالشتی های شیک تولیدی ویرا سفر کیفیت های بسیار بالایی دارند.

قیمت روبالشتی شیک مخمل، شانل و قابی در تولیدی ویرا سفر در حدی مناسب است که این تولیدی هم به صورت عمده اقدام به فروش روبالشتی های خود می کند و هم به صورت تکی و جزئی به مصرف کنندگان خانگی. البته مسلم است که قیمت های تولیدی و به صرفه ویرا سفر باعث صرفه اقتصادی همه خریداران روبالشتی آن در سراسر کشور می شود. به ویژه خریداران عمده روبالشتی در فروشگاه های کالای خواب می توانند با استفاده از قیمت های تخفیفی و عمده تولیدی ویرا سفر به سود بسیار معقولی حاصل از فروش تکی این روبالشتی ها برسند. ارسال روبالشتی های تولیدی ویرا سفر به آدرس مشتریان همگی بر اساس پست اکسپرس و باربری در اسرع وقت تحت پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان فروش آن انجام می شود.

بیشتر بخوانید
توليد و پخش روبالشی


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *