خرید عمده تشک مسافرتی

خرید عمده تشک مسافرتی

خرید عمده

خرید عمده تشک مسافرتی، تشک مسافرتی یکی از رایج‌ترین مصرف های مردم ایران می باشد. زیرا این تشک را اکثراً هم برای مهمان ها و برای مسافرت استفاده می کنند.خواب و اهمیت به جسم و بدن بسیار اهمیت بالایی دارد زیرا باعث می‌شود که شما در روز بعد این انرژی بیشتری داشته باشید و نشاط بالاتر برای انجام کارهای روزمره خود داشته باشید.

مجموعه ویرا با بیش از یک دهه تولید کننده انواع تشک مسافرتی از جمله تشک مسافرتی آکاردئون ،تشک مسافرتی ژاکارد و .. می باشد شما عزیزان برای خرید عمده تشک مسافرتی می توانید با کارشناسان بخش فروش عمده تشک مسافرتی تماس بگیرید و استعلام قیمت تشک مسافرتی را بگیرید شماره تماس مجموعه 03136939999

اگر خواب کافی نداشته باشید ..

تصور کنید که خواب شما کافی نباشد در این صورت شما نمی توانید. به کارهای روزمره تان برسید و روز بدی را تجربه خواهید کرد. بنابراین توجه به خواب در مکانی که جسم شما در آن قرار دارد تا بتواند انرژی مورد نیاز خودش را تامین کند بسیار اهمیت دارد. بنابراین شرکت های مختلفی در صدد آن برآمدند. که تجربه های مسافرتی و تشک هایی را به مردم عرضه کنند که مردم بتوانند به سلامت خواب خود در هنگام سفر نیز اهمیت بدهند.

خرید عمده تشک مسافرتی
خرید عمده تشک مسافرتی

تشک مسافرتی

این تشک از این نظر در دیدگاه مردم جایگاه ویژه ای دارد که می‌تواند قابلیت حمل بالایی داشته باشد . شما می‌توانید به راحتی آن را در هر کجا که بخواهید با خودتان ببرید و نگران حمل کردن آن نباشید .یکی دیگر از ویژگی های به خصوص آن داشتن کیف مخصوص آن می باشد. که شما با قرار دادن تشک در این کیف می توانید .به راحتی آن را حمل کنید و نگران کثیف شدن و یا آلوده شدن تشک تان نباشید. زیرا همانطور که می‌دانید مکان خواب هر فرد به سلامت جسمی و سلامت درونی او نیز بستگی دارد.

خرید عمده تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی انواع مختلفی دارند و شما اولین راهکاری که برای فروش و یا خرید تشک مسافرتی به صورت عمده در ذهنتان می‌آید. مراجعه به فروشگاه ها و یا تولیدی های بزرگ می باشد تا به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید. اما جالب است بدانید که شرکت‌های آنلاین  می توانند با اینکه فروش به طور تکی داشته باشند .فروش به طور عمده هم داشته باشند و شما می توانید با سفارش تشک تان در این وب سایت ها به راحتی به روش‌های مختلف دسترسی داشته باشید. یکی از معتبرترین این وب سایت وب سایت ویرا سفر میباشد که شما با مراجعه به قسمت فروشگاه ثبت سفارش عمده می توانید تشک های مورد نیاز و یا به طور کلی کالای خواب مورد نیاز خود را تهیه کنید.

بیشتر بخوانید
تولیدی تشک مسافرتی
خرید عمده تشک مسافرتی
خرید عمده تشک مسافرتی

ویژگی های تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی انواع مختلفی اعم از تشک  آکاردئونی و یا مدل های عالی و متفاوتی دارند.اما می توانید این تشک ها را تهیه کنید و از آنها علاوه بر این که در سفر را استفاده می کنید و به سلامت خودتان هنگام سفر اهمیت می دهید.از آنان در مهمانی‌های خودتان استفاده کنید و به مهمانانتان نشان دهید .که آنها چقدر برای شما عزیز و با ارزش هستند و شما به سلامت خواب آنها نیز اهمیت می دهید.یکی از ویژگی های تشک های مسافرتی این است که شما می‌توانید از طریق این تشک ها،نیت و سلامت خوابتان را در سفر نیز تأمین کنید و همینطور جابجایی و قابل حمل بودن این روش که به شما این امکان را می‌دهد .که آنها را هر کجا که بخواهید با خودتان ببرید.

قیمت عمده تشک مسافرتی

این کالا نیز مانند کالاهای دیگری که در بازارهای مختلف وجود دارند با خرید بالا یعنی همان خرید به تعداد بالا با قیمت آن کاهش می یابد و باعث می شود که برای خریدار فراهم شود که آن کالا را به صورت تکی با گرفتن سود بتوانند به فروش برساند. شما می توانید بهترین قیمتها،به صرفه ترین قیمت ها را در فروشگاه این وبسایت پیدا کنید. از طریق آن اقدام کنید و یک کسب و کار پرسود برای خودتان راه بیندازید. قیمت این کالا همانطور که درخط های قبلی نیز گفتم متفاوت میباشد. بسته به نوع سفارش و تعداد سفارش شما کم یا زیاد می شود. شما می توانید بسته به نوع سفارش ای که دارید. قیمت‌ها را بالا و پایین کنید و بسته به تعداد و جنس و الیاف پارچه هایی که برای تشک های خودتان استفاده می کنید قیمت‌ها تغییر کنند.

نکات خرید عمده تشک مسافرتی

شما هنگام خرید عمده تشک مسافرتی باید به این نکته مهم توجه کنید تا خرید شما با سوددهی بیشتری مواجه باشد. نکاتی مانند سفت و نبودن دوشک بسیار برای مشتری ها مهم می باشد. زیرا این نکته باعث می‌شود که این تشک سفارشی و مشتری بنا به سلیقه او باعث راحتی او بشود و یا نشود. یکی دیگر از نکات مورد توجه مشتری تغییر شکل خود تشک می باشد. که بسیار برای مشتریان مهم است که تشکی که میخواهند خریداری کنند.

بعد از مدتی شکل خود را از دست ندهد و به استواری قبل باقی مانده باشد. یک نکته دیگر که جالب است بدانید چی به لبه های تشک شما بسیار مهم می باشد. زیرا مشتری به این مورد بسیار توجه می کند که توشک به گونه‌ای باشد که هنگامی که مشتری صبح از خواب بیدار شد. از روی تخت خودش سقوط نکند. با غلتیدن یا نشستن موقع خواب شیب تندی پیدا می‌کند که باعث افتادن از روی تشک شان به روی زمین شود.

بیشتر بخوانید
تشک مسافرتی عمده لایکو

خرید عمده تشک مسافرتی

✓ عوامل مؤثر بر قیمت روز تشک مسافرتی

به گونه ای کلّی چند عامل بر قیمت روز برای خرید عمده تشک مسافرتی اثرگذار است. حال آن که در قسمت ذیل به چند عامل در این راستا اشاره نموده ایم. بهتر است به موارد بیان شده زیر دقت کنید.

حجم انتخاب شده در خرید تشک های مسافرتی.

جنس مربوط به پارچه رویه تشک های مسافرتی.

تشک های مسافرتی به همراه کاور یا آن که بدون کاور.

تشک های مسافرتی به صورت زیپ دار یا آن که بدون زیپ.

جنس الیاف های استفاده شده در بطـــن تشک های مسافــ‍ـ‍ـرتی.

 تشک های مسافرتی به صورت یک نفره تولید شده است یا دو نفره.

 تشک مسافرتی با تکیه بر الیاف آکاردئون تولید شده است یا بدون آکاردئون.

موارد یاد شده در قسمت فوقانی متن را می توان از جمله عوامل اثرگذار بر پایین ترین قیمت تشک مسافرتی تلقّی نمود. به همین دلیل است که غالباً نمی توان قیمت منوط بر تشک های مسافرتی را معین داریم.

بیشتر بدانید

زيرانداز مسافرتی ضد آب

خريد اينترنتی زيرانداز مسافرتی

بهترين زيرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی ضخیم

✓ با اندازه استاندارد تشک مسافرتی یک نفره آشنا شوید

اندازه ی استاندارد تشک های مسافرتی تک نفره با اکتفا به سنین مختلف گوناگون می باشد و ما نمی توانیم در راستای خرید ابعاد ثابتی را به شما معرفی کنیم. حال آن که رایج ترین ابعادی که به جهت تولید تشک های یک نفره  و خرید عمده تشک مسافرتی  از جانب ویرا سفر مورد توجه قرار می گیرد؛ نود در صد و نود، هشتاد در صد و هشتاد، می باشد که اغلب برای بارهای صادراتی هم از این سایز خریداری می گردد.

به این نکته هم توجه داشته باشید که؛ سایز بیان گردیده در ارتباط با تشک های مسافرتی و خرید عمده تشک مسافرتی می باشد که درون آن ها با موادی از جنس الیاف پر می گردد و دارای ضخامت بسیاری نیست.

✓ با اندازه استاندارد تشک مسافرتی دو نفره آشنا شوید

خرید عمده تشک مسافرتی و یا آن که میهمان اغلب منوط بر تشک های مسافرتی یک نفره می باشد. چرا که به هنگام تا شدن و قرار گرفتن داخل کاور جای بسیار کمی را به خود اختصاص می دهد. حال آن که شما می توانید با قرار دادن دو عدد تشک مسافرتی یک نفره، یک تشک مسافرتی دو نفره را برای خود ایجاد نمایید. حال آن که برخی از اشخاص میخواهند علاوه بر تشک های مسافرتی یک نفره در خانه های خویش تشک های میهمان دو نفره در اختیار داشته باشند برای این اشخاص شاید جالب به نظر برسد که آگاه شوند تشک دو نفره در سه ابعاد به مرحله تولید می رسد؛

بیشتر بخوانید
تشک آکاردئونی در اصفهان 

 1. صد و چهل در دویست.

 2.صد و شصت در دویست.

3.صد و هشتاد در دویســـت.

سه ابعاد یاد شد. از جانب ما، متداول ترین ابعاد تشک های مسافرتی میهمان دو نفره محسوب می شود. اغلب برای اتخاذ این که کدام ابعاد برای شما مناسب تر می باشد لازم است. ابعاد کمد دیواری یا آن که جا رخت خوابی خویش را بدانید و نسبت بدان ها آگاه باشید. چرا که میبایست بعد از تا کردن تشک ها را در قسمتی جای دهید و لازم است ابعاد تشک بعد از تا گردیدن قابل جای شدن درون آن باشد.

خرید عمده تشک مسافرتی
خرید عمده تشک مسافرتی

✓ پایین ترین قیمت تشک مسافرتی از کارخانه

شما می توانید تشک ها را هم به طریق کارخانه خریداری نمایید و هم از شیوه های دیگر. ولیکن پایین ترین قیمت تشک مسافرتی از کارخانه می باشد. به علّت آن که واسطه ای بدین شیوه از خرید وجود نخواهد داشت. همین حذف واسطه ها منجر به کاهش هزینه های اضافی خواهد شد و در نهایت می توان این قبیل از تشک ها را به بهترین و پایین ترین قیمت فراهم نمود.

البته میبایست به این نکته هم توجه داشته باشید که تنها به هنگامی می توانید خرید از کارخانه را داشته باشید که تشک خریداری شد. از جانب شما حجم بسیاری داشته باشد. بهتر است به یک مثال بسنده نماییم.

کارخانه ها اغلب زیر پنجاه عدد را ارسال نمی نمایند. یعنی برای پروسه و روند فروش یک لااقل مقداری تعریف گردیده است که سفارش خرید عمده تشک مسافرتی شما قطعاً میبایست بالاتر از آن تعداد صورت بگیرد.

حال آن که چنانچه شما در بازار صادرات فعال می باشید و به عنوان نمونه قصد ارسال پنج هزار تشک سفری یک نفره را در سر دارید. به طبع برای شما خرید از کارخانه مطلوب تر و به صرفه تر خواهد بود. از سویی بار شما به گونه ی یک دست و با سطح کیفی مناسب تأمین خواهد شد.

کلام آخر

در خرید عمده تشک مسافرتی بسیار اهمیت بالایی در این بازار کالای خواب دارد. زیرا شما می توانید با سود اندک که به بازاریابی بزرگی دست پیدا کنید.خرید عمده تشک مسافرتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *