فروش عمده کاور رختخواب جاجیم

فروش عمده کاور رختخواب جاجیم

فروش عمده کاور رختخواب جاجیم

فروش عمده کاور رختخواب جاجیم ،کاورهای جاجیم کاورهای رختخواب بافته شده هستند که معمولاً از الیاف طبیعی با بافت نسبتاً شل بین 14 تا 16 نخ در هر اینچ ساخته می شوند. به دلیل الیاف طبیعی و رنگ های طبیعی که برای رنگ آمیزی کاورها استفاده می شود، جاجیم ها معمولاً قطعاتی با رنگ خاکی پر جنب و جوش هستند که در بسیاری از سبک های دکور به خوبی کار می کنند، به جای این که کاور رختخواب جاجیمی را دور بیندازید، می توانید قسمتی را به یک محصول دیگر تغییر دهید.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

جاجیم چیست؟

اول از همه، جاجیم بر خلاف بسیاری از محصولات دیگر مسطح است، جاجیم‌ها را عشایر برای مصارف مختلف می‌ساختند و داخل چادر را تزئین کردند. جاجیم در گذشته به عنوان زین یا جهیزیه استفاده می شد، پشم همیشه از گوسفندان خود عشایر می آمد، امروز تغییر کرده است اما نه همه جا، زیرا هنوز برخی از جاجیم ها توسط قبایل کوچ نشین در ایران، افغانستان یا قفقاز ساخته می شود. بافندگی کاورها و یا محصولات جاجیمی دیگر با دست بر روی بافندگی های نسبتاً کوچک انجام می شود، از آن جایی که عشایر مجبور بودند مسافت های طولانی را با حیوانات خود طی کنند، ساخت محصولات بزرگتر به سادگی عملی یا حتی امکان پذیر نبودند چرا که حمل آن ها دشوار بود.

مواد، پارچه مورد استفاده در جاجیم

فروش عمده کاور رختخواب جاجیم چشمگیر و جاودانه هستند و جاجیم می‌تواند پرده‌های معمولی، پرده‌های رومی، تکه‌های مبلمان، کوسن‌ها، یا سایر وسایل را ایجاد کند. اصطلاح جاجیم به کاورها و قالیچه های ملیله‌ای مسطح از بالکان در اروپای جنوب شرقی تا پاکستان در جنوب آسیا اطلاق می‌شود، اما معمولاً در دنیای پارچه، طرحی که روی این کاور‌ها استفاده می‌شود برای توصیف طرح پارچه استفاده می‌شود. پارچه های جاجیم در بین مردم برجسته هستند و به راحتی قابل تشخیص هستند، پارچه های جاجیم معمولاً شامل رنگ های غنی هستند که هر اتاقی را گرم می کنند، در شرکت تولیدی ویرا سفر شما می توانید طیف وسیعی از پارچه های جاجیم منحصر به فرد از جمله پارچه های مخصوص کاور رختخواب جاجیم و پارچه های روکش جاجیم را انتخاب و خریداری کنید، جاجیم های شرکت معتبر ویرا سفر از انواع پارچه ها از جمله شنل، ژاکارد و چاپ ساخته می شوند.

بیشتر بخوانید
لیست قیمت انواع حصیر

فروش عمده کاور رختخواب جاجیم

نکات مهم در خرید عمده جاجیم

قیمت محصول

نکته دیگری که باید در فروش عمده کاور رختخواب جاجیم در نظر گرفته شود قیمت است، همانطور که قبلا ذکر شد. کاورهای سنتی معمولاً به دلیل فرآیند ساخت، ارزان تر ازکاور های جاجیم هستند. با توجه به این که کاورهای سنتی امروزه اغلب ماشینی بافته می شوند، این امر قیمت را کاهش می دهد و آن ها را برای خرید در دسترس مشتریان قرار می دهد. با این حال، برای اصالت کاور رختخواب جاجیم بهتر است. زیرا به دلیل سنتی بودن آن ها معمولاً دستباف هستند. انواع کاورهای جاجیمی دستباف حس خانگی تری را ارائه می دهند و هم برای فضای داخلی سبک قدیمی و هم با فضای داخلی معاصر مناسب هستند.

بیشتر بدانید

زیرانداز 3نفری جاجیمی

کاور رختخواب جاجیمی در اصفهان

کیف مسافرتی جاجیم

فروشگاه زیرانداز جاجیمی

انواع کیف جاجیمی

دوام محصول

کاورهای رختخواب یک محصول مهم برای نگهداری کالای خواب افراد است بنابراین دوام کاوری که خریداری می کنید چیزی است که باید در نظر گرفته شود، کاورهای جاجیم دستباف به دلیل نوع بافت آن دوام بیشتری نسبت به کاورهای معمولی و ماشینی سنتی دارند. علاوه بر این، به دلیل قابلیت تعویض آسان، و ساخت آن ها با روشی فوق‌العاده سریع، کاورهای معمولی  بیشتر از کاورهای جاجیم سایش می‌شوند. همانطور که قبلا ذکر شد، کاور‌های سنتی معمولاً ضخیم‌تر (به دلیل پرز بودن) از کاور‌های جاجیم هستند، اما این بدان معنا نیست که آن ها توانایی بیشتری برای نگهداری کالای خواب شما هستند.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

الگوهای کاربردی جاجیم

نقوش سنتی کاورهای رختخواب جاجیم، اشکال هندسی هستند که در رنگ‌ها و ترکیب‌های متنوع به کاورها جان می‌بخشند. این که چه رنگ هایی استفاده می شود کاملاً به مبدأ کاورها بستگی دارد. رنگ‌های طبیعی وجود دارد مثلاً؛ از گیاهانی مانند رنگرز یا آن هایی که به صورت مصنوعی تولید می‌شوند. اما از نظر درخشندگی از رنگ‌های طبیعی پایین‌تر هستند. الگوها معمولاً بسیار ساده هستند مستطیل و مثلث، الماس یا راه راه را می توان در طرح های نامنظم یا سراسری یافت. به نظر می رسد جاجیم ها با سبک آن زمان مطابقت دارند برخی از طرح ها در حال حاضر مد هستند و در تولید کاور مورد استفاده قرار می گیرند. اصلاً جای تعجب نیست که طرفداران جاجیم در فروش عمده کاور رختخواب جاجیم عاشق کاورهای رختخواب سنتی عشایری هستند.

بیشتر بخوانید
زیرانداز 6 نفری جاجیم

با این وجود، به سختی هیچ محدودیتی برای طراحی کاورهای جاجیمی وجود دارد. زیرا هر منطقه الگوی جاجیم خود را در طول قرن ها توسعه داده است. بنابراین می‌توان جاجیم‌ها را بر اساس الگوی هر کشور یا منشأ آن ها تعیین کرد. جاجیم ایرانی قطعا با جاجیم مراکشی متفاوت است همچنین فروشندگان متخصص روی محصولات جاجیمی برچسب می زنند و کشور مبدا و جنس آن را مشخص می کنند. بنابراین می توانید مطمئن شوید که چه چیزی می خرید و استفاده می کنید.

طول عمر بسیار خوب محصولات جاجیمی

کاورهای رختخواب جاجیم ترکیبی از طراحی و دوام هستند. چندین دلیل برای این وجود دارد حتی در دوران مدرن، جاجیم هنوز با دست بسیار محکم بافته می شود. در نتیجه کثیفی شانس کمی برای قرار گرفتن بین الیاف دارد و اگر این اتفاق بیفتد. کاورها را می توان به راحتی تکان داد یا با شستشو تمیز کرد. علاوه بر این، کاورهای رختخواب جاجیم را می توان در دو طرف استفاده کرد، زیرا پشت و جلوی جاجیم های واقعی ظاهر یکسانی دارند. برای این بافت مانند جاجیم سومخ استثناهایی وجود دارد، اما قاعدتاً می توان از دو طرف آن استفاده کرد.

نتیجه

مواد مورد استفاده برای تولید و فروش عمده کاور رختخواب جاجیم نیز از این نظر شایسته ستایش است. پشم واقعی نسبت به منسوجات مصنوعی حساسیت کمتری به خاک دارد. بی جهت نیست که کاورهای رختخواب جاجیمی با قدمت بالا وجود دارند که بی عیب و نقص و ارجمند می درخشند. جاجیم های عتیقه باید بالای 80 سال قدمت داشته باشند، چنین قطعاتی کمیاب و بر این اساس گران هستند. با این حال، شما با خرید انواع محصولات جاجیمی یک قطعه از تاریخ واقعی را خریداری می کنید.

بیشتر بخوانید
تولیدی جاجیم در اصفهان


برای خرید عمده بیشتر تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *