خريد عمده روبالشی مخمل

قیمت بالشت پنبه ای

خريد عمده روبالشی مخمل

بسیاری از مغازه دار ها و فروشگاه های عرضه کننده انواع کالا های خواب برای تامین محصولات قابل فروش خود احتیاج به خريد عمده روبالشي مخمل دارند. چرا که خريد عمده روبالشي مخمل از لحاظ قیمتی بسیار به صرفه تر از خرید تکی آن است. با خريد عمده روبالشي مخمل با تخفیف های کلی که به خرید شما تعلق می گیرد قیمت هر روبالشتی مخمل بسیار ارزان تر از روبالشتی های مخمل تکی یا دو عددی خریداری شده از آب در می آید.بنابراین به شما خانم خانه داری که قصد تعویض و نو کردن تمام روبالشی های اعضای خانواده خود و روبالشی های ویژه مهمان را دارید نیز خريد عمده روبالشي مخمل را توصیه می کنیم.

هر چند باید بگوییم که بیشتر خريد عمده روبالشي مخمل توسط مغازه داران عزیز و صاحبان فروشگاه های عرضه کننده کالای خواب انجام می شود. ولی خوب با این وجود پیش می آید که خانم های خانه دار نیز برای سوغاتی یا هدیه دادن به اقوام و فامیل خود از خرید عمده روبالشی مخمل بهره ببرند. برخی مغازه داران عادت دارند که خرید عمده روبالشی های مورد نیاز در فروشگاه خود را از بازار یا کارگاه های کوچک خیاطی خریداری کنند. اما قطعاً خرید از تولیدی های بزرگ تر با میزان تولید ماهانه بیشتر همراه با قیمت های پایین تر و تخفیف های بیشتر خواهد بود. در نتیجه به همه فروشگاه های عرضه کننده کالای خواب مثل همیشه خرید عمده روبالشتی مخمل از تولیدی های معتبر مانند ویرا سفر را توصیه می کنیم.

برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

بیشتر بدانید

قيمت روبالشی نخی

خريد روبالشتی نخی

مشخصات روبالشی عروس

خريد روبالشتی عروس

انواع روبالشی شيک

خريد روبالشی مخمل ارزان

بدیهی است که هر شخصی که نیاز به روبالشی مخمل دارد، به دنبال خريد روبالشي مخمل ارزان است. خريد روبالشي مخمل ارزان به کاهش هزینه های جاری خانوار کمک می کند. به علاوه خريد روبالشي مخمل ارزان برای صاحبان فروشگاه های عرضه کننده کالای خواب می تواند محل سود و منفعت بیشتر مالی باشد. زیرا بهای خرید روبالشی های مورد نیاز فروشگاه آن ها را پایین تر می آورد و سود حاصل از فروش تکی آن روبالشتی های مخمل را بیشتر می کند.

بیشتر بخوانید
قيمت عمده بالش معمولی

بنابراین خريد روبالشي مخمل ارزان هم به صرفه اقتصادی خریداران تکی و مصرف کنندگان خانگی خواهد انجامید و هم به سود خریداران عمده و مغازه داران فروشنده آن روبالشی های خواهد بود. قطعاً خريد روبالشي مخمل ارزان را تنها از طریق خرید از تولیدی ها می توانید تجربه کنید. زیرا همیشه قیمت محصولات در داخل تولیدی ها به صورت قیمت های پایین تولیدی و ارزان است. یکی از این تولیدی هایی که خريد روبالشي مخمل ارزان را از طریق آن می توانید انجام دهید، تولیدی ویرا سفر است.

تولیدی ویرا سفر با تولید انواع روبالشتی های مخمل بسیار شیک گل برجسته و طرح دار یکی از با کیفیت ترین تولیدی های روبالشی مخمل در ایران است. قیمت های مناسب و به صرفه روبالشتی های مخمل تولیدی ویرا سفر همان جایی است که برای خريد روبالشي مخمل ارزان به دنبال آن می گردید. از لحاظ کیفیتی نیز تولیدی ویرا سفر روبالشی های مخمل خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند. ضمن این که تولیدی ویرا سفر برای روبالشی های مخمل خود و تمامی محصولات تولیدی دیگر خود گارانتی برگشت کالای یک ماهه را ارائه می دهد.

مزایای خرید روبالشی مخمل

از آن جایی که پارچه مخمل از روزگاران قدیم به عنوان یک پارچه بسیار شیک و فاخر به شمار می آمده است، روبالشی های مخمل نیز امروزه به عنوان یکی از زیباترین و شیک ترین روبالشی ها به حساب می آیند. علاوه بر آن، جنس بسیار محکم و مقاوم و ضخیم روبالشی های مخمل واقعاً مثال زدنی است. دوام بسیار بالای روبالشی های مخمل در مقابل شست و شو های مکرر سالیان و استفاده روزانه از روبالشی های مخمل باعث شده است که این نوع روبالشی به عنوان مقاوم ترین و ماندگارترین روبالشی شناخته شود. بر همین اساس تاکنون نیز روبالشی مقاوم تر و با کیفیت تر از روبالشی های مخمل به بازار نیامده است.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بالش در اصفهان

در کنار ضخامت و کیفیت بسیار عالی روبالشی های مخمل، نرم بودن سطح روبالشی مخمل بسیار مطلوب برای پوست صورت انسان است. هر چند شاید گفته شود که روبالشی های ابریشمی نیز همین نرم بودن سطح را دارند. ولی باید بگوییم که ویژگی بارز روبالشی های مخمل، سطح نرم در کنار مقاومت زیاد روبالشی است. در حالی که روبالشی های ابریشمی سطح نرمی را دارند ولی مقاومت و ضخامت پارچه آن ها کمتر است. طول عمر مفید روبالشتی های ابریشم از طول عمر مفید روبالشتی های مخمل کمتر است. در واقع روبالشی های مخمل سطح نرم و کیفیت بالای پارچه را با هم توامان دارند. همان طور که می دانید این دو خاصیت، بسیار مهم برای استفاده در روبالشی است.

ضمن آن که روبالشی های مخمل در کنار کیفیت پارچه و استحکام بافت و نرمی سطح، قیمت های بسیار مناسب و متوسطی دارند. به همین دلایل یکی از بهترین روبالشی ها، روبالشتی مخمل است.

خريد عمده روبالشی مخمل از تولیدی

خريد عمده روبالشي مخمل همیشه از تولیدی ها به صرفه تر است و با قیمت پایین تری صورت می گیرد. برای خريد عمده روبالشي مخمل از تولیدی ها در ابتدا فکر افراد به سمت تولیدی های موجود در سطح شهر خود هدایت می شود. در حالی که شاید تولیدی دیگری در شهر همجوار شما با کیفیت بهتر و قیمت پایین تری وجود داشته باشد و شما تا به حال از آن آگاه نشده باشید. بنابراین بهتر است قبل از خريد عمده روبالشي مخمل از تولیدی به بررسی قیمت ها و کیفیت های مختلف روبالشی های تولیدی گوناگون بپردازید. چه بسا تولیدی های موجود در بازار شهر های بزرگ قیمت های مناسب تر و پایین تری از تولیدی های شهر خود شما داشته باشند.

بیشتر بخوانید
حراج روبالشی

یکی از این تولیدی های روبالشی های مخمل در شهر اصفهان تولیدی ویرا سفر است که می تواند بهترین منبع خريد عمده روبالشي مخمل برای شما باشد. زیرا هم روبالشی های مخمل تولیدی خود را با ضمانت اصالت کالا می فروشد و هم قیمت های بسیار مناسب و ارزانی دارد. همچنین تحویل روبالشی های مخمل خریداری شده از تولیدی ویرا سفر از طریق باربری ها و به صورت اکسپرس در کوتاه ترین زمان ممکن است.


برای خرید عمده تماس بگیرید 03136939999

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *