خريد عمده روبالشی مخمل ساده

قيمت بالش پر

خريد عمده روبالشی مخمل ساده

بر همگان واضح و روشن است که خريد عمده روبالشي مخمل ساده بسیار به صرفه تر و اقتصادی تر از خرید تکی و جزئی آن است. خريد عمده روبالشي مخمل ساده به ویژه برای مغازه داران عزیز و صاحبان فروشگاه های کالای خواب در سطح شهر ها بسیار اهمیت دارد. زیرا آن ها برای تامین کالا های قابل فروش در مغازه یا فروشگاه خود احتیاج به خريد عمده روبالشي مخمل ساده و انواع دیگر روبالشی های گوناگون دارند. بدیهی است خريد عمده روبالشي مخمل ساده بیشتر اوقات از تولیدی ها انجام می شود. زیرا قیمت هر محصولی در تولیدی آن پایین ترین قیمت موجود در بازار است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

از آن جایی که روبالشی های مخمل بسیار پر فروش هستند. خريد عمده روبالشي مخمل ساده توسط صاحبان فروشگاه های کالای خواب می تواند محل سود و فروش بسیار بالایی باشد. زیرا روبالشی های مخمل و به ویژه روبالشی های مخمل ساده بسیار پر طرفدار و پر استقبال هستند.هم کیفیت و ضخامت مناسبی دارند و هم به راحتی با هر نوع دکوراسیون داخلی خانه ای ست می شوند. زیرا سادگی این روبالشی های مخمل کمک می کند که با هر رنگ و مدل کالای خوابی که در منزل شما است. هماهنگ شوند و سازگار باشند. مضاف بر آن که طیف وسیع رنگ های پر رنگ و کم رنگ این روبالشی های مخمل ساده به راحتی می تواند هر نوع سلیقه ای را پشتیبانی کند.

بیشتر بدانید

خريد روبالشی مخمل جديد

انواع روبالشتی مخمل جديد

قيمت روبالشی گلدار

خريد روبالشتی گلدار

خريد روبالشي دو رو مخمل

قيمت روبالشي مخمل ساده

در مقایسه با انواع دیگر روبالشی های ابریشم و ساتن یا پنبه ای و کتان می توان گفت که قيمت روبالشي مخمل ساده یک قیمت متوسط و روبه پایین است. البته بدیهی است که قيمت روبالشي مخمل ساده بسته به درجات کیفیت مخمل آن و ضخامت پارچه مخمل متغیر باشد. ولی در کل باید گفت که قيمت روبالشي مخمل ساده قیمت مناسب و متوسط و قابل خریدی برای اکثریت افراد جامعه است.

بیشتر بخوانید
روبالشتی ابريشمی

در تولیدی های مختلف کیفیت های متفاوت روبالشی های مخمل ساده با ضخامت های متفاوت عرضه می شود ولی قيمت روبالشي مخمل ساده در رده قیمتی میانی در بین روبالشتی ها قرار دارد. به صورتی که از قیمت روبالشتی های ابریشم و ساتن و سنتی پایین تر است و از قیمت روبالشی های نخی و پلی استری بالاتر است. به همین دلیل است که گفته می شود قيمت روبالشي مخمل ساده قیمتی متوسط و میانی است. قیمت روبالشتی مخمل ساده حتی از قیمت روبالشی های مخمل شانل و قابی نیز پایین تر است. زیرا از اولین مدل های روبالشی های مخمل است و پارچه های آن ها از پارچه روبالشی های مخمل برجسته ارزان تر هستند.

البته باید توجه داشت که این قيمت روبالشي مخمل ساده با توجه به کیفیت پارچه های مخمل و دوام و ماندگاری آن ها بسیار مناسب و به صرفه است. زیرا برای مثال طول عمری که یک روبالشی مخمل ساده دارد دو برابر مدت زمانی است که روبالشی های نخی یا کتان عمر می کنند. بنابراین هزینه ای را که برای پرداخت قيمت روبالشي مخمل ساده صرف می کنید. باید یک سرمایه گذاری با ارزش به حساب بیاورید و نه یک هزینه مصرف شده که باید صرف شود.

مزایای خرید روبالشي مخمل ساده

از مهم ترین مزایای روبالشی مخمل ساده ضخامت پارچه آن و کیفیت و مقاومت آن در مرور زمان است. به جرات می توان گفت روبالشی های مخمل یکی از عمری ترین و ماندگارترین روبالشی هایی هستند که تا به حال به بازار آمده اند. زیرا تراکم بافت و ضخامت پارچه مخمل از آن یک روبالشی ماندگار و مقاوم ساخته است. علاوه بر آن روبالشی های مخمل ساده بر اثر شست و شو های پیاپی سالیان در منزل به هیچ وجه دچار رنگ و رو رفتگی نمی شوند و هرگز پرز نمی دهند.

بیشتر بخوانید
بدون بالش خوابیدن

امتیاز سوم روبالشی های ساده مخمل ، جلوه زیبا و براق و شیک آن ها است. همان طور که تا کنون شنیده اید از قدیم الایام فاخر بودن پارچه های مخمل مثال زدنی بوده است. در آن زمان فقط اعیان و اشراف از پارچه های مخمل لباس می دوخته اند یا برخی بقچه های تزئینی آن ها از پارچه مخمل بوده است. ولی خوشبختانه امروزه پای این پارچه با کیفیت و مرغوب و زیبا به کالای خواب ایرانی باز شده است . روبالشی های مخمل ساده جزئی از روبالشی های معمولی بیشتر قشر های جامعه قرار دارد. به همین دلایل بهتر است که اگر به دنبال یک روبالشی ماندگار و با کیفیت و در کنار آن زیبا و براق می گردید. با خرید روبالشی مخمل ساده به این جستجو پایان دهید.

خريد عمده روبالشي مخمل ساده از تولیدی

همه افراد جامعه می دانند که خريد عمده روبالشي مخمل ساده از تولیدی بسیار به صرفه تر و ارزان تر از خرید از فروشگاه ها و بازار است. به ویژه برای مغازه داران و صاحبان فروشگاه های عرضه کننده کالای خواب که باید با خريد عمده روبالشي مخمل ساده و دیگر انواع روبالشی، کالا های مورد نیاز برای فروش در مغازه خود را تامین کنند. یکی از این تولیدی هایی که برای خريد عمده روبالشي مخمل ساده به هموطنان عزیز معرفی می کنیم، تولیدی ویرا سفر است. این تولیدی که بیش از 112 نوع محصولات ویژه سفر و کالای خواب را تولید می کند. می تواند یک مرجع کامل و بسیار با کیفیت برای تامین کالا های مغازه های داخل شهر ها باشد.

بیشتر بخوانید
روبالشتی ساتن

تنوع محصولات بسیار گوناگون تولیدی ویرا سفر از انواع بالش های پنبه ای و تشک های مسافرتی گرفته تا انواع سرویس های روتختی ویژه عروس این تولیدی به علاوه انواع روبالشی های مخمل، شانل ، قابی و روبالشتی های سنتی می تواند.خود به تنهایی تامین کننده عمده یک فروشگاه کالای خواب مجهز باشد. به خصوص که قیمت های عمده روبالشی ها و محصولات کالای خواب تولیدی ویرا سفر بسیار مقرون به صرفه و مناسب است. در فروش های عمده نیز شرایط بسیار خوبی را برای پرداخت عزیزان مغازه داران در نظر گرفتیم. بنابراین به شما عرضه کنندگان و توزیع کنندگان روبالشی در سرتاسر ایران عزیز پیشنهاد می کنیم.که با خرید عمده روبالشی از این تولیدی خیال خود را از بابت قیمت و کیفیت آسوده کنید.

فروش به صورت عمده می باشد

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *