خرید عمده کیف نوزاد

ساک نوزاد بیمارستان

خرید عمده کیف نوزاد

خرید عمده کیف نوزاد، این روز ها به علت مقرون به صرفه تر بودن آن، افزایش پیدا کرده است. به همین علت تولیدکنندگان این محصول، سعی بر آن دارند تا کیف نوزاد را به صورت انبوه و در سطح وسیعی، تولید نمایند. در این صورت می توان تمامی نیازهای بازار خرید و فروش این کالا را تامین نمود. به همین دلیل، کیف نوزاد در انواع بسیاری از مدل ها در بازار یافت می شود.

نکات در هنگام خرید عمده کیف نوزاد

کیف نوزاد از لوازم ضروری بوده که بسیار کاربردی و جا دار می باشد. به همین دلیل، خرید آن در هنگام انتخاب سیسمونی لازم و ضروری می باشد. در هنگام خرید این کیف، باید به نکات مهمی توجه نمود. این نکات به شرح ذیل می باشد؛


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بیشتر بدانید

ساک و کیف نوزاد

کیف نوزادی جدید

نقش بالش در سلامت بدن

حراجی بالش

قیمت بالش الیاف

▪ بند کیف نوزاد؛

در هنگام خرید عمده کیف نوزاد باید توجه کنید که بند این کیف ها، بلند و قابل تنظیم باشد.  همچنین لیز نباشد. به گونه ای که روی شانه لیز نخورده و به روی بازو نیفتد. به طور کلی، می بایست موجب راحتی در حمل کیف بشود.

▪ کلیپس کالسکه؛

داشتن کلیپیس برای کیف نوزادان، برای افرادی که در محیط شهری زندگی می کنند، دارای اهمیت می باشد. این کلیپس ها کمک زیادی به راحتی شما کرده و موجب حمل آسان کیف می شود. همچنین به راحتی به لوازم درون کیف دسترسی خواهید داشت. لازم به ذکر است یک بند کوتاه و یا بندی بلند که تنظیم شده باشد، مناسب بوده و از سرقت آن جلوگیری می نماید. گفتنی است در برخی کالسکه های بزرگ، نیازی به کلیپس نمی باشد.

بیشتر بخوانید
جا فلاکسی مسافرتی

▪ داشتن پد تعویض؛

از لوازم ضروری والدین، پد تعویض برای نوزادان می باشد. گاهی برخی از پدر مادر ها فراموش کرده و آن را در کیف نمی گذارند. این خود موجب بروز مشکلاتی می شود. این مشکل توسط کیف هایی که پد تعویض و محلی برای تعبیه آن، داشته باشد، به آسانی حل خواهد شد.

▪ داشتن جیب اضافی؛

در هنگام خرید عمده کیف نوزاد، توجه نمایید که جیب های بیرونی و درونی متعدد، موجب می شود به آسانی و به سرعت، وسایل خود را پیدا کنید. در واقع می توانید جیب های خاصی را برای وسایل مد نظر خود انتخاب نمایید. این خود موجب می شود کیف شما منظم بوده و به سرعت به وسایل خود دسترسی پیدا کنید.

▪ داشتن پایه؛

سعی کنید کیف نوزادی پیدا کنید که خود به خود بتواند بایستد. در واقع اولین مزیت در این نوع کیف ها این است که شما می توانید تنها با یک دست نیازهای خود را رفع کنید. همچنین در صورت داشتن پایه ی مناسب، به راحتی روی زمین گذاشته شده و از کثیف شدن آن جلوگیری خواهید نمود.

▪ رنگ مناسب؛

در هنگام خرید عمده کیف نوزاد، توجه به رنگ کیف ها بسیار مهم می باشد. چرا که برخی رنگ ها در اصلاح دخترانه و برخی دیگر پسرانه می باشد. در این بین، رنگ های خنثی ای نیز وجود دارند که این موقعیت را برای والدین فراهم می کند که در صورت خرید آن ها، برای نوزادان غیرهمجنس نیز استفاده نمایند.

▪ اندازه ی کیف نوزاد؛

توجه کنید که در هنگام خرید عمده، متناسب با نیاز های والدین، در سایز های متناسب تهیه نمایید. به عنوان مثال، در صورتی که نیازبوده تا لوازم و وسایل بیشتری همراه باشد، در این صورت کیف بزرگ تری نیز نیاز می باشد. در کل متناسب با نیاز افراد متعدد، باید تهیه کیف صورت گیرد.

بیشتر بخوانید
آموزش دوخت جا فلاکسی

▪ زیپ مناسب به کار رفته در کیف نوزاد؛

توجه کنید که در هنگام خرید عمده به نوع زیپ های کیف توجه نمایید. هر چه زیپ ها مناسب و محکم تر باشد، از زود خراب شدن آن جلوگیری نموده و موجب می شود وسایل نوزاد از کیف، بیرون نریزد. همچنین در زیبایی کیف نیز، نوع زیپ تاثیر گذار می باشد. توجه به این نکته نیز داشته باشید که نوع زیپ به کار رفته موجب ایجاد سر و صدا نشود. چرا که ممکن است نوزاد شما خواب بوده و موجب بیدار شدن وی بشود.

▪ داشتن قابلیت شست و شو؛

در هنگام خرید عمده کیف نوزاد، باید به داشتن قابلیت شست و شو توجه نمود. چرا که امکان دارد کیف نوزاد به علل متفاوتی کثیف شده و نیاز به شست و شو داشته باشد. کیفی که بتوان آن را به آسانی تمیز نمود و یا در ماشین لباس شویی آن را شست، موجب می شود بتوان زمان بیشتری از کیف استفاده نمود.

▪ کیف لوازم جانبی داخلی کیف نوزاد؛

این مورد در برخی از کیف ها موجود بوده و امکان دسترسی بیشتری را برای والدین فراهم می کند. همچنین موجب امنیت بیشتر نیز می شود.

▪ عایق بندی جیب ها؛

این نوع جیب ها برای شیر خشک و شیر مادر مناسب می باشد. همچنین می تواند بسته های سرد و گرم مواد غذایی را در آن نگه داشت.

تولید کننده ی معتبر کیف نوزاد

برای خرید عمده کیف نوزاد می بایست از تولید کننده ای خریداری شود که از بهترین اجناس و مواد اولید جهت تولید این کیف ها استفاده می کند. همچنین از مقاومت کیف های نوزاد تولیدی نیز اطمینان خاطر داشته باشید. تولید و فروش کیف نوزاد توسط ویراسفر به همراه تنوع در رنگ بندی، طرح و مدل ساک، این امکان را برای خریداران عمده فراهم آورده تا بتوانند کیف های مورد نظر خود را از مجموعه ی گسترده انتخاب نمایند. چرا که محصولات این مجموعه دارای تنوع بوده و پاسخ گوی تمامی نیاز های شما عزیزان خواهد بود. شما می توانید با بودجه های متفاوت، محصولاتی با کیفیت و قیمت های مختلف و صد البته مقرون به صرفه، تهیه نمایید. در واقع یکی از اصلی ترین تولید کنندگان کیف نوزاد، مجموعه ی ویراسفر می باشد که شما می توانید با خیالی آسوده، کیف نوزاد را به صورت عمده تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید
تولیدی جا قلیونی

سخن آخر

ما در این مقاله به بررسی خرید عمده کیف نوزاد پرداختیم. همچنین نکاتی را که لازم است در هنگام خرید به آن توجه شود را ذکر کردیم. گفتنی است تنها زمانی می توان از خرید عمده ی خود راضی بود که از تولید کننده ای معتبر تهیه شود. مجموعه ی ویراسفر این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده تا کیف های نوزاد را با بالاترین کیفیت و در انواعی از تنوع در طرح و رنگ و جنس تهیه نمایند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *