خريد عمده ميز مسافرتی

قيمت ميز تاشو چند کاره

خريد عمده ميز مسافرتی

خريد عمده ميز مسافرتی،از آن جایی که در همه شهر ها یا شهرستان های ایران پهناور، تولیدی های میز مسافرتی وجود ندارد. در برخی نقاط خريد عمده ميز مسافرتی برای هموطنان عزیز فقط از مغازه ها یا فروشگاه ها امکان پذیر است. حالا این مغازه داران عزیز یا صاحبان فروشگاه های معتبر، با خرید عمده میز مسافرتی از تولیدی ها، باید کالای خود را تامین کنند. در نتیجه خرید عمده میز مسافرتی برای مغازه داران و صاحبان فروشگاه ها امری اجتناب ناپذیر است.

خرید عمده میز مسافرتی عاملان فروش در سطح شهر ها و شهرستان های مختلف علاوه بر تامین موجودی انبار آن ها، سود متناسبی را هم عاید این مغازه داران و فروشندگان گرامی می کند . هم به تولیدی های میز مسافرتی منفعت می رساند. زیرا از این طریق چرخ صنعت و تجارت یک کشور می چرخد . به گونه ای که هم مغازه داران و خریداران به تهیه سرمایه تولیدی ها کمک می کنند و هم تولیدی ها با قیمت های پایین میز های خود به سود مغازه داران کمک می کنند.

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

 

خرید عمده میز مسافرتی و فروش تکی آن ها در فروشگاه های ملزومات سفری، از یک طریق به آن دسته از افرادی که مایل به خرید حضوری و پرداخت حضوری هستند هم کمک می کند. زیرا برخی افراد تمایلی به خرید اینترنتی از تولیدی ها یا مراکز خرید اینترنتی را ندارند. آن ها ترجیح می دهند که میز مسافرتی مورد نیاز خود را از فروشگاه های نزدیک محل زندگی خود یا بازار خرید کنند. در این صورت آن فروشگاه ها نیز بالطبع باید خرید عمده میز مسافرتی فروشگاه خود را از تولیدی ها انجام بدهند.

بیشتر بدانید

قيمت ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو کمپينگ

خريد ميز تاشو چهار نفره

زير انداز مسافرتی کيف دار

خريد زير انداز مسافرتی کيف دار

مزایای خرید عمده میز مسافرتی

تا اینجا ذکر کردیم که خرید عمده میز مسافرتی از تولیدی ها توسط مغازه داران باعث سود و منفعت آن فروشگاه و گردش چرخ های صنعت آن تولیدی می شود. همچنین امکان خرید حضوری انواع میز مسافرتی را از طریق فروشگاه های داخل بازار یا محلات مختلف برای مشتریان حضوری فراهم می آورد.

بیشتر بخوانید
بهترين مدل ميز مسافرتی

مزایای خريد عمده ميز مسافرتی در واقع بیشتر به سود خریدار است تا فروشنده. زیرا خریدار است که با تک فروشی این میز های مسافرتی در طول زمان که خود مشمول تورم افزاینده قیمت ها نیز شده و هر روز بالاتر می رود به سود بیشتری می رسد. در حالی که سود تولید یها فقط شاید از محل همان تعداد بالای فروش عمده باشد که تعداد بیشتری میز مسافرتی را به صورت یکجا به فروش می رسانند. ولی سود خریدار از دو محل است. یکی از محل خرید عمده میز مسافرتی از تولید کننده که قیمت های بسیار پایینی دارد. دومین سود خرید عمده میز مسافرتی برای مغازه داران عزیز از محل فروش تکی میز ها است که هر کدام در طول زمان و با افزایش تورم دچار افزایش قیمت های اولیه نیز می شوند.

علاوه بر این اگر شما صاحب مغازه لوازم مخصوص نماز نیز باشید. به علت آن که این نوع میزها توسط نمازگزارانی که به صورت نشسته نماز می خوانند نیز استفاده می شود می توانید با خرید عمده میز های مسافرتی از تولیدی ها و فروش آن ها به افراد میانسال به سود پر منفعتی برسید.

خريد عمده ميز مسافرتی
خريد عمده ميز مسافرتی

قیمت خرید عمده میز مسافرتی

همان طور که همگی می دانید قیمت خرید عمده میز مسافرتی همیشه از قیمت خرید تکی آن پایین تر است. زیرا خرید عمده مشمول تخفیفات ویژه ای نیز می شود. به ویژه که شما از تولیدی ها خرید عمده میز مسافرتی را انجام دهید.

البته پر واضح است که قیمت خرید عمده میز مسافرتی در هر تولیدی بسته به نوع مواد اولیه مصرفی آن و سایز هزینه های تولید میز مسافرتی ممکن است متفاوت از تولیدی دیگری باشد. اگر چنانچه در یک میز مسافرتی مشخص با جنس های یکسان و ابعاد یکسان، تفاوت قیمتی در بین دو تولیدی مشابه دیدید، می توانید با تماس تلفنی با آن ها از دلیل این تفاوت مطلع شوید.

بیشتر بخوانید
تولیدی میز چوبی در اصفهان

زیرا چه بسا که به نظر می آید که برای مثال هر دو میز مسافرتی برزنتی یکسان با سایز یکسان و نحوه مونتاژ شبیه یکدیگر باشند. ولی ممکن است برای مثال جنس پارچه برزنت یک تولیدی  با برزنت تولید یدیگر متفاوت باشد. یا مثلاً یک تولیدی از برزنت درجه یک در میز مسافرتی تولیدی خود استفاده باشد. در حالی که تولید یدیگر از برزنت درجه دو در همان میز مسافرتی مشابه استفاده کرده باشد. این تفاوت در ظاهر میز مسافرتی تولیدی خود را در نگاه اول نشان نمی دهد.

خرید عمده میز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر

خرید عمده میز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر نیز برای همه مغازه داران مشمول سود های رقم بالا می شود. چون همان طور که در بالا اشاره شد. مغازه داران می توانند از محل فروش تک به تک همان میز های مسافرتی خریداری شد. با قیمت پایین، با توجه به تورم و اضافه کردن سود معقول خود به منفعت پر برکتی دست پیدا کنند. علاوه بر آن که قیمت های خرید تکی میز های مسافرتی در تولیدی ویرا سفر نیز با قیمت هایی کاملاً منصفانه و مناسب تر از تولید های دیگر انجام می شود.

علاوه بر این ضمانت یک ماهه برگشت کالا که در مورد میز های مسافرتی تولیدی ویرا سفر ارائه می شود. خیال خریداران را از بابت کیفیت صد در صدی محصولات این تولیدی آسوده می کند. همچنین تحویل میز های مسافرتی تولیدی ویرا سفر به صورت اکسپرس و فوری است. همچنین ارسال خرید عمده میز مسافرتی از تولیدی ویرا سفر نیز توسط باربری و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

بیشتر بخوانید
ليست قيمت ميز مسافرتی

برای خرید عمده تماس بگیرید

 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *